مشاهده دست آورد نظرسنجی: آیا به آموزش بوت استرپ نیاز دارید؟

رای دهنده
32. شما نمی توانید در این رای گیری رای بدهید
  • نیاز دارم

30 93.75%
  • نیاز ندارم

2 6.25%
  • نیاز دارم اما دانلودش برام سخته

0 0%
  • برو بابا... حال داری آموزش ضبط میکنیااا :دی

0 0%
نمایش نتایج 1 تا 26 از 26

نام تاپیک: آموزش ریسپانسیو کردن قالب با استفاده از بوت استرپ

آموزش ریسپانسیو کردن قالب با استفاده از بوت استرپ

آموزش ها ضبط شد لینک آموزش بوت استرپ

سلام دوستان عزیز...بنا به درخواست چند نفر از دوستان آموزش بوت استرپ رو آماده کردم به صورت ویدئویی همراه با صدا..

این آموزش هارو قرار هستش که توی وبلاگم منتشر کنم. حقیقتش ضبط کردن آموزش ها یکمی سخته و درد سر داره..مثلا الان 3 تا فیلم ضبط کردم حجمش یکیش شده 64 mb مدتش هم 26 دقیقه هستش..
    توی نت آموزش به زبان انگلیسی هستش درباره بوت استرپ اما به زبان فارسی آموزش ویدئویی با کیفیت و خوب من ندیدم..هم از نظر کیفیت تصویر هم کیفیت صدا بدون نویز و هم از نظر محتوا.

می خواستم بدونم آیا این کاری که دارم انجام میدم توی این انجمن بدرد بچه ها می خوره یا نه؟ یه نظر سنجی میزارم ممنون میشم شرکت کنید..

چون اگه ببینم افزاد زیادی مشتاق باشن به یادگیری بوت استرپ آموزش هارو خیلی تمیز تر ضبط کنم و بیشتر روش وقت بزارم..
    یه سوالم از بچه ها اینه آیا توان دانلود کردن آموزش ویدئویی دارین یا سخته براتون؟ چون حجمشون بالا میره..هر فیلم حداقل 50 mb میشه

توی نظر سنجی شرکت کنید..ممنون
    آخرین ویرایش به وسیله سعید کشاورز : یک شنبه 10 خرداد 1394 در 10:47 صبح

کاربر دائمی آواتار mohammad425
    محل زندگی
    تبریز

نقل قول: آموزش ریسپانسیو کردن قالب با استفاده از بوت استرپ

اگه آموزش خوبی باشن مشکلی با حجمش ندارم.
    یه گیگ هم باشه دان میکنم

کاربر دائمی آواتار f_talebi
    محل زندگی
    خوزستان

(اگه قراره کلا بوت استرپ رو آموزش بدین ) بنظرم هرموضوعی رو جداگونه براش فیلم ضبط کنی بهتر هستش. مثلا همین موضوع رسپانسیو میتونه توی یک فایل قرار بگیره، دیگه ب موضوع دیگه توش پپرداخته نشه . به دو جهت اینو میگم : 1- حجم فایل ها کم ترن و دانلود راحت تر . 2- اگه موضوع بندی شه بهتره چون ممکنه یه نفر یه موضوع رو بلد باشه و نخواد دانلود کنه و یه موضوع خاص رو بخواد فقط .

پیشاپیش ممنون از زحماتت

کاربر دائمی آواتار ABZiko
    محل زندگی
    مشهد

pro_man عزیز، اینو صرفا برای دوستان دیگه می گم چون بنده رسپانسیو رو بلدم ، بدون که حتی اگر یک نفر هم باشه که به این آموزش نیاز داشته باشه، از کارت خشنوده، اجرت هم با خدا ...
    دیگه به نظر دوستان چی کار داری؟ مطمئن باش وقتی خیلی ها رفتن خودشون یاد گرفتن یا رفتن کلاس، مطمئن باش می گن نیازی به این آموزش نداریم، ولی فرض کن یک نفر هزینه رفتن به کلاس رو نداره، از انیترنت هم نمی تونه یاد بگیره (حالا به هر دلیلی ...)، پس کارت رو انجام بده، امیدوارم موفق باشی ... امیدوارم دوستان هم با تشکر کردن ازت حمایت کنن ..

