نمایش نتایج 1 تا 15 از 15

نام تاپیک: طراحی سرویس push notification بر روی هاست شما

طراحی سرویس push notification بر روی هاست شما

سلام دوستان هر کدوم از شما که تمایل داشتین از سرویس push بر روی هاست خودتان استفاده کنین بهم پیغام خصوصی بدین تا براتون طراحی کنم مبلغش هم توافقی

کاربر دائمی
    محل زندگی
    etc/shadow/

نقل قول: طراحی سرویس push notification بر روی هاست شما

چی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته شده توسط keyhan.taktaz مشاهده تاپیک
    چی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سرویسی هست که باهاش میتونی تو برنامه ازش به عنوان نمایش تبلیغ به صورت notification استفاده کنی.کارش هم اینجوریه مثلا هر چند ساعت یه بار اطلاعاتی رو از سرور میگیره و به صورت noyification نمایش میده.مثلا برنانه جدیدی تو بازار منتشر کردی میخوای به کاربرای برنامه های قبلیت بگی برنامه جدیدم اومد تو بازار برید دانلود کنید.یا برای دیگر توسعه دهنده ها برنامشونو تبلیغ کنید و در آمد کسب کنید.کلا خیلی بدردبخوره

تاکید میکنم طراحی push nptification روی هاست خود شما.

کاربر دائمی آواتار storm_saeed
    محل زندگی
    Tehran , Iran

گوگل خودش اموزش سمت سرور و کلاینت رو قرار داده تو سایتش !

نقل قول نوشته شده توسط storm_saeed مشاهده تاپیک
    گوگل خودش اموزش سمت سرور و کلاینت رو قرار داده تو سایتش !
    دوست عزیز من نه از GCM استفاده کردم و نه از parse.تمام کداشو خودم نوشتم و اطلاعات رو از هاست خودت میگیره.مثل parse نیست که ماهیانه یک مقدارش رایگانه و بعدش باید هزینه بدی.تنها هزینه ای که میپردازی بابت هزینه اجاره هاسته

محل زندگی
    Tehran , Iran

نقل قول نوشته شده توسط omid_cr77 مشاهده تاپیک
    دوست عزیز من نه از GCM استفاده کردم و نه از parse.تمام کداشو خودم نوشتم و اطلاعات رو از هاست خودت میگیره.مثل parse نیست که ماهیانه یک مقدارش رایگانه و بعدش باید هزینه بدی.تنها هزینه ای که میپردازی بابت هزینه اجاره هاسته
    خود گوگل کلی سمپل گذاشته که چطور سمت سرور و سمت کلاینت رو پیاده سازی کنی (من parse رو نگفتم ) یعنی چطور از سرور به گوگل دیتا بفرستی و گوگل به کلاینت دیتارو بده چطور بگیری ! (درضمن parse هم GCM هست فقط یه API برای راحت تر کردن کاره )

نقل قول نوشته شده توسط storm_saeed مشاهده تاپیک
    خود گوگل کلی سمپل گذاشته که چطور سمت سرور و سمت کلاینت رو پیاده سازی کنی (من parse رو نگفتم ) یعنی چطور از سرور به گوگل دیتا بفرستی و گوگل به کلاینت دیتارو بده چطور بگیری ! (درضمن parse هم GCM هست فقط یه API برای راحت تر کردن کاره )
    بهله!! :)) ... یکم اشتباه بود حرفت فک کنم :))

The Parse library provides push notifications using Google Cloud Messaging (GCM) if possible. On devices that do not support GCM (such as Amazon Kindle Fire), Parse will use a background service that maintains a persistent connection to the Parse cloud to deliver pushes. This allows Parse Push to work on all devices running Android 2.3 or higher.
    آخرین ویرایش به وسیله rezashiri88 : یک شنبه 16 فروردین 1394 در 16:53 عصر

نقل قول نوشته شده توسط rezashiri88 مشاهده تاپیک
    بهله!! :)) ... یکم اشتباه بود حرفت فک کنم :))

The Parse library provides push notifications using Google Cloud Messaging (GCM) if possible. On devices that do not support GCM (such as Amazon Kindle Fire), Parse will use a background service that maintains a persistent connection to the Parse cloud to deliver pushes. This allows Parse Push to work on all devices running Android 2.3 or higher.
    سرویسی که من نوشتم تقریبا شبیه parse هست ولی دیتا رو از سرور خودت میگیره و نیازی نیست ماهیانه پول بدی.فقط پول اجاره سرور خودت رو میدی.سرور گیتونه از هر شرکتی باشه.تو ایران فقط چند توسعه دهنده تونستن این متد رو بنویسن.بقیه از parse یا GCM استفاده میکنن

سرویسی که من نوشتم تقریبا شبیه parse هست ولی دیتا رو از سرور خودت میگیره و نیازی نیست ماهیانه پول بدی.فقط پول اجاره سرور خودت رو میدی.سرور گیتونه از هر شرکتی باشه.تو ایران فقط چند توسعه دهنده تونستن این متد رو بنویسن.بقیه از parse یا GCM استفاده میکنن
    آموزش کامل پیاده سازی این سرویس در ویدئوهای آموزشی uncocoder موجوده
    فقط نمیدونم وقتی مببینم parse قربونش برم رایگان این سرویس را در اختیار ما قرار میده چرا الکی هزینه کنیم
    تا 1 میلیون کاربر رایگان که فکر کنم خیلی کم پیش میاد بیشتر از این در ایران برنامه ای یوزر داشته باشه .. اگر هم داشت میتوانید خریداری کنید

نقل قول نوشته شده توسط hamedjj مشاهده تاپیک
    آموزش کامل پیاده سازی این سرویس در ویدئوهای آموزشی uncocoder موجودهفقط نمیدونم وقتی مببینم parse قربونش برم رایگان این سرویس را در اختیار ما قرار میده چرا الکی هزینه کنیمتا 1 میلیون کاربر رایگان که فکر کنم خیلی کم پیش میاد بیشتر از این در ایران برنامه ای یوزر داشته باشه .. اگر هم داشت میتوانید خریداری کنید
    حامد جان من خودم از اعضای ویژه اونجا هستم. سیستم پارسه تا ارسال 1 میلیون پیا م در ماه رایگانه نه 1 میلیون کاربر.آموزش های استاد آقاجانی رو کامل نگاه کردم استاد فقط اصول طراحی سیستم push notification رو گفته بقیش بستگی به خودت داره.اتفاقا من برای دریافت اطلاعات از سرور از متد استاد استفاده کردم که واقعا عالیه واسه دریافت.چرا ما وقتی میتونیم خودمون سیستم اختصاصی push رو داشته باشیم وابسته به سایت parse بشیم.

محل زندگی
    Tehran , Iran

حامد جان من خودم از اعضای ویژه اونجا هستم. سیستم پارسه تا ارسال 1 میلیون پیا م در ماه رایگانه نه 1 میلیون کاربر.آموزش های استاد آقاجانی رو کامل نگاه کردم استاد فقط اصول طراحی سیستم push notification رو گفته بقیش بستگی به خودت داره.اتفاقا من برای دریافت اطلاعات از سرور از متد استاد استفاده کردم که واقعا عالیه واسه دریافت.چرا ما وقتی میتونیم خودمون سیستم اختصاصی push رو داشته باشیم وابسته به سایت parse بشیم.
    هدف پارسه اینه که ما درگیر هزینه های سرور نشیم وگرنه سمپل های گوگل رو تو سرورمون کپی پیست میکنیم

سیستم پارسه تا ارسال 1 میلیون پیا م در ماه رایگانه نه 1 میلیون کاربر.
    میتونی به من نشون بدی کجای سایت parse نوشته که تا 1 میلیون push در ماه را ساپورت میکنه؟
    https://www.parse.com/plans

این کارتون قابل تقدیره. پیشنهاد می کنم خودتون سرور بخرید و این سرویس رو به صورت عمومی به همه ارائه بدید. اینطوری هم همه میتونن از این خدمات بهره ببرن و هم اینکه شما هم میتونید مثل سایت خارجی parse درآمدی از این طریق بدست بیارید. از اونجایی که گفتین وابسته به گوگل پلی سرویس نیست، پس می تونید اونو برای همه پلتفرم ها ارائه بدید.

سلام
    کسی سرویس رایگان برای ارسال نوتیفیکیشن نمیشناسه یا اینکه یک مثال قابل فهم از روش پیاده سازیش داشته باشه .ممنون

تاپیک های مشابه

1. آموزش: نحوه قرار دادن وب سرویس بر روی هاست
    نوشته شده توسط amin_yaraghi در بخش WCF , Web Services , .Net Remoting
    پاسخ: 2
    آخرین پست: چهارشنبه 18 دی 1392, 23:21 عصر
  2. سوال: چگونه وب سرویس (به زبان سی شارپ) رو روی هاست آپلود کنم؟
    نوشته شده توسط morteza271 در بخش C#‎‎
    پاسخ: 4
    آخرین پست: یک شنبه 12 آذر 1391, 18:18 عصر
  3. مشکل وب سرویس روی هاست
    نوشته شده توسط gigil_Question در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 4
    آخرین پست: سه شنبه 02 شهریور 1389, 09:45 صبح
  4. پاسخ: 1
    آخرین پست: دوشنبه 06 اردیبهشت 1389, 01:47 صبح
  5. چطور میشه یه وب سرویس رو روی هاست فرستاد ؟
    نوشته شده توسط Lord_Voldemort در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 2
    آخرین پست: جمعه 13 شهریور 1388, 15:04 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •