صفحه 34 از 44 اولاول ... 243233343536 ... آخرآخر
نمایش نتایج 1,321 تا 1,360 از 1746

نام تاپیک: طراحی رابط کاربری - UserInterface

کاربر دائمی آواتار shahryari
    محل زندگی
    آذربايجان

نقل قول: طراحی رابط کاربری - UserInterface

نقل قول نوشته شده توسط rooterror مشاهده تاپیک
    طراحی چطوره ؟

ضمیمه 145541
    ضمیمه 145542

از کامپانت استفاده کردم
    از چه کامپوننتی؟ فارسی (راست چین) هم میشه؟

کاربر دائمی آواتار ghasem110deh
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط C-man 15 مشاهده تاپیک
    سلام دوستان لطفا میشه در مورد ui برنامه نظر بدید
    ضمیمه 145558
    ضمیمه 145559
    ضمیمه 145560

از طراحیت خیلی خوشم امده خیلی خوب کار کردی ولی تو عکس اول تو عکس بوردر سمت راستت نشون داده نمیشه یا فرمش اینجوره؟؟؟
    یه نکته ای که تو فرم اولت هست من کمی طول کشید تا دکمه ذخیره و پاک کردن رو پیدا کنم اصلا مشخص نبود.
    چرا تو فرم اول برای هر گروپ باکس دکمه ذخیره و پاک کردن گذاشتی مگه هر دو برای یه سند نیستن؟؟؟ پس برای کل این فرمت ذخیره ویرایش حذف جدید از هر کدوم یکی داشته باشه.
    قیمت کل رو ای کاش به عنوان سامری ستون جمع کل گریدت اضافه میکردی زیباتر میشد.
    سلام ... منم دقیقا نظر آقا ابراهیم که جای استادم هست رو دارم
    منتها به نظر حقیر چون رنگ زمینه سفید هست توی دراز مدت چشم کاربر اذیت میشه !
    آخرین ویرایش به وسیله ghasem110deh : پنج شنبه 01 تیر 1396 در 02:08 صبح دلیل: تصحیح

دقت کنید دوستان من برنامه هایی که میزارم کامل نیست مثلا همین که جستجو براش ننوشتم یا ویرایش براش ننوشتم هدف فقط طراحی ظاهر برنامه هست که بفهمم طراحی فرمام چه ایراداتی داره یا اگه خوبی توش هست بیان بشه ممنون از نظرات دوستان

سلام ممنون از نظرتون
    راستش این برنامه اولم برا دسکتاپ و اولین برنامم با C#‎‎‎ بود و کلا اینو برا تمرین زدم و بعدا نتونستم روش زیاد کار کنم

نقل قول نوشته شده توسط ebrahim.rayatparvar مشاهده تاپیک
    تو عکس اول تو عکس بوردر سمت راستت نشون داده نمیشه یا فرمش اینجوره؟؟؟
    خب فرمش اینجوری بود ولی این عکس مال قبله و الان مشکلی نداره

یه نکته ای که تو فرم اولت هست من کمی طول کشید تا دکمه ذخیره و پاک کردن رو پیدا کنم اصلا مشخص نبود.
    فکر کنم یاید یه استایل متفاوت به دکمه ها بدم

چرا تو فرم اول برای هر گروپ باکس دکمه ذخیره و پاک کردن گذاشتی مگه هر دو برای یه سند نیستن؟؟؟
    خب گروپ باکس اولی برای ذخیره خود سفارش هست و گروپ باکس دومی برای مدیریت غذاهایی که مشتری سفارش میده

قیمت کل رو ای کاش به عنوان سامری ستون جمع کل گریدت اضافه میکردی زیباتر میشد.
    انشاالله اینو اضافه میکنم

نقل قول نوشته شده توسط ghasem110deh مشاهده تاپیک
    به نظر حقیر چون رنگ زمینه سفید هست توی دراز مدت چشم کاربر اذیت میشه !
    بنظرم چون از این برنامه کاربر برا مدت طولانی استفاده نمیکنه مشکلی پیش نمیاد ولی میتونیم یه تم سیاه هم بهش اظافه کنم

محل زندگی
    تهران

Question نقل قول: طراحی رابط کاربری - UserInterface

سلام
    دوستان این پلت رنگ چطوره ؟ (واسه اپ اندروید)
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه

نقل قول نوشته شده توسط black_fire667 مشاهده تاپیک
    بهترین نظری که توی این تاپیک دیدیم تا به امروز این نظر بوده!

اتوماسیون اداری میشناختم که شرکتش خودشو کشت تا تِم رو بروز کرد و رابط لمسی واسش ساخت! ولی بالغ بر 90% استفاده کننده ها بعد از 2 سال از ارایه تم جدید از تم قدیم استفاده میکردن! تا شرکت مجبور شد تم قدیم رو از روی تمام نسخه هاش حذف کنه!

به شخصه حتی ذره ای وقت روی زیبا بودن وقت نمیزارم! ترجیح میدم بازخورد برنامه و در دسترس قرار بودن ابزارها برای سهولت استفاده رو مد نظر قرار بدم
    اتفاقا من مشتریان بسیاری دارم که از روی ظاهر برنامه اقدام به سفارش اون یا حتی برنامه های جدید کردن

بحث سهولت استفاده از برنامه مطمئنا اولویت اول هستش ولی شما طوری نوشتید که انگار هر کس برنامش زیبا باشه پس برای استفاده راحت نیست و بالعکس !!!

من که شخصا اگر از ظاهر نرم افزاری خوشم نیاد هر چقدر هم خوب باشه میندازمش دور مخصوصا بعضی فارسی ها با اون فونتهای عجیب که چشم های آدم در میاد تا بخونه متونش رو

البته منظور رنگ و وارنگ کردنهای عجیب و غریب نیست، بلکه اول از همه تناسب چیدمان اجزاء برنامه و فونتهای خوانا است که حتی یک رنگ هم باشه قشنگش میکنه، بعد استفاده از نهایتا سه رنگ با درجات مختلف
    آخرین ویرایش به وسیله vbhamed : چهارشنبه 14 تیر 1396 در 19:20 عصر
    اگر من و شما هر كدوم يك چيز ياد داشته باشيم و به هم ياد بديم، حالا هر كدوم دو تا چيز ياد داريم ! http://www.ArminaCo.com

کاربر دائمی آواتار golbafan
    محل زندگی
    در قلب دوستان

من با نظر vbhamed موافقم. حتی اگر گاهی نیاز شد برنامه های کنسول بنویسید، بازهم باید به UI اهمیت بدید. UI و UX از هم جدا شدنی نیستند

1.png

خیلی خوشم اومد

محل زندگی
    در قلب دوستان

از اینجا به بعد خوبه که در رابطه با طراحی UI برای نرم افزارهای تحت وب هم بحث کنیم.
    در نرم افزارهای تحت وب، سبک بودن کدهایی که به سمت کلاینت میان خیلی مهمه و لازمه که کدهای html نهایی، سبک و عین حال زیبا باشن...
    میتونیم با این موارد بحث رو ادامه بدیم...

سلام . این برنامه را تازه شروع به نوشتن کردم خواستم نظرتان را درباره رنگ بندی و ... بپرسم

محل زندگی
    در قلب دوستان

نقل قول نوشته شده توسط SOU KA مشاهده تاپیک

سلام . این برنامه را تازه شروع به نوشتن کردم خواستم نظرتان را درباره رنگ بندی و ... بپرسم
    سلام
    رنگهای جالبی داره. رنگها با همدیگه تناسب دارن.

در مورد موارد دیگه :
    1- در یک فرم ورود به این اندازه، میتونید از لوگو هم استفاده کنید (در قسمت سرمه ای رنگ)
    2- فاصله بین کنترل ها زیاد است
    3- کلیدهای ورود و خروج بزرگ است و با سایز متنهای داخل دکمه همخوانی ندارد
    4- متن های داخل دکمه ها طولانی است
    5- نیازی به کلید خروج نیست
    6- فونتهای استفاده شده در فرم لاگین هیچ تناسبی با هم ندارند
    7- کنترل ها با هم تراز نیستند (عمودی)

محل زندگی
    در قلب دوستان

با اعمال تغییراتی که در پست قبلی اشاره کردم تقریبا یک چنین چیزی ایجاد میشه:
    397251500958731521_sshot-1.png

خوشحال میشم از نظرات همکاران عزیز استفاده کنم
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه

نقل قول نوشته شده توسط golbafan مشاهده تاپیک
    با اعمال تغییراتی که در پست قبلی اشاره کردم تقریبا یک چنین چیزی ایجاد میشه:
    397251500958731521_sshot-1.png

بسیار خوب شده . لوگو ررا چون تو فرم اصلی گذاشتم دیگه اینجا قرارش ندادم

برای فونت ها چیکار کنم بهتر شوند ؟

کاربر دائمی آواتار aliramazani
    محل زندگی
    اصفهان

نقل قول نوشته شده توسط vB.N3T مشاهده تاپیک
    به نظرم این نوع طراحی دیگه از رده خارج شده

کاربر دائمی آواتار ebrahim.rayatparvar
    محل زندگی
    https://www.youtube.com/c/zangclass

خوبه طراحی زیبا و رنگبندی خوبی داری ولی میتونی طراحیتو خیلی بهتر از این بکنی استفاده درست کنترل های دیگخ استفاده از انواع منو های دیگه که در کاموننت هایی که استفاده میکنید جای دکمه ها و ....

دوستان هیچکدوم از این طراحی ها با روش‌های اصولی پیاده سازی نشده! شما یک مقایسه کنید با نسخه‌های خارجی اصلا قابل مقایسه نیستند. برای اینکه در حد استاندارد و قابل قبول طراحی کنید قبلش در رابطه با مباحث تجربه کاربری (UX) و سپس رابط کاربری (UI) تحقیق کنید حتما طرح‌های شما بهتر خواهند شد.

• واسط کاربر
    • تعامل انسان و رایانه
    • طراحی تعاملی
    • کاربردپذیری
    • طراحی کاربر محور
    • معماری اطلاعات
    • ارگونومی
    • خوشحال سازی
    • دسترس پذیری
    • واکنش گرایی
    • روان شناسی رنگ‌ها
    • و هزاران مورد دیگه...

سلام

ما خوشحال میشم اگر چند تا از نمونه کارهای خودتون که همه این چیزایی گفتین توش رعایت شده رو هم بزارید.
    اگر من و شما هر كدوم يك چيز ياد داشته باشيم و به هم ياد بديم، حالا هر كدوم دو تا چيز ياد داريم ! http://www.ArminaCo.com

سلام دوستان اگه نظری برای صفحه اول نرم افزارم دارید لطفا بگید بهم ممنون

نقل قول نوشته شده توسط vbhamed مشاهده تاپیک
    سلام

ما خوشحال میشم اگر چند تا از نمونه کارهای خودتون که همه این چیزایی گفتین توش رعایت شده رو هم بزارید.
    من قبلا صفحات ۷..۸ به بعد یه سری نمونه ها گذاشتم قبلا به نکاتی اشاره کردم که بچه‌ها خیلی خوب ازشون الگو گرفتن الان هم وضعیت خیلی بهتر از قبل هست. اما مواردی هم که اشاره کردم رو بهشون توجه کنن خیلی بهتر خواهد شد.

این قسمت‌ هم یک سری نمونه مثال ها از قبل به اشتراک گذاشتم : https://barnamenevis.org/showthread.p...%D8%AF%D8%B1-C

سعی می‌کنم نمونه‌های جدیدتری از کامپوننت‌هایی که دارم به اشتراک بزارم تا الگو گیری بشه.

نقل قول نوشته شده توسط barnamenevisjavan مشاهده تاپیک
    سلام دوستان اگه نظری برای صفحه اول نرم افزارم دارید لطفا بگید بهم ممنون
    یکم خلاقانه تر!
    رنگ پس زمینه با رنگ Progress ها ترکیب شده و این درست نیست. بک گراندت رو سفید در نظر بگیر و بقیه رو برجسته تر کن. پایین استایل بده به این تقویم و ... اون قسمت بالا هم دیگه خز شده! سعی کن خلاقیت به خرج بدی این منو انقدر مورد استفاده قرار گرفته که دیگه نمیشه ازش تجربه خوبی به دست آورد. مهم برقراری تعامل و انتقال تجربیات جدید و خوش حس به کاربر هست.

این سیستم طراحی فلوئنت جدید مایکروسافت رو هم ببینید بد نیست :‌ https://iostream.ir/blog/products/te...%86%D8%AA.html

طرح توسعه یافته از Universal هست.

نقل قول نوشته شده توسط کامبیز اسدزاده مشاهده تاپیک
    من قبلا صفحات ۷..۸ به بعد یه سری نمونه ها گذاشتم قبلا به نکاتی اشاره کردم که بچه‌ها خیلی خوب ازشون الگو گرفتن الان هم وضعیت خیلی بهتر از قبل هست. اما مواردی هم که اشاره کردم رو بهشون توجه کنن خیلی بهتر خواهد شد.

این قسمت‌ هم یک سری نمونه مثال ها از قبل به اشتراک گذاشتم : https://barnamenevis.org/showthread.p...%D8%AF%D8%B1-C

سعی می‌کنم نمونه‌های جدیدتری از کامپوننت‌هایی که دارم به اشتراک بزارم تا الگو گیری بشه.
    سلام
    اون نمونه هاتون رو دیدم ولی به نظرم همه خصوصیاتی که گفتین رو ندارن

کاربردپذیری، ارگونومی، دسترس پذیری : یه مقدار شلوغ و تو هم به نظر میرسه
    خوشحال سازی، روان شناسی رنگ‌ها : بخاطر نوع رنگ ها و کمرنگ بودن رنگها، اون زنده بودن مورد نظر رو نداره و رنگهای میانی هم به نظر کسل کننده هستند، در کل من اگر کاربر باشم ترجیح میدم زودتر کارم رو با این فرم انجام بدم و خارج بشم

شاید بیشتر فرمتون برای دیدن از دور و انطباق رنگها توی کاری مثل نقاشی خوب باشه ولی برای کاربری که از نزدیک باهاش کار میکنه کمی آزار دهنده باشه

من بیشتر دوست دارم فرم زنده باشه و هیجان انگیز تقریبا شبیه طرح زیر با رنگهای مختلفش

6.jpg

4.jpg

5.jpg

7.jpg
    آخرین ویرایش به وسیله vbhamed : سه شنبه 10 مرداد 1396 در 21:28 عصر

سلام
    اون نمونه هاتون رو دیدم ولی به نظرم همه خصوصیاتی که گفتین رو ندارن

کاربردپذیری، ارگونومی، دسترس پذیری : یه مقدار شلوغ و تو هم به نظر میرسه
    خوشحال سازی، روان شناسی رنگ‌ها : بخاطر نوع رنگ ها و کمرنگ بودن رنگها، اون زنده بودن مورد نظر رو نداره و رنگهای میانی هم به نظر کسل کننده هستند، در کل من اگر کاربر باشم ترجیح میدم زودتر کارم رو با این فرم انجام بدم و خارج بشم

شاید بیشتر فرمتون برای دیدن از دور و انطباق رنگها توی کاری مثل نقاشی خوب باشه ولی برای کاربری که از نزدیک باهاش کار میکنه کمی آزار دهنده باشه

من بیشتر دوست دارم فرم زنده باشه و هیجان انگیز تقریبا شبیه طرح زیر با رنگهای مختلفش

6.jpg

4.jpg

5.jpg

7.jpg
    اتفاقا برعکس! طراحی تیره و کپی از محیط های دیگه که خلاقیت نیست!
    از بعد روانشناسی تیره هیچ تاثیر مثبتی در ذهن انسان نداره٬ بعد طرحی که گذاشتین کپی کاشی‌های بلوکی ویندوز هست و به جای خوشحال سازی بد حال سازی میکنه و هیچ تجربه جدیدی رو القا نمی‌کنه! ! به هر حال هرکسی سلیقه ای داره!

نمونه‌های زیر مواردی هستن که از لحاظ هماهنگی در رنگ و بلوک‌ها مناسبند.

realpixels (1).jpgartboard_2.jpg

سلام

فکر کنم نتونستم درست منظورم رو برسونم

منظور من زنده بودن رنگ بود حالا میخواد با زمینه تیره انجام بشه یا زمینه روشن و من خودم هم کلا زمینه روشن رو بیشتر از تیره می‌پسندم

ولی طرحی که زمینه روشن باشه و نوشته های روش هم روشن و کمرنگ باشه چشم رو اذیت میکنه برای خوندن

ضمنا بحث کپی طرح نبود وگرنه همین طرح های پست جدید شما هم کپی اینهمه طرح مترو و bootsrap اینترنت هست دیگه، بهرحال هر طرحی بزنیم به احتمال 99 درصد مشابهش هست و اگر طرح خوبی باشه به نظر من اشکالی نداره این کار

البته بحث سلیقه هم حتما جایگاه خودش رو داره ولی باید دید بیشتر مردم چی رو می‌پسندن و هنگام کار مخصوصا چطوری راحت هستن، ممکنه در نظر اول از چیزی خوشمون بیاد ولی در حین کار زیاد اذیت بشیم حالا بخاطر رنگ یا چیدمان، شما تو طراحیتون اجزاء رو خیلی نزدیک به هم قرار دادین و خیلی تو هم رفتن

اون نکته روانشناسانه هم نمیدونم طبق چه سندی گفتید ولی مثل این میمونه که بگین نگاه کردن به آسمان شب هیچ تاثیر مثبتی در ذهن آدم نداره

به نظر من اگر طراحی و چیدمان و ارگونومی درست انجام بشه انتخاب رنگ خیلی آسونتره و طبق سلایق مختلف میتوان رنگ بندی های متفاوت با زمینه های روشن یا تیره داشت

شما تصور کنید یه پراید رو رنگ سبز بزنید یا فیروزه ای یا صورتی یا ... چقدر زشت میشه ولی هر رنگی رو دلتون میخواد روی یک مرسدس بنز بزنید، همه دهنشون از تعجب باز میشه، این بخاطر رنگ نیست بلکه بخاطر طراحی زیبا و هماهنگی عالی در بدنه مرسدس بنز هستش

نقل قول: نظر در مورد طراحی ظاهر برنامه ...

سلام ghasem110deh جان
    طراحی خوبی کردی به خصوص در انتخاب رنگ فرم ها ولی نوع زراحی منو با رنگش تو ذل برو نیست.
    مساله بعدی چرا برناامه رو به سبک قدیمی فرم رو فرم طراحی کردی به نظر خودت با Tab کار میکردی و کاربر همزمان هم بتونه چندتا کار انجام بده مثلا داره فاکنور میزنه وسط فاکتور زدن مدیر میاد میگه همین الان گزارش کل انبار رو میخوام با این کار کاربر باید فرم رو ببنده بره دنبال گزارش بعد بیاد از اول ولی با سیستم تب بندی کردن کافیه گزارش خودشو کلیلک کنه که تو یه تب دیگه باز بشه.
    در مورد کامپوننت ها باید بگم به نظر استفاده نکردن از امکانات کامپوننت ها اشتباه بعضی از امکانات هستن که در برنامه الزامی هستن مثلا شما برای گرید برید گرید های devexpress رو ببینید امکاناتی که داره از سرعت برنامه کم نمی کنه هیچ با امکانات این کامپوننت خیلی تو سرعت و زیبایی برنامه تاثیر داره.

سلام
    درود بر شما.

در زیبایی و کاربردی بودن کامپوننت های دوو اکسپرس کوچکترین شکی نیست و البته برای استفاده بسیار آسان و کاربردی استفاده از کامپوننت های دوو اکسپرس من خودم فیلمهای آمورشی استفاده از کامپوننت های Devexpress به زبان فارسی رو رایگان دانلود کردم و با دیدن فیلمها نه تنها نکات ریز و درشت آموزشی بسیار مفیدی در سی شارپ رو یاد گرفتم بلکه استفاده از این کامپوننت ها رو در پروژه های خودم بخوبی مسلط شدم و تا الان 4 تا نرم افزار باهاشون نوشتم که هم خودم و هم کاربرهام از گرافیک+ سرعت لود بالا + زیبایی نرم افزارهام با کمترین استفاده از منابع سیستمی لذت می بریم.

نقل قول نوشته شده توسط SOU KA مشاهده تاپیک

سلام
    اندازه فرم خیلی بزرگه و اصلاً ظریف طراحی نشده. فونت ها اصلاً با اندازه فرم همخونی نداره. اون دوتا کلید پائین چه دلیلی داره به این بزرگی باشند؟؟!!!

سلام
    شرمنده گرید از چه کامپونت استفاده شده؟

نقل قول نوشته شده توسط Helpco مشاهده تاپیک
    سلام
    شرمنده گرید از چه کامپونت استفاده شده؟
    سلام..Devexpress

کاربر جدید
    محل زندگی
    شهرستان پارس آباد مغان

Dev Component

کاربر دائمی آواتار saba664
    محل زندگی
    کرمانشاه

با سلام خدمت همه اساتید در عرصه برنامه نویسی
    من در حال نوشتن ی برنامه هستم اما در قسمت طراحی گرافیکی فرم بر به مشکل خوردم . برنامه من تحت ویندوز هست و قراره در اداره روی چند سیستم یعنی شبکه داخلی کار کنه .حالا من چندتا سوال دارم
    1- چطور از آیکن ها یا دکمه هایی با طراحی دلخواه استفاده کنم؟(بدون استفاده از فتوشاپ)
    2-میخوام فرم من در سمت راستش ی سری آیکون داشته باشه و پنجره ها در همان فرم جا به جا بشن

2.JPG

شبیه همین یا شبیه رابط های کاربری که اساتید در همین تایپیک گذاشتن.یک فرم اصلی باشه در واقع یک فرم والد در نهایت مابقی فرم ها با کلیک روی گزینه های سمت راست صفحه در سمت چپ باز شود.

اینم فرم منه

11.jpg

کاربر دائمی آواتار saba664
    محل زندگی
    کرمانشاه

اینم چند تا نمونه از من
    چند تای آخر برنامه تحت داس هستش به زبان کیو بیسیک مربوط به حدود 17 سال پیش و جالبه که الان بعد از این همه مدت اینترفیبس رایج برنامه ها داره به همون زمان داس برمیگرده (مقایسه اینترفیس مترو ویندوز 8 و 10 با داس)
    فرم نرم افزار اسکان رو چجوری طراحی کردین؟ فتوشاپ یا عکس دانلود کردین پس زمینه زدین؟ حالت دکمه هاش رو با چی طراحی کردین؟

کاش همه ی اساتید در هر پستی که عکس از طراحی فرمشون رو میذارن همونجا توضیح مختصری در رابطه با ابزارها و چگونگی ساخت فرمشون و اینکه از چه روشی رفتن تا فرم به این زیبایی درست شده برای ما مبتدی ها بدن

با تشکر
    آخرین ویرایش به وسیله saba664 : دوشنبه 13 شهریور 1396 در 13:20 عصر

کلا فرم توسط گرافیست با فتوشاپ طراحی اولیه شده ولی بعدا به صورتی تقسیم شده که بشه تو دکمه های نرم افزار ازش استفاده کرد و حالت دکمه هاش طراحی جداگانه برای سه حالت معمولی، MouseOver, MousePress داره

محل زندگی
    تهران

سلام به همه :-)
    دوستان این تاپیک هم از رونق افتاده !!!

در مورد ظاهر اپ اندروید ما حداقل نظر بدین :

https://cafebazaar.ir/app/ir.rahgoshafan.diary/?l=fa

ساده و جالب هست خوب شده

اگه ممکنه درباره با محیط ای که در اون برنامه نوشتید ودیزاین برنامه توضیحی بدید

محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط sg.programmer مشاهده تاپیک
    ساده و جالب هست خوب شده

اگه ممکنه درباره با محیط ای که در اون برنامه نوشتید ودیزاین برنامه توضیحی بدید
    IDE که اندروید استودیو هست ش ... (زبان جاوا - رابط گرافیکی هم xml)

کاربر دائمی آواتار c0mmander
    محل زندگی
    خونمون D:

سلام

من احساسم میگه که هنوز داخل طراحی برنامه قبلیت هستی.

اسلایدمنو خوبی طراحی کردی.

از اینکه pin ها قشنگ داخل نقشه ت استفاده کردی خیلی خوشم اومد. واقعا قشنگ با همه چیز جوره.

کارت ویو ها رو خوب طراحی کردی متن های رنگی استفاده از شکلک و ایکون های مناسب زیرش واقعا خوبه.

اون قسمت حریم خصوصیت که حرف نداره رنگ ها و ایکونش و کلا انتخاب این سبکی واقعا خیلی خوبه. (لابرری گرفتن پسورد)

اما نقص هایی که به نظرم اومد:

حقیقتش من اصلا دلیل نمایش آمار ها و نمودار های مختلف برای این کار به کاربران رو متوجه نشدم.اما به هر حال قرار دادن اطلاعات داخل نمودار یک بهم ریختی رو ایجاد کرده.

داخل بعضی از صفحاتت رنگ آبی المان ها داخلی با رنگ آجری نوتیفیکیشن بارت و به طور کلی تم ت همخوانی نداره.

داخل یک صفحه داخل تکست ویوت یک Left drawable گذاشتی که اگر سمت راست باشه یا اصلا نباشه بهتره.

اون استارهای آبی رنگ داخل صفحه ثبت موقعیت زمانی رو یک فکری به حالشون بکن.

محل زندگی
    تهران

تشکر بابت نظر ...

اون استارهای آبی رنگ داخل صفحه ثبت موقعیت زمانی رو یک فکری به حالشون بکن.
    اینو چیکار کنم ؟ یعنی رنگ ش رو با نارنجی (آجری) ست کنم ... یا کلا اضافه اس !!؟

حقیقتش من اصلا دلیل نمایش آمار ها و نمودار های مختلف برای این کار به کاربران رو متوجه نشدم.اما به هر حال قرار دادن اطلاعات داخل نمودار یک بهم ریختی رو ایجاد کرده.
    والا دروغ چرا ... آمار ارقام و نمودار رو واسه اینکه برنامه لخت نباشه گذاشتم (این یه برنامه نویس دیگه هم بهم گفت)

داخل بعضی از صفحاتت رنگ آبی المان ها داخلی با رنگ آجری نوتیفیکیشن بارت و به طور کلی تم ت همخوانی نداره.
    ای آبی باتون ها و ستاره واسه خود متریال دیزاین هست (منظورم اینه که ست شون واسه خود متریال دیزانه)
    اما رنگ جالب تری پیشنهاد بدین تغیر میدم !

داخل یک صفحه داخل تکست ویوت یک Left drawable گذاشتی که اگر سمت راست باشه یا اصلا نباشه بهتره.
    به نظرم همشون سمت چپ ادیت تکست ها باشن !؟ چک میکنم !

بازم ممنون ... به این میگن نظرات مفید

------------------------------------------------

البته الان توی نقشه گیر کردم :

https://barnamenevis.org/showthread.p...B%8C%D9%84-apk

کاربر دائمی آواتار c0mmander
    محل زندگی
    خونمون D:

اینو چیکار کنم ؟ یعنی رنگ ش رو با نارنجی (آجری) ست کنم ... یا کلا اضافه اس !!؟
    برای بهتر شدن میشه اندازه ش رو با اندازه دکمه زیرش یکی کرد. حقیقتش زیاد با چشم من این استایل که ستاره اون پایین باشه زیبا نبود. بهتره نظرات دوستان همکار دیگه رو هم در این مورد بپرسی.

ای آبی باتون ها و ستاره واسه خود متریال دیزاین هست (منظورم اینه که ست شون واسه خود متریال دیزانه)
    اما رنگ جالب تری پیشنهاد بدین تغیر میدم !
    والا بیشتر سلیقه ای هست اما رنگ آجری به آبی هم خوانی نداره یا toolbar رو آبی کن یا بقیه رو هم رنگ با بقیه استایلت در نظر بگیر. اینجا رنگ های متریال و فلت هست حتما خودت هم اینارو داری ببین کدومش رو خودت می پسندی همون تغییر رو بده:

https://www.materialui.co/colors

http://www.flatcolorsui.com/

http://flatcolors.net/

البته الان توی نقشه گیر کردم :
    این مورد هم انگار حلش ست منم مشکل مشابهی رو برای place picker داشتم بر میگشت به keystore که برای دیباگ و ریلیز استفاده میشد بعد از اینکه هر دوتا رو یکی کردم sha رو داخل کنسول دادم مشکل حل شد.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرمانشاه

سلام .یک نرم افزار مدیریت کلینیک دندان پزشکی شروع کردم . از WPF و متریال دیزاین استفاده کردم . اما چون در این زمینه تازه کار هستم می خوام در مورد طراحی اش نظر بگیرم که چه طوری باشه قشنگ تره . مخصوصا فرم پذیرش که آیتم های زیادی داره و سوالات زیادی پرسیده میشه

3.jpg2.jpg1.jpg

صفحه 34 از 44 اولاول ... 243233343536 ... آخرآخر

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 2
    آخرین پست: دوشنبه 14 دی 1394, 13:16 عصر
  2. آموزش: طراحی رابط کاربری پروژه + سورس
    نوشته شده توسط birtemp در بخش WPF
    پاسخ: 6
    آخرین پست: شنبه 26 مرداد 1392, 00:45 صبح
  3. پاسخ: 2
    آخرین پست: شنبه 26 فروردین 1391, 16:51 عصر
  4. طراحی رابط کاربری نرم افزار هایتان به چه شکل است ؟
    نوشته شده توسط sara66 در بخش مباحث عمومی دلفی و پاسکال
    پاسخ: 8
    آخرین پست: دوشنبه 05 دی 1390, 18:34 عصر
  5. طراحی رابط کاربری GUI
    نوشته شده توسط linux در بخش VB.NET
    پاسخ: 2
    آخرین پست: پنج شنبه 20 بهمن 1384, 20:05 عصر

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید