نمایش نتایج 1 تا 21 از 21

نام تاپیک: جلوگیری از ارسال نرم افزار

Angry جلوگیری از ارسال نرم افزار

دوستان برنامه نویس خسته نباشین .
    سوال من در مورد برنامه نویسی نیست .
    سوال من اینه که راهی هست که بتونیم کاری کنیم یه نرم افزار نصب شده قابل ارسال نباشه ؟
    یعنی من رو گوشیم یه نرم افزار یا بازی دارم ولی کاری کنم که هیچ کس نتونه اونو از گوشی من به خودش بفرسته ! حالا چه با بلوتوث چه با زاپیا یا شیر ایت یا هر نرم افزار دیگه ای .
    کارم خیلی گیره ممنون میشم حتما جواب بدین .

نقل قول: جلوگیری از ارسال نرم افزار

سوال من اینه که راهی هست که بتونیم کاری کنیم یه نرم افزار نصب شده قابل ارسال نباشه ؟
    معمولا قفل میزارن تا اگرم که نصب شد تو گوشی طرف اجرا نشه ، ولی اینکه کلا برنامه نصب شده رو گوشی شما حالا اینکه چطور برنامه نویسی شده و با چه ساختاری بحثش جداست و باید بگردید دنبال یه نرم افزار protect به نظرم

نقل قول نوشته شده توسط Aram0630 مشاهده تاپیک
    دوستان برنامه نویس خسته نباشین .
    یعنی من رو گوشیم یه نرم افزار یا بازی دارم ولی کاری کنم که هیچ کس نتونه اونو از گوشی من به خودش بفرسته ! حالا چه با بلوتوث چه با زاپیا یا شیر ایت یا هر نرم افزار دیگه ای .
    کارم خیلی گیره ممنون میشم حتما جواب بدین .
    سلام.
    شما میتونین پرداخت درون برنامه ای رو برای نرم افزار یا اپلیکیشنتون در نظر بگیرین که هم باعث انتقال راحت میشه هم برای منتشر شدنش خیالتون راحت باشه

نقل قول نوشته شده توسط !Hidden Hacker مشاهده تاپیک
    سلام.
    شما میتونین پرداخت درون برنامه ای رو برای نرم افزار یا اپلیکیشنتون در نظر بگیرین که هم باعث انتقال راحت میشه هم برای منتشر شدنش خیالتون راحت باشه
    مشکل اینه که نرم افزار پخش شده و من هم سورزسش رو ندارم دیگه .سیستمم هنگ کرد مجبور شدم ویندوز بزنم کل اطلاعات ورک سپیسم پرید .
    الان اونی که پخش شده رو کاری ندارم . می خوام بدونم راهی هست با نرم افزار جانبی چیزی بتونیم یه نرم افزار رو بعد از نصب کاری کنم نشه فرستادش ؟

تا اونجایی که من میدونم و خوندم این جور راهی وجود نداره که شما بتونین از ارسال فایل نصبی جلوگیری کنین.شاید تا 2یا 3 سال پیش می شد ولی الان دیگن نشدنیه چون با ورود اپلیکیشن Zapya حتی اگه فایل نصبی موجودم نباشه میشه نرم افزار رو Share کرد
    جدا از اینها نمیخوام بترسونمتون ولی جدیداً بعضی افراد(هکرهای کلاه سیاه)کرک می کنن نرم افزار های پولی در حال پیشرفت بازار رو و تو سایت خودشون قرار میدنشون واسه دانلود ؛ صرفاً جهت بالا رفتن آمار بازدید سایت و آوازه به در کردن
    نمونه این سایت ها:

cafebazaar.lel.ir و freebazzar.blog.ir

دو راه وجود داره براتون:
    1-میشه اپ قبلی رو هم دوباره احیا کنین به این صورت که برنامه قبلی رو کدنویسی کنین و دوباره آپلودش کنین رو سرورهایی مثل بازار یا Google Play به عنوان آپدیت اپلیکیشن
    اون آپدیت باید جوری برنامه نویسی کنین که برای نصب آپدیت باید ورژن قبلیش حذف بشه یا هم اگه میتونین جوری برنامه نویسی بشه که بعد نصب آپدیت برای باز شدن دوباره نرم افزار باید وصل بشه به درگاه بانک و پرداخت صورت بگیره
    2-برای اپلیکیشن جدیدتون پرداخت درون برنامه ای قرار بدین
    مزیتهای پرداخت درون برنامه ای:
    الف)تو قسمت نرم افزار های رایگان بازار به نمایش در میاد و همین کلی تاثیر داره رو فروش بیشترش
    ب)از لحاظ امنیتی هم بین جامعه ی هکرها پرداخت درون برنامه امنیتش حدوداً بیشتره
    ج)دیگه لازم نیست کسی که علاقه مند به اپلیکیشنتون هست بره و تو سرور دانلودش کنه و همونجا پول رو پرداخت کنه.میشه فعلاً دریافتش کنه و سر فرصت پرداخت رو انجام بده(یا میشه قبل از پرداخت فقط منو نمایش داده بشه و سر فصل ها و بعد از پرداخت اپلیکیشن آنلاک بشه)

اگر جوابی برای سؤالتون پیدا کردم و راهی برای جلوگیری از ارسال اپلیکیشن بود(احتمالش ضعیفه)نهایتاً تا پس فردا بهتون اطلاع میدم ...

جدیداً بعضی افراد(هکرهای کلاه سیاه)کرک می کنن نرم افزار های پولی در حال پیشرفت بازار رو و تو سایت خودشون قرار میدنشون واسه دانلود

ب)از لحاظ امنیتی هم بین جامعه ی هکرها پرداخت درون برنامه امنیتش حدوداً بیشتره
    دوست عزیز قرار دادن برنامه پولی که یه نفر خریده و برای دانلود عموم گذاشته که هک نیست (حالا رنگ هکرش بماند اینا دوستان بیرنگ هستن!)

در مرحله اول من گفتم کرک کردن نه هک
    بعدش شما دقت کن ؛ می گن یه سوزن به خودت بزن یه جوالدوز به مردم...
    فرض کن شما نشستی 3ماه یه اپلکیشن طراحی کردی و برا فروش گذاشتیش رو یه سرور
    حالا یه گروه میان کرکش میکنن و رایگان به فروش میزارنش...
    اون موقع هم شما همین موضع رو داری و همین حرفو میگی؟!

در مرحله اول من گفتم کرک کردن نه هک
    بعدش شما دقت کن ؛ می گن یه سوزن به خودت بزن یه جوالدوز به مردم...
    فرض کن شما نشستی 3ماه یه اپلکیشن طراحی کردی و برا فروش گذاشتیش رو یه سرور
    حالا یه گروه میان کرکش میکنن و رایگان به فروش میزارنش...
    اون موقع هم شما همین موضع رو داری و همین حرفو میگی؟!
    بله کرک نوشتید، من اونجاشو دقت نکردم (گرچه اصل موضوع فرقی نکرد)،
    من حمایت نکردم که سوزن بزنم به خودم، بصورت کنایه ای گفتم دوستان بیرنگ (یعنی دشمن ...)،
    شما اون جمله رو نوشتین بعدش لینک دو تا وبلاگ رو گذاشتین که برنامه های پولی بازار رو قرار دادن،
    حرفی از سرور و فروش شخصی نزدین، به همین خاطر گفتم که هک یا کرک محسوب نمیشه این کار.

کاربر دائمی آواتار c0mmander
    محل زندگی
    خونمون D:

بابا چرا می پیچونید قضیه رو ! قضیه دزدیه داخل روز روشن هیچ کسی هم نمیتونه جلوی یک همچین کار هایی رو بگیره .. فقط و فقط باید مردم فرهنگشون بالاتر بره حالا اگر دین درستی ندارن که مال دزدی حرامه حداقل فرهنگشو داشته باشن مثل خارجی ها یا دزدی نخرن یا برن بگردن نسخه رایگان از اون دست برنامه دانلود استفاده کنن. من بینوا مجبور شدم 20 تومن سر اون قضیه ملعونک به دوستان تقدیم کنم و کلی از برنامه ها رو پاک کنم دوباره نصب کنم که خیلی ها رو فایلش رو نداشتم مجبور به دوباره دانلود شدم...

با روش ها عدم ارسال برنامه (که این روش به کل غیر عملیه) غیره کار زیادی نمیشه کرد...
    داخل کشور همه فوتوشاپ نصب دارن همه هم کرکش رو دارن ادوبی هر بار یک روش سخت تر رو می زاره کرکر ها هم با یک روش ساده تر کرکش میکنن و در نهایت مردم ما حق خودشون می دونن که رایگان دانلود کنن.
    اما اینکه خوب اونا هم پدرشون در اومده تا ساختن این برنامه رو اما وقتی می بینن برنامه شون کرد شده چه حسی دارن چی کاری میتونن بکنن؟؟؟ اما چرا هنوز ورشکسته نشدن ؟؟؟ چرا هر روز پیشرفت میکنن؟؟؟
    مشکل فرهنگه فرهنگ ولا غیر...

با سلام
    بزرگترین مشکل حال حاضر در زمینه ی توسعه نرم افزار رعایت نشدن قانون کپی رایته.اینه که کسی رغبت نمی کنه بره سمت برنامه نویسی یا اونی که رغبت می کنه جرأت نمی کنه وقت بزاره واسه ساختن اپلیکیشن یا بازی
    شما حتماً می دونین که چه قوانین و مجازات های سنگینی رو در بعضی از کشورها که حالا نام نمی برم اعمال می کنن...؟
    به قول دوست خوبمون Golbafan : "شما در خونت رو قفل کن ، همسایتو دزد نکن!
    ایشون تو لینک قبل مطالب خوبی در این زمینه گذاشتن.در صورت امکان سری بزنید.البته ایشون در زمینه هک و امنیت چیزایی نوشتن که من اصلاً باهاشون موافق نیستم.فقط قسمتای آموزشیش رو دقت کنین!
    این همسایه دزد کردن به این معنی تهمت زدن نیست؛ این یعنی زمینه ی وسوسه ی اینجور افراد رو فراهم نکن.
    یعنی بهونه دست اینجور افراد ندین
    اگر قوانین شدیدی اعمال می شد در این زمینه مطمئناً الان پیشرفت و توسعه نرم افزار حداقل 2 برابر الان بود...
    موفق باشید

مدیر بخش آواتار dasssnj
    محل زندگی
    Esfahan

ما یه ویندوز کرکی روی کامپیوتر مون نصب می کنیم . با یه دانلود منیجر کرکی ابزار توسعه ی برنامه را دانلود می کنیم . فیلم های آموزشی سایت های مختلف را بدون پرداخت هزینه و از سایت های دیگه دانلود می کنیم و با اونها برنامه نویسی را یاد میگیریم . کتاب های مربوط به برنامه نویسی را بدون پرداخت هزینه دانلود می کنیم . از فتوشاپ کرکی برای ساخت گرافیک برنامه مون استفاده می کنیم و ...

کاملا مربوط به فرهنگِ بد و اجرا نشدن درست قوانینه . وگرنه ، نه ما این کارو می کردیم و نه بقیه این کارو ....

خیلی دلم می خواست ما هم مثل اروپایی ها و خیلی از کشور ها کپی رایت را رعایت می کردیم اما با این فرهنگ جا افتاده ، به این راحتی ها نمیشه اوضاعو عوض کرد .

Write Once, Run Anywhere

10430491_10205092706250820_5607577256085547325_n.jpg

این عکس حکایت منه و شاید شما ...
    امیدورام قبل از سال نو دستمو ببرم بالا

کاربر دائمی آواتار golbafan
    محل زندگی
    در قلب دوستان

به به ... میبینم که غیبت ما رو میکردین...

در جواب سوال کننده: امکان انجام اونچه که شما میگید وجود نداره چون کپی کردن مثلا فایل apk توسط برنامه شما کنترل نمیشه
    این کار توسط توابع سیستم عامل صورت میگیره حالا چه با بلوتوث و چه با وای فای (share it)
    ولی شما میتونید کاری کنید که اگر کپی انجام شد حد اقل یک لایسنس برای گوشی دوم نیاز باشه تا برنامه اونجا کار نکنه (کد سخت افزار گوشی های مختلف فرق داره)
    البته همه اینها براحتی قابل کرک هست ولی همه که کرکر نیستن

حد اقل دوست شما با کپی برنامه نمیتونه براحتی اجراش کنه

مدیر بخش آواتار dasssnj
    محل زندگی
    Esfahan

اگه بازار روی امنیت پرداخت درون برنامه کار می کرد و یه سیستم ایمن و قویِ License verification برای برنامه های خریدنی می ذاشت ، تا حدودی اوضاع بهتر بود . اما متاسفانه بازار به این چیزا اصلا فکر نمی کنه . تنها چیزی که بازار بهش فکر می کنه پوله !

Write Once, Run Anywhere

کاربر دائمی آواتار c0mmander
    محل زندگی
    خونمون D:

من بار ها به بازار پیام دادم تا این لاینسنس رو پیاده سازی کنن که هم برای خودشون خوبه و هم برای برنامه نویس ها .. تنها چیزی که گفتن اینکه این کار عملیه اما زمان میبره پیاده سازی بشه!

من برای اون برنامه که یک وب سایت براش زدم از یک سیستم تولید لایسنس استفاده میکردم بعد از خرید سایت بهشون یک لایسنس (یا یک شماره میداد) البته اولش یک قسمت رایگان بود و لی بقیه رو بعد خرید میتونیستن با وارد کردن این لایسنس داخل برنامه برنامه رو ارتقا بدن .. داخل شرایط خرید هم ذکر کردم بود هر لایسنس فقط برای یک گوشی( چه توهمی!! به خاطر این بود که تازه وبسایت نویسی رو به این سبک یاد گرفته بودم جو گیر بودم ! ) در نهایت کاربر بعد وارد کردن لایسنس مشخصات گوشی اعم از imei و شناسه اندروید(که هیچ کدوم قابل اعتماد کامل نیستن اما بهقولی کاچی بعض از هیچین! ) رو ارسال میکرد و من برای بررسی های بعدی تمام تاریخ ها تقاضا ها اخرین باری که بروز رسانی کرده نسخه اندرویدی که خریده آیا کاربر خریده ولی هنوز فعال نکرده و ... برو کد زدم در نهایت بعد از شکست در فروش برنامه و لو رفتن ایده و کلی برنامه مشابه که تا قبل از اون وجود نداشت مجبور شدم داخل بازار بگذارم..

خوب حالا برای برنامه پولی مجبور شدم تمام کد های امنیتی رو پاک کنم تا بازار اجاره بده برنامه انتشار پیدا کنه خیلی از کد های هم به دلیل فراهم نبودن ساختار مجبور به کامنت کردنشون شدم ...

با سلام
    این مشکل مشکلیه که در هر صورت وجود داره و داشته و خواهد داشت
    اینجور مسائل با بحث و گلایه کردن حل نمیشن...
    بعدشم با پی گیری زیاد و پول و نفوذ میشه جلو این سایت ها و هکرها رو گرفت
    نمونش اپلیکیشن قانونه.با اون همه فروشش کرک شد و نسخه کرک شدش رو خودم دیدم برای دانلود تو بعضی وبلاگ ها ولی بعداً تمامی وبلاگ های کرک کننده نمی دونم چرا و به چه علّت دست از اینکار کشیدن!!!
    و به خاطر حمایت از حقوق طراح ، لینکاشون رو ارجاع دادن به بازار...!

مدیر بخش آواتار dasssnj
    محل زندگی
    Esfahan

با سلام
    این مشکل مشکلیه که در هر صورت وجود داره و داشته و خواهد داشت
    اینجور مسائل با بحث و گلایه کردن حل نمیشن...
    بعدشم با پی گیری زیاد و پول و نفوذ میشه جلو این سایت ها و هکرها رو گرفت
    نمونش اپلیکیشن قانونه.با اون همه فروشش کرک شد و نسخه کرک شدش رو خودم دیدم برای دانلود تو بعضی وبلاگ ها ولی بعداً تمامی وبلاگ های کرک کننده نمی دونم چرا و به چه علّت دست از اینکار کشیدن!!!
    و به خاطر حمایت از حقوق طراح ، لینکاشون رو ارجاع دادن به بازار...!
    اون برنامه که نیاز به کرک نداشت . هر کس خریده بود کافی بود آپلود کنه و بقیه دانلود کنن ...

Write Once, Run Anywhere

با سلام
    آخه خیلی عجیبه...من خودم تو چندتا وبلاگ دیدم بصورت رایگان موجود بود تا 2 ماه پیش...امّا بصورت تدریجی از همه ی وبلاگ ها حذف شد!
    یکیشون:"بخاطر درخواست طراح،این لینک حذف گردید."
    یکیشون:"به خاطر رعایت حقوق طراح این لینک حذف گردید."
    یکیشون:"لینک ارجاع به بازار برای دریافت."
    و...!
    به نظر من طراح با واریز پول به حساب صاحبان وبلاگ اینکار رو کرده احتمالاً
    (این نظر شخصی منه)
    موفق باشید.

منتظر تایید آدرس ایمیل

با سلام
    آخه خیلی عجیبه...من خودم تو چندتا وبلاگ دیدم بصورت رایگان موجود بود تا 2 ماه پیش...امّا بصورت تدریجی از همه ی وبلاگ ها حذف شد!
    یکیشون:"بخاطر درخواست طراح،این لینک حذف گردید."
    یکیشون:"به خاطر رعایت حقوق طراح این لینک حذف گردید."
    یکیشون:"لینک ارجاع به بازار برای دریافت."
    و...!
    به نظر من طراح با واریز پول به حساب صاحبان وبلاگ اینکار رو کرده احتمالاً
    (این نظر شخصی منه)
    موفق باشید.
    شایدم مال خودشون بوده

سلام
    نه بابا این چه حرفیه دیگه...؟!
    مگه میشه کسی که اپلیکیشنش 20000+ تا با قیمت 7999 تومان فروش داشته اینجور کاری بکنه که بیاد اپلیکیشنشو بطور رایگان اونم برای(حتی یه لحظه)در دسترس عموم قرار بده؟؟باز بعدشم بره لینک تک تکشون رو به عنوان های مختلف برداره!
    احتمال اینجور چیزی تقریباً صفره دوست من
    آخرین ویرایش به وسیله !Hidden Hacker : شنبه 16 اسفند 1393 در 14:46 عصر

Question نقل قول: جلوگیری از ارسال نرم افزار

نقل قول نوشته شده توسط meysam jahedi مشاهده تاپیک
    معمولا قفل میزارن تا اگرم که نصب شد تو گوشی طرف اجرا نشه ، ولی اینکه ...
    سلام،
    چطور میتونم برنامه رو قفل کنم که برنامه توی گوشی طرف کار نکنه؟
    ممنون.

تاپیک های مشابه

1. کدی برای ارسال نرم افزار
    نوشته شده توسط mahdi_e561371 در بخش Android Studio
    پاسخ: 0
    آخرین پست: دوشنبه 08 دی 1393, 18:02 عصر
  2. ارسال نرم افزار با بلوتوث در خود همان نرم افزار
    نوشته شده توسط dalmif در بخش Android Studio
    پاسخ: 2
    آخرین پست: یک شنبه 09 آذر 1393, 18:33 عصر
  3. سوال: جلوگیری خروج از نرم افزار
    نوشته شده توسط mmssoft در بخش برنامه نویسی در 6 VB