نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: ویروسی شدن وب سایت و نحوه رفع آن + چگونگی ویرایش یک سایت از پیش طراحی شده با جوملا

Question ویروسی شدن وب سایت و نحوه رفع آن + چگونگی ویرایش یک سایت از پیش طراحی شده با جوملا

با سلام و تقدیم احترام،

به عنوان یک کار جانبی در محل کار، مدیریت یک وب سایت به من واگذار شده است که با template های جوملا 2.5 طراحی شده است.

مساله اول: متاسفانه این وب سایت دارای یک مشکل ویروسی است که زمانی که افراد قصد ورود به آن را دارند با پیغام خطای آنتی ویروس مواجه شده و از ورود به سایت جلوگیری میشود. این مشکل از کجاست و چگونه می توانم آن را رفع کنم. رفع شدن این موضوع بسیار فوری است.

مساله دوم: مدیر شرکت از من خواسته است که طراحی سایت را تغییر دهم و سایت را به روز نمایم. اما من جوملا کار نکرده ام ولی با ASP.Net آشنا هستم. ضمن اینکه تاکنون با کنترل پنل سایت کار نکرده ام و نمی دانم چگونه می توانم وب سایت را تغییر دهم ( البته می دانم که فایلها از طریق File Manager قابل دستیابی هستند ) . چه راهکاری را توصیه می کنید؟

از دوستان خواهشمندم که در اسرع وقت در این خصوص من را راهنمایی نمایند.

با تشکر.

کاربر دائمی آواتار mehbod.rayaneh
    محل زندگی
    اصــفــهــان

نقل قول: ویروسی شدن وب سایت و نحوه رفع آن + چگونگی ویرایش یک سایت از پیش طراحی شده با جوملا

با سلام و احترام
    خیلی وقته جواب کسیو ندادم! ولی الان دیدم نام کاربری Pro_man فعاله و رنج سنی انجمن با ورود ایشون 80-90 سال بیشتر شده، جون گرفتم!
    مساله اول : چ آنتی ویروس یا آنتی ویروسهایی از ورود کاربر جلوگیری میکنن؟ Eset? nod? اگه فقط همین دوتاس ک شما باید لایسنسهای غیرقانونی این آنتی ویروس ک تو سایت قرار دادیدن را از روی سایت بردارید و از http://www.eset.com/me/support/contact/ به مسئولین محترم شرکت Enjoy safer technology اطلاع بدید تا در بروزرسانی های جدید (آپدیت) سایت شما را از بلاک در بیارن!
    و اگه با همه آنتی ویروسا این داستانو دارید ک آدرس سایتو بذارید تا بررسی بشه!
    مسال دوم : تغییر طراحی سایت هیییییییچ ربطی ب joomla و asp.net نداره! شما برا تغییر طراحی باید طراح باشی!طراح باید گرافیک و css,html,js یا jq بلد باشه و اگه میخواید کار را با همون joomla ادامه بدید 1 ذره ب جوملا مسلط بشید! پس ب فراگیری گرافیک! و css,html,js یا jq بپردازید!
    شغل عالی مستدام

نقل قول: ویروسی شدن وب سایت و نحوه رفع آن + چگونگی ویرایش یک سایت از پیش طراحی شده با جوملا

به به.آقا سعید از اینورا
    بی انصاف هنوز اونقدر پیر نشدم...هدف کمک به بچه هاست..چون خودم از این انجمن یاد گرفتم دوست دارم به بقیه کمک کنم..
    واسه اینکه پستم اسپم نشه یه جوابی هم به دوستمون بدم...
    ممکنه بعضی از اسکریپت هایی که توی سایت استفاده کردین ماهیت ویروس داشته باشه..حالا چه باشه چه نباشه ویروس شناخته میشه..
    بحث دور زدن آنتی ویروسو گذاشتن لایسنس غیر مجاز هم دخیله

تاپیک های مشابه

1. ویروسی شدن سایت
    نوشته شده توسط شیرین احمدی در بخش PHP
    پاسخ: 4
    آخرین پست: چهارشنبه 08 خرداد 1392, 14:31 عصر
  2. حرفه ای: ویروسی شدن سایت روی سرور لینوکس
    نوشته شده توسط kavoshgar63 در بخش PHP
    پاسخ: 14
    آخرین پست: یک شنبه 14 آذر 1389, 21:05 عصر
  3. سوال: نحوه ایجاد صفحه ای بر روی سایت تا زمان لود شدن کامل
    نوشته شده توسط LORD AELX در بخش JavaScript و Framework های مبتنی بر آن