نقل قول نوشته شده توسط ABZiko مشاهده تاپیک
    pro_man عزیز، اینو صرفا برای دوستان دیگه می گم چون بنده رسپانسیو رو بلدم ، بدون که حتی اگر یک نفر هم باشه که به این آموزش نیاز داشته باشه، از کارت خشنوده، اجرت هم با خدا ...
    دیگه به نظر دوستان چی کار داری؟ مطمئن باش وقتی خیلی ها رفتن خودشون یاد گرفتن یا رفتن کلاس، مطمئن باش می گن نیازی به این آموزش نداریم، ولی فرض کن یک نفر هزینه رفتن به کلاس رو نداره، از انیترنت هم نمی تونه یاد بگیره (حالا به هر دلیلی ...)، پس کارت رو انجام بده، امیدوارم موفق باشی ... امیدوارم دوستان هم با تشکر کردن ازت حمایت کنن ..
    حرفت خیلی قشنگ بود..نظر سنجی واسه این گذاشتم ببینم چند نفر هستن که ریسپاسنیو کار نکردن..ممنون از شمایی که بلد بودین و نظر دادین..ولی واسه همون یک نفر هم که شده من این آموزش هارو ضبط میکنم با بهترین کیفیت که در توانم باشه

(اگه قراره کلا بوت استرپ رو آموزش بدین ) بنظرم هرموضوعی رو جداگونه براش فیلم ضبط کنی بهتر هستش. مثلا همین موضوع رسپانسیو میتونه توی یک فایل قرار بگیره، دیگه ب موضوع دیگه توش پپرداخته نشه . به دو جهت اینو میگم : 1- حجم فایل ها کم ترن و دانلود راحت تر . 2- اگه موضوع بندی شه بهتره چون ممکنه یه نفر یه موضوع رو بلد باشه و نخواد دانلود کنه و یه موضوع خاص رو بخواد فقط .

پیشاپیش ممنون از زحماتت
    ممنونم از نظرت دوست خوبم..
    100% باید قسمت بندی بکنم...هر فیلم رو حدودا ده یا بیست دقیقه(بیشتر نه) ضبط میکنم...سرفصل هاش رو هم الان دارم مینویسم که به امید خدا استارت کار رو بزنم..
    واسه کم کردن حجم فیلم هم یه راهکار خوب به ذهنم رسید..توی آپارات هم آپلود میکنم حجمش میاد پایین اما خوب مسلما کیفیت تصویر هم پایین میاد..اونایی که نت ضعیف دارن دیگه باید بسوزن و بسازن.

فایل ها رو هم توی سرور بیان آپلود میکنم که واقعا عالیه سرورش

نقل قول نوشته شده توسط mohammad425 مشاهده تاپیک
    اگه آموزش خوبی باشن مشکلی با حجمش ندارم.
    یه گیگ هم باشه دان میکنم
    حتما دوست عزیز یه فیلم دمو ضبط میکنم که بگم چی کارا میکنم..اگه خوشت اومد میتونی دانلود کنی

منم یه نظر سنجی مرتبط کرده بودم. ماه پیش. نتایج اونم نگاه کنید به دردتون میخوره. لینکش توی امضام هست.

نقل قول نوشته شده توسط hiwaaa مشاهده تاپیک
    منم یه نظر سنجی مرتبط کرده بودم. ماه پیش. نتایج اونم نگاه کنید به دردتون میخوره. لینکش توی امضام هست.
    جالب بود بیشترین رای رو اورده بود مبحث ریسپانسیو

کاربر دائمی
    محل زندگی
    سرزمین کوروش کبیر

سلام به سعید عزیزم، استاد و مدرس بسیار خوب در زمینه طراحی وب. مجددا سال جدید رو بهت تبریک میگم.
    سعید جان اگه ممکنه و برات مقدوره حتما حتما این دوره رو آماده کن؛ به قول دوست عزیزمون حتی اگه یه نفر هم بتونه استفاده خوب بکنه همون یه نفر هم کافی و عالیه. پس چرا معطلی؟؟؟
    فقط وسط راه خسته نشی سعید!!!! ضمنا حجمش هم هر چی شد اشکال نداره ، شما نگران اون نباش، یا اوایل بامداد میذاریم دانلود شه یا فشفشه ای چیزی میگیریم دیگه.ضمنا آموزشهای شما ارزشش رو داره که حتی بابتش بیشترین مبالغ رو پرداخت کنیم، حالا مبلغ دانلود که دیگه فدای سرت. سرعت هم ای بد نیست و میشه دانلودش کنیم. شما فقط آموزش خوب و با کیفیت مثل قبلی ها بزار لطفا.ببخشید اگه زیاد حرف زدم. خدانگهدار

کاربر دائمی آواتار amin1softco
    محل زندگی
    پای آن سرو بلند

اینا رو هم یک نگاه بندازید خوبه :دی

۱۷:۱۵

آموزش Bootstrap (قسمت چهاردهم): Forms with bootstrap

در این قسمت با آموزش کار کردن با بوت استرپ برای طراحی فرم هایی با ظاهری زیبا و به صورت side by side می پردازیم.

۳۰ شهریور ۹۳
    ۸۵ بازدید

۱۰:۲۸

آموزش Bootstrap (قسمت سیزدهم): Scrollspy

در این بخش از آموزش به scrollspy in bootstrap در بوت استرپ می پرددازیم.

۳۰ شهریور ۹۳
    ۶۴ بازدید

۶:۰۳

آموزش Bootstrap (قسمت دوازدهم): Tabs

در این قسمت به آموزش tabs در بوت استرپ می پردازیم.

۳۰ شهریور ۹۳
    ۴۴ بازدید

۸:۱۸

آموزش Bootstrap (قسمت یازدهم): Accordion

در این قسمت آموزش کار با آکاردئون در بوت استرپ می پردازیم.

۳۰ شهریور ۹۳
    ۶۶ بازدید

۹:۱۸

آموزش Bootstrap (قسمت دهم): Modal Photos

در این قسمت به آموزش ایجاد عکس هایی می پردازیم که اگر بر روی آن ها کلیک کنید یک عکس دیگر باز می شود البته به ظور مدال، یعنی به گونه ای که صفحه ی پشت آن خاکستری شده و عکس شما بر روی آن قرار می گیرد. modal photo یکی از ابزارهای فوق العاده در بوت استرپ به حساب می آید.

۳۰ شهریور ۹۳
    ۵۶ بازدید

۹:۴۰

آموزش Bootstrap (قسمت نهم): Photogrid

در این قسمت به نمایش عکس ها به صورت یک فوتو گرید به وسیله بوت استرپ در فضای html می پردازیم.

۳۰ شهریور ۹۳
    ۵۶ بازدید

۱۲:۴۰

آموزش Bootstrap (قسمت هشتم): button و hidden

در این قسمت از آموزش به Responsive components و hidden

۳۰ شهریور ۹۳
    ۴۷ بازدید

۱۲:۲۴

آموزش Bootstrap (قسمت هفتم): carouserl

در این بخش به آموزش بخش فوق العاده جذاب بوت استرپ، یعنی ساخت اسلاید شو می پردازیم.

۳۰ شهریور ۹۳
    ۷۸ بازدید

۸:۱۳

آموزش Bootstrap (قسمت ششم): breadcrumbs

در این قسمت به آموزش activating navbar و breadcrumbs در بوت استرپ می پردازیم.

۳۰ شهریور ۹۳
    ۷۲ بازدید

آموزش Bootstrap (قسمت پنجم): navbar in bootstrap

در این قسمت به آموزش ایجاد نویگیشن در بوت استرپ می پردازیم.

۲۹ شهریور ۹۳
    ۱۵۹ بازدید

۶:۰۸

آموزش Bootstrap (قسمت چهارم): header in bootstrap

آموزش قسمت هدر در بوت استرپ در این بخش می باشد.

۲۹ شهریور ۹۳
    ۱۶۳ بازدید

۱۱:۱۲

آموزش Bootstrap (قسمت سوم): Bootstrap Grid

در این قسمت به آموزش جدول بندی در بوت استرپ می پردازیم.

۲۹ شهریور ۹۳
    ۱۷۵ بازدید

۸:۰۰

آموزش Bootstrap (قسمت دوم): راه اندازی bootstrap

در این قسمت به آموزش نصب و راه اندازی بوت استرپ در یک صفحه html می پردازیم.

۲۹ شهریور ۹۳
    ۱۸۷ بازدید

۲۴:۲۹

آموزش Bootstrap (قسمت اول): مقدمه

در این بخش به آموزش مراجعه به وب سایت های getbootstrap.com و rbootstrap.ir می پردازیم و همچنین مقدمات بوت استرپ را معرفی می کنیم.

۲۹ شهریور ۹۳
    ۲۳۲ بازدید

نقل قول نوشته شده توسط amin1softco مشاهده تاپیک
    اینا رو هم یک نگاه بندازید خوبه :دی

۱۷:۱۵

آموزش Bootstrap (قسمت چهاردهم): Forms with bootstrap

در این قسمت با آموزش کار کردن با بوت استرپ برای طراحی فرم هایی با ظاهری زیبا و به صورت side by side می پردازیم.

۳۰ شهریور ۹۳
    ۸۵ بازدید

۱۰:۲۸

آموزش Bootstrap (قسمت سیزدهم): Scrollspy

در این بخش از آموزش به scrollspy in bootstrap در بوت استرپ می پرددازیم.

۳۰ شهریور ۹۳
    ۶۴ بازدید

۶:۰۳

آموزش Bootstrap (قسمت دوازدهم): Tabs

در این قسمت به آموزش tabs در بوت استرپ می پردازیم.

۳۰ شهریور ۹۳
    ۴۴ بازدید

۸:۱۸

آموزش Bootstrap (قسمت یازدهم): Accordion

در این قسمت آموزش کار با آکاردئون در بوت استرپ می پردازیم.

۳۰ شهریور ۹۳
    ۶۶ بازدید

۹:۱۸

آموزش Bootstrap (قسمت دهم): Modal Photos

در این قسمت به آموزش ایجاد عکس هایی می پردازیم که اگر بر روی آن ها کلیک کنید یک عکس دیگر باز می شود البته به ظور مدال، یعنی به گونه ای که صفحه ی پشت آن خاکستری شده و عکس شما بر روی آن قرار می گیرد. modal photo یکی از ابزارهای فوق العاده در بوت استرپ به حساب می آید.

۳۰ شهریور ۹۳
    ۵۶ بازدید

۹:۴۰

آموزش Bootstrap (قسمت نهم): Photogrid

در این قسمت به نمایش عکس ها به صورت یک فوتو گرید به وسیله بوت استرپ در فضای html می پردازیم.

۳۰ شهریور ۹۳
    ۵۶ بازدید

۱۲:۴۰

آموزش Bootstrap (قسمت هشتم): button و hidden

در این قسمت از آموزش به Responsive components و hidden

۳۰ شهریور ۹۳
    ۴۷ بازدید

۱۲:۲۴

آموزش Bootstrap (قسمت هفتم): carouserl

در این بخش به آموزش بخش فوق العاده جذاب بوت استرپ، یعنی ساخت اسلاید شو می پردازیم.

۳۰ شهریور ۹۳
    ۷۸ بازدید

۸:۱۳

آموزش Bootstrap (قسمت ششم): breadcrumbs

در این قسمت به آموزش activating navbar و breadcrumbs در بوت استرپ می پردازیم.

۳۰ شهریور ۹۳
    ۷۲ بازدید

آموزش Bootstrap (قسمت پنجم): navbar in bootstrap

در این قسمت به آموزش ایجاد نویگیشن در بوت استرپ می پردازیم.

۲۹ شهریور ۹۳
    ۱۵۹ بازدید

۶:۰۸

آموزش Bootstrap (قسمت چهارم): header in bootstrap

آموزش قسمت هدر در بوت استرپ در این بخش می باشد.

۲۹ شهریور ۹۳
    ۱۶۳ بازدید

۱۱:۱۲

آموزش Bootstrap (قسمت سوم): Bootstrap Grid

در این قسمت به آموزش جدول بندی در بوت استرپ می پردازیم.

۲۹ شهریور ۹۳
    ۱۷۵ بازدید

۸:۰۰

آموزش Bootstrap (قسمت دوم): راه اندازی bootstrap

در این قسمت به آموزش نصب و راه اندازی بوت استرپ در یک صفحه html می پردازیم.

۲۹ شهریور ۹۳
    ۱۸۷ بازدید

۲۴:۲۹

آموزش Bootstrap (قسمت اول): مقدمه

در این بخش به آموزش مراجعه به وب سایت های getbootstrap.com و rbootstrap.ir می پردازیم و همچنین مقدمات بوت استرپ را معرفی می کنیم.

۲۹ شهریور ۹۳
    ۲۳۲ بازدید
    پس یه نفر دیگه زحمت ضبطش رو کشیده ...من این فیلم هارو ندیدم اما حاضرم شرط ببندم که قسمت گرید بندیش رو به صورت پروژه محور توضیح ندادن...من اول میخاستم کل دوره رو ضبط کنم اما حالا با وجود این فیلم ها فقط ریسپانسیو کردن رو ضبط میکنم..اینجوری تمرکز بیشتر میشه روی ریسپانسیو کردن قالب..دیگه کاری به امکانات دیگه بوت استرپ ندارم..فقط یه قالب رو ریسپانسیو می کنم که دوستان یاد بگیرن..احتمالا این مدرس که معرفی کردین فقط کلاس های ریسپانسیو رو توضیح داده اما به صورت پروژه محور توضیح نداده...حالا بازم باید فیلم های ایشون رو ببینم قسمت گرید بندیش رو

نقل قول نوشته شده توسط davood59 مشاهده تاپیک
    سلام به سعید عزیزم، استاد و مدرس بسیار خوب در زمینه طراحی وب. مجددا سال جدید رو بهت تبریک میگم.
    سعید جان اگه ممکنه و برات مقدوره حتما حتما این دوره رو آماده کن؛ به قول دوست عزیزمون حتی اگه یه نفر هم بتونه استفاده خوب بکنه همون یه نفر هم کافی و عالیه. پس چرا معطلی؟؟؟
    فقط وسط راه خسته نشی سعید!!!! ضمنا حجمش هم هر چی شد اشکال نداره ، شما نگران اون نباش، یا اوایل بامداد میذاریم دانلود شه یا فشفشه ای چیزی میگیریم دیگه.ضمنا آموزشهای شما ارزشش رو داره که حتی بابتش بیشترین مبالغ رو پرداخت کنیم، حالا مبلغ دانلود که دیگه فدای سرت. سرعت هم ای بد نیست و میشه دانلودش کنیم. شما فقط آموزش خوب و با کیفیت مثل قبلی ها بزار لطفا.ببخشید اگه زیاد حرف زدم. خدانگهدار
    داوود جان شرمنده میکنیا...من فقط مدرسم و چون خودم از همین دنیای مجازی یاد گرفتم و کلاس نرفتم دوست دارم از این دانش ناچیزی که دارم با دوستان به اشتراک بزارم..این قضیه فشفشه چی بود دیگه..مگه چهارشنبه سوریه

کاربر دائمی آواتار amin1softco
    محل زندگی
    پای آن سرو بلند

نقل قول نوشته شده توسط pro_man مشاهده تاپیک
    پس یه نفر دیگه زحمت ضبطش رو کشیده ...من این فیلم هارو ندیدم اما حاضرم شرط ببندم که قسمت گرید بندیش رو به صورت پروژه محور توضیح ندادن...من اول میخاستم کل دوره رو ضبط کنم اما حالا با وجود این فیلم ها فقط ریسپانسیو کردن رو ضبط میکنم..اینجوری تمرکز بیشتر میشه روی ریسپانسیو کردن قالب..دیگه کاری به امکانات دیگه بوت استرپ ندارم..فقط یه قالب رو ریسپانسیو می کنم که دوستان یاد بگیرن..احتمالا این مدرس که معرفی کردین فقط کلاس های ریسپانسیو رو توضیح داده اما به صورت پروژه محور توضیح نداده...حالا بازم باید فیلم های ایشون رو ببینم قسمت گرید بندیش رو
    خواننده ها هم دوباره خوانی انجام میدن اما کار نهایی باید بهتر از کار قبلی باشه شما هم ضبط کنید ما استفاده می کنیم

نقل قول نوشته شده توسط amin1softco مشاهده تاپیک
    خواننده ها هم دوباره خوانی انجام میدن اما کار نهایی باید بهتر از کار قبلی باشه شما هم ضبط کنید ما استفاده می کنیم
    کار کردن با بوت استرپ سخت نیست..فقط مبحث ریسپانسیو کردنش یکم داستان داره..وگرنه بقیه کاراش کاری نداره که ..مثلا همین carousel که دوستمون آموزش دادن چیزی نداره جز استفاده از چندتا کلاس که زحمتش رو ایشون کشیدن ولی فکر کنم بحث اصلی که گرید بندی باشه رو خوب و کامل توضیح نداده باشن..من همون گرید بندی رو ضبظ میکنم که فکر کنم بیشتر به درد بچه ها می خوره..چون اکثرا کسانی که از بوت استرپ استفاده میکنن دوست دارن سایتشون ریسپانسیو باشه

سلام دوستان عزیز...بنا به درخواست چند نفر از دوستان آموزش بوت استرپ رو آماده کردم به صورت ویدئویی همراه با صدا..

این آموزش هارو قرار هستش که توی وبلاگم منتشر کنم. حقیقتش ضبط کردن آموزش ها یکمی سخته و درد سر داره..مثلا الان 3 تا فیلم ضبط کردم حجمش یکیش شده 64 mb مدتش هم 26 دقیقه هستش..
    توی نت آموزش به زبان انگلیسی هستش درباره بوت استرپ اما به زبان فارسی آموزش ویدئویی با کیفیت و خوب من ندیدم..هم از نظر کیفیت تصویر هم کیفیت صدا بدون نویز و هم از نظر محتوا.

می خواستم بدونم آیا این کاری که دارم انجام میدم توی این انجمن بدرد بچه ها می خوره یا نه؟ یه نظر سنجی میزارم ممنون میشم شرکت کنید..

چون اگه ببینم افزاد زیادی مشتاق باشن به یادگیری بوت استرپ آموزش هارو خیلی تمیز تر ضبط کنم و بیشتر روش وقت بزارم..
    یه سوالم از بچه ها اینه آیا توان دانلود کردن آموزش ویدئویی دارین یا سخته براتون؟ چون حجمشون بالا میره..هر فیلم حداقل 50 mb میشه

توی نظر سنجی شرکت کنید..ممنون
    اگه ریسپانسیو کردن با مدیا کوئری رو آموزش بدین بهتر نیست؟؟!!

نقل قول نوشته شده توسط mostafae مشاهده تاپیک
    اگه ریسپانسیو کردن با مدیا کوئری رو آموزش بدین بهتر نیست؟؟!!
    دقیقا اشتباهی که خیلی ها میان میکنن اینه که دوست دارن خودشون 0 تا 100 ریسپانسیو قالب رو بزنن..مسلما شما با مشکلات زیادی روبه رو میشین..
    به نظرت تجربه ای که شما دارین از تجربه ای کسانی که بوت استرپ رو ایجاد کردن بیشتره؟ اونا فکر همه چیز رو کردن..خیلی از سایت های بزرگ دارن از بوت استرپ استفاده میکنن..وقتی فریم ورک به این خوبی هست چرا ازش استفاده نکنیم؟ این حرف شما مثه این میمونه که از جی کوئری استفاده نکنیم..چون دقیقا جی کوئری هم یه کتابخونس که خودش داره از جاوا اسکریپت استفاده میکنه و کار مارو راحت میکنه...حالا شما از جی کوئری استفاده نمی کنی؟ قانع شدی یا بیشتر توضیح بدم؟

9
    دقیقا اشتباهی که خیلی ها میان میکنن اینه که دوست دارن خودشون 0 تا 100 ریسپانسیو قالب رو بزنن..مسلما شما با مشکلات زیادی روبه رو میشین..
    به نظرت تجربه ای که شما دارین از تجربه ای کسانی که بوت استرپ رو ایجاد کردن بیشتره؟ اونا فکر همه چیز رو کردن..خیلی از سایت های بزرگ دارن از بوت استرپ استفاده میکنن..وقتی فریم ورک به این خوبی هست چرا ازش استفاده نکنیم؟ این حرف شما مثه این میمونه که از جی کوئری استفاده نکنیم..چون دقیقا جی کوئری هم یه کتابخونس که خودش داره از جاوا اسکریپت استفاده میکنه و کار مارو راحت میکنه...حالا شما از جی کوئری استفاده نمی کنی؟ قانع شدی یا بیشتر توضیح بدم؟
    همینطور که میدونید بوت استرپ یه فریمورک طراحی هست نه یه فریمورک صرفا جهت ریسپانسیو و ما اگه صرفا واسه ریسپانسیو بخواهیم ازش استفاده کنیم ممکنه زیاد جالب نباشه

9
    همینطور که میدونید بوت استرپ یه فریمورک طراحی هست نه یه فریمورک صرفا جهت ریسپانسیو و ما اگه صرفا واسه ریسپانسیو بخواهیم ازش استفاده کنیم ممکنه زیاد جالب نباشه
    همانطورکه میدونید jquery یک کتابخانه از جاوا اسکریپت هست و زیاد جالب نیست مافقطاز انیمیشن هاس استفاده کنیم و زمانی که قصد داریم از این کتابخانه استفاده کنیم حتما باید از همه ی امکاناتش استفاده کنیم... این حرف شما این معنی رو میداد

همانطورکه میدونید jquery یک کتابخانه از جاوا اسکریپت هست و زیاد جالب نیست مافقطاز انیمیشن هاس استفاده کنیم و زمانی که قصد داریم از این کتابخانه استفاده کنیم حتما باید از همه ی امکاناتش استفاده کنیم... این حرف شما این معنی رو میداد
    ما از جی کوئری به اندازه ای که لازم داریم استفاده میکنیم. اما معمولا از بوت استرپ نه!! من حرفم اینه اگه قرار شد از بوت استرپ استفاده بشه کل طرح باهاش پیاده سازی بشه، نه فقط بخش ریسپانسیو .....

ما از جی کوئری به اندازه ای که لازم داریم استفاده میکنیم. اما معمولا از بوت استرپ نه!! من حرفم اینه اگه قرار شد از بوت استرپ استفاده بشه کل طرح باهاش پیاده سازی بشه، نه فقط بخش ریسپانسیو .....
    خوب اگه قرار بر این باشه که وب سایتهای زیادی شبیه هم میشن و این اشتباهه...البته نمیگم از امکانات دیگش استفاده نشه..اما بهترین چیزی رو که در اختیار کاربر قرار میده همین بخش ریسپانسیو که عالیه

کاربر دائمی آواتار mmdsharifi
    محل زندگی
    lenus.org

چیزی که دوستان گفتن میشه واقعا ولی پیشنهاد من استفاده از less هست به جای css.
    و اینکه فریم ورک های مخصوص طراحی واکنش گرا هم داریم مثلا: ×JEET

VIP آواتار mohamad_torabi
    محل زندگی
    تــــــهــــران

با سلام
    اقا سعید شما اموزش ها رو ضبط کن ما حمایت میکنیم

من در برخی از امتحاناتم مردود شدم اما دوستم تمام درسهایش را با موفقیت گذراند.

اکنون او یک مهندس در شرکت مایکروسافت است

و من فقط مالک مایکروسافت هستم ........ بیل گیتس

استارت کار زده شد..اول ریسپانسیو کردن رو آموزش میدم با بوت استرپ اگه بچه ها خوششون اومد و Feedback خوبی داشت قسمت های دیگه ای هم ضبط میکنم و امکانات دیگه بوت استرپ رو آموزش میدم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    rayancode.ir

خوشم اومد عین مطلب رو حفظ شدی اقا سعید. منم حمایت می کنم کمکم خواستی هستم با اینکه وقت ندارم:)
    مو فق باشی

مقاله مفید و کاملی بود و از اقای کشاورز تشکر میکنم . بنده مقاله ای با عنوان آموزش ریسپانسیو قالب سایت منتشر کرده ام . لطفا مزایا و معایب به این نوع از ریسپانسیو را اعلام فرمایید .
    لیک مطلب
    آخرین ویرایش به وسیله سعید کشاورز : یک شنبه 08 مرداد 1396 در 22:07 عصر

تاپیک های مشابه

1. آموزش: آموزش گرفتن Backup و Restore کردن دیتابیس با استفاده از SMO
    نوشته شده توسط uniqueboy_ara در بخش C#‎‎
    پاسخ: 39
    آخرین پست: جمعه 30 بهمن 1394, 19:59 عصر
  2. ریسپانسیو کردن قالب بعد از تبدیل آن به وردپرس
    نوشته شده توسط mahdivita در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 2
    آخرین پست: پنج شنبه 04 دی 1393, 23:55 عصر
  3. برای ریسپانسیو کردن سایت با بوت استرپ
    نوشته شده توسط ghazanfar2 در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 0
    آخرین پست: سه شنبه 20 خرداد 1393, 09:03 صبح
  4. استفاده از بوت استرپ در asp.net
    نوشته شده توسط هم دانشگاهی در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 5
    آخرین پست: پنج شنبه 20 تیر 1392, 23:16 عصر
  5. آموزش Build کردن WxWidgets 2.8.4 برای MinGw و استفاده در Code::Blocks
    نوشته شده توسط brightening-eyes در بخش برنامه نویسی GTK، GTK+‎ و wxWidget
    پاسخ: 0
    آخرین پست: جمعه 27 بهمن 1391, 17:13 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید