نمایش نتایج 1 تا 8 از 8

نام تاپیک: انتخاب رشته ، نظر شما چیست ؟

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

نقل قول: انتخاب رشته ، نظر شما چیست ؟

درود
    قصد ورود به کارشناسی نرم افزار بدون کنکور دانشگاه آزاد رو دارم علاقه زیاد به این رشته دارم .به هیچ وجه از کد نویسی و به مشکل خوردن خسته نمی شم و تا راه حلی پیدا نکنم ول کن نیستم و فعالیت در زمینه طراحی وب سایت و ... داشتم اما من رشتم تجری بوده و ۸ سال هم هست فارق التحصیل شدم نگران دروس ریاضی و پیش زمینه های مربوط به اون مثل معادلات دیفرانسیل و .... هستم به نظز شما اساتید چقدر به مشکل میخورم و باعث سختی برای پیمودن راه میشه این موارد؟ به چه چیزهایی نیاز دارم قبل ورود ؟ هدف من داشتن نمرهای بالا و فارغ التحصیلی با امتیاز خوب در این رشته هستش + مطالعات آزاد خارج دانشگاه .
    علاوه بر این به رشته مهندسی معماری هم علاقه دارم و ۵ سال سابقه کاری در زمینه طراحی داخلی و تسلط به همه نرم افزارهای این رشته در واقع علاقه من به این دو رشته دقیقا مثل همه و متاسفانه چون سن من بالارفته امکان انتخاب اشتباه رو ندارم
    پیشاپیش سپاس زیاد از راهنمایی های شما عزیزان

نقل قول: انتخاب رشته ، نظر شما چیست ؟

نقل قول نوشته شده توسط vector1 مشاهده تاپیک
    درود
    قصد ورود به کارشناسی نرم افزار بدون کنکور دانشگاه آزاد رو دارم علاقه زیاد به این رشته دارم .به هیچ وجه از کد نویسی و به مشکل خوردن خسته نمی شم و تا راه حلی پیدا نکنم ول کن نیستم و فعالیت در زمینه طراحی وب سایت و ... داشتم اما من رشتم تجری بوده و ۸ سال هم هست فارق التحصیل شدم نگران دروس ریاضی و پیش زمینه های مربوط به اون مثل معادلات دیفرانسیل و .... هستم به نظز شما اساتید چقدر به مشکل میخورم و باعث سختی برای پیمودن راه میشه این موارد؟ به چه چیزهایی نیاز دارم قبل ورود ؟ هدف من داشتن نمرهای بالا و فارغ التحصیلی با امتیاز خوب در این رشته هستش + مطالعات آزاد خارج دانشگاه .
    علاوه بر این به رشته مهندسی معماری هم علاقه دارم و ۵ سال سابقه کاری در زمینه طراحی داخلی و تسلط به همه نرم افزارهای این رشته در واقع علاقه من به این دو رشته دقیقا مثل همه و متاسفانه چون سن من بالارفته امکان انتخاب اشتباه رو ندارم
    پیشاپیش سپاس زیاد از راهنمایی های شما عزیزان
    واقعا نیازمنده راهنمایی هستم دوستان

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 4
    آخرین پست: یک شنبه 02 فروردین 1394, 09:52 صبح
  2. گفتگو: مقطع ارشد : نرم افزار یـــــــــــــــــا آی تی ؟ نظر شما چیست ؟
    نوشته شده توسط Taimaz_222 در بخش تحصیلات دانشگاهی مرتبط با نرم افزار
    پاسخ: 0
    آخرین پست: شنبه 13 مهر 1392, 23:51 عصر
  3. سوال: نظر شما در مورد استفاده از SqlServer و یا OleDB چیست ؟
    نوشته شده توسط مهران رسا در بخش C#‎‎
    پاسخ: 4
    آخرین پست: دوشنبه 06 اردیبهشت 1389, 16:05 عصر
  4. مدیریت String ها :: نظر شما نسبت به این جمله چیست ؟
    نوشته شده توسط Babak-Aghili در بخش C#‎‎
    پاسخ: 3
    آخرین پست: شنبه 21 خرداد 1384, 07:36 صبح
  5. نظر شما برای ایجاد یک شاخه ویژه مباحث Dot Net Framework چیست
    نوشته شده توسط مهدی کرامتی در بخش گفتگو با مسئولین سایت، درخواست و پیشنهاد
    پاسخ: 16
    آخرین پست: یک شنبه 18 آبان 1382, 19:08 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید