نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: ویژوال استودیو برای اندروید

ویژوال استودیو برای اندروید

سلام دوستان عزیز
    میخوام بدونم ویژوال استودیو برای سیستم عامل اندروید وجود داره که بتونم تو موبایلم تمرین انجام بدم
    تو سایتهای اندرویدی هرچی سرچ کردم نتونستم چیزی پیدا کنم.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Esfahan

نقل قول: ویژوال استودیو برای اندروید

من قبلا دیده بودم میدونم هست اما چون به کارم نمیومد پیگیر نشدم. اونم یه جا دیدم فقط

از دوستان کسی اطلاعی نداره

کاربر دائمی آواتار c0mmander
    محل زندگی
    خونمون D:

بله هست Xamarin سازنده اون هست اما قبل از اینکه بخواهید بیاد دنبالش من چند نکته ای رو میگم تا بعدا به مشکل بر خوردید از قبل با اون آشنا باشید:

1- نصب زامارین روی سیستم برای بعضی ها راحته و بدون مشکله برای بعضی دیگه فقط درد سره آخرش هم نمی تونن نصب کن به هیچ چیزی هم بستگی نداره !
    2- برا تست برنامه ها هم میشه از موبایل استفاده کرد و هم از شبیه ساز بهترین شبیه ساز به نظر من جنی موشن هست که تمامی دوستان اندروید کار با اون کاملا اشنا هستند.
    3- بسیار از کتاب خانه هایی که بقیه از آنها خیلی راحت استفاده میکنن خیلی راحت ترش میتونید از خود فروشگاه زامارین دانلود کنید یا از گت هاب پیدا کنید اما بسیاری دیگه رو نمیتونید و حتی اگر از bind کردن هم استفاده کنید باز هم به مشکل بر میخورید . و باید بصورت نیتو از جاوا استفاده کنید که نیاز به اطلاعات عمیق تری داره
    4- به هیچ عنوان برای برنامه نویس هایی که با اصول شی گرایی تا حد متوسط اشنا نیستن به درد نمیخوره. چون واقعا به همون صورتی که در جاوا کد زده میشه در سی شارپ هم کد زده میشه.
    5- قبلا هم گفتم که با کمبود کتابخانه مواحه میشید پس اگر نمیتونید کتاب خونه مد نظرتون رو پیاده کنید و یا توان تبدیل کد های جاوا به سی شارپ و الگوریتم های اون زبان به زبان سی شارپ رو ندارید به هیچ عنوان سمت زامارین نیاید.
    6- باگ های اعصاب خورد کن در هر نسخه وجود داره که برنامه نویسی رو زهر مار میکنه. هر چند که خیلی از آن ها رفع شده.
    7- با توجه به پیشرفت اندروید همیشه کمی عقب تر از دوستان جاوا کار هستید که این رو نمیشه زیاد کاریش کرد.

8- جامعه برنامه نویسی بسیار بسیار کمی داره مخصوصا داخل کشور یعنی کسی به سوال های شما پاسخی نمیده خودتون باید از پس مشکلاتتون بر بیاد.
    9- برای استخدام و کار گروهی هم با مشکل جدی مواجه هستید.

این مشکلاتش بود

اما مزیت هایی هم داره :
    با کمی تلاش میتونید برای ios هم کد زنی رو شروع کنید (تجربه ای ندارم اما گفته میشه که انجام پذیره)
    با زبان محبوبی مثل سی شارپ کد میزنید
    از IDE لذت بخشی مثل ویژوال استدیو استفاده میکنید که نسبت به اکلیپس در حکم قصره :)

تاپیک های مشابه

1. استفاده از ویژوال استودیو برای برنامه نویسی کیوت
    نوشته شده توسط Amir 2010a در بخش برنامه نویسی در محیط QT و هم خانواده هایش
    پاسخ: 2
    آخرین پست: سه شنبه 03 تیر 1393, 11:42 صبح
  2. لینک دانلود اندروید برای ویژوال استودیو رو کسی داره؟
    نوشته شده توسط samadblaj در بخش Android Studio
    پاسخ: 9
    آخرین پست: جمعه 28 مهر 1391, 12:19 عصر
  3. آموزش: پوسترهای کلیدهای میانبر ویژوال استودیو برای سی شارپ کاران
    نوشته شده توسط اسماعیل ابراهیمی در بخش C#‎‎
    پاسخ: 0
    آخرین پست: یک شنبه 16 بهمن 1390, 01:09 صبح
  4. سوال: این خطا در ویژوال استودیو برای چیه؟؟
    نوشته شده توسط bghad1 در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 10
    آخرین پست: یک شنبه 02 آبان 1389, 09:02 صبح
  5. پاسخ: 0
    آخرین پست: سه شنبه 31 اردیبهشت 1387, 14:54 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •