صفحه 40 از 44 اولاول ... 303839404142 ... آخرآخر
نمایش نتایج 1,561 تا 1,600 از 1746

نام تاپیک: طراحی رابط کاربری - UserInterface

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران

نقل قول: طراحی رابط کاربری - UserInterface

نقل قول نوشته شده توسط vbhamed مشاهده تاپیک
    اول اینکه چیزی که سالها قبل طراحی شده و با متد اونموقع رو چرا آوردید الان دارید مقایسه می‌کنید، هر چند از دید کاربران بسیار هنوز هم همین طراحی بسیار براشون مناسبه

دوم اینکه یک نفر سوالی پرسیده و من هم جوابش رو دادم و یادم نمیاد از شما نظرخواهی کرده باشیم

سوم اینکه رعایت ادب نشانه شخصیت آدمی است

چهارم اینکه حالا که پریدید وسط بحث و نظر نپرسیده دادید خوشحال میشیم نمونه کارهای شما رو ببینیم !
    من آنچه شرط بلاغست با تو می‌گویم
    تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال

محل قابل و آنگه نصیحت قائل
    چو گوش هوش نباشد چه سود حسن مقال

به چشم و گوش و دهان آدمی نباشد شخص
    که هست صورت دیوار را همین تمثال

نصیحت همه عالم چو باد در قفس است
    به گوش مردم نادان چو آب در غربال

یه برنامه کوچیک دیگه ولی تکمیل نیست
    Capture1.jpgCapture2.jpg

نقل قول نوشته شده توسط رامین مرادی مشاهده تاپیک
    سلام مهندس عزیز. شما که استاد مایی کاش اینجور حرف نزنید. اولا شما عکسای برنامتون رو گذاشتید اینجا پس هرکی تو این فروم عضوه میتونه بیاد و نظر بده . نظر سنجی یعنی همین که هرکی دید نظر بده نه اینکه به صورت فرمالیته دو نفر ادم مشخص فقط نظر بدن.
    دوما ایشون نظرشون رو به صورت ضرب المثل بیان کردن کجای اینکار بی ادبیه؟ با این استدلال پیش بریم فاتحه همه شعرا و ادیبان این مملکتو باید خوند.

من و شما و ایشون که مهندس هستیم و نسبت به بقیه تو دنیای ارتباطات فعال تریم و تو سایتهای مشابه و فروم های مشابه بحث و کل کل مفید و همکاری تو پروژه های آزاد رو میبینیم، کاش در این گونه موارد هم حرفای همه رو بشنویم حتی اگه باب میلمون هم نباشه. یادمون باشه همین نظرات مخالف و منفی میتونه جرقه ای باشه تو پیشرفت کارامون. همین نظر میتونست باعث بشه شما روی این پروژتون کار کنید و با طرح های امروزی زیباترش کنید. هم احترام به حقوق مصرف کننده س هم نشونه پیشرفت برنامتون بعد از چند سال .(هر چند من خودم طرحتون رو دوس دارم.از رنگبندیش فونتش اندازه متنهاش خیلی خوشم اومده)
    بازم عذر میخوام منم نظر دادم با اینکه ازم نظر نخواسته بودید موفق و پیروز باشید انشالله. راستی عیدتون هم مبارک
    سلام
    جناب مرادی و جناب farhad_shiri_ex عزیز

در این خصوص که انتقاد باعث پیشرفت میشه اتفاقا نکته ای هستش که من خودم هم روش تاکید خاص دارم و همیشه از نقد بیشتر از تعریف خوشم میاد چون نقد باعث پیشرفت در کار میشه و تعریف باعث توقف کار
    ولی در خصوص پیام دوستمون با اون رنگ قرمز و بولد کردن و تنها دادن همین باصطلاح ضرب المثل قطعا پیامی غیر از حالت تمسخر و ... نداشت وگرنه میتونست خیلی بهتر و مناسبتر منظورشو بیان کنه و در نهایت از یک ضرب‌المثل هم استفاده کنه اگر لازم بود

ضمنا در مورد همین فرم و استفاده از طرح های روز و ... هم اینکار تا حد زیادی از چند ماه پیش انجام شده و در حال تکمیله و بعد از تکمیل روی برنامه میاد ولی با توجه به حساسیت قضیه و اینکه مشتریان با این طرح یه طورایی انس گرفتن و این چیزی هست که از زبان خودشون بیان شده باید با احتیاط این اقدامات انجام بشه و تغییرات جدید به همراه حالت قبلی بتونه عرضه بشه که خود همین هم باعث گرفتن وقت بیشتری برای طراحی اصولی و درست میشه و نمیشه صرف اینکه طرح کاملا امروزی نیست به یکباره دچار چیزی شبیه جو زدگی شد و اقدامات غیر منطقی و تعصبانه انجام داد که آرامش کلی کار و طرح رو بهم بزنه
    اگر من و شما هر كدوم يك چيز ياد داشته باشيم و به هم ياد بديم، حالا هر كدوم دو تا چيز ياد داريم ! http://www.ArminaCo.com

نقل قول نوشته شده توسط 336699 مشاهده تاپیک
    من آنچه شرط بلاغست با تو می‌گویم
    تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال

محل قابل و آنگه نصیحت قائل
    چو گوش هوش نباشد چه سود حسن مقال

به چشم و گوش و دهان آدمی نباشد شخص
    که هست صورت دیوار را همین تمثال

نصیحت همه عالم چو باد در قفس است
    به گوش مردم نادان چو آب در غربال
    پاسخ شما هم یه طورایی در پست قبلی اومد ولی شما هنوز هم در پشت استفاده از اشعار از لحن بعدی استفاده میکنید

اما بهرحال لطف کنید ابتدا طرح های خودتون رو بفرستید تا بدونیم طرف حسابمون چند مرد حلاجه و چقدر تجربه داره و خودش در چه سطحی هست و آیا میشه به شرط بلاغش اعتماد کرد که خودش رو صاحب حسن مقال و نصیحت قائل بدونه و طرف رو مردم نادان ؟
    اگر من و شما هر كدوم يك چيز ياد داشته باشيم و به هم ياد بديم، حالا هر كدوم دو تا چيز ياد داريم ! http://www.ArminaCo.com

کاربر دائمی
    محل زندگی
    چند قدم اون ور تر

با سلام
    من با هیچکدوم از دوستان آشنایی و رفاقتی بیرون از سایت ندارم و حرفی که می زنم سود و ضرری برای من نداره و سعی میکنم عین واقعیت رو بگم. تا جایی که پیگیری کردم آقای vbahmad مطالب خوبی در این تاپیک ارسال کردن و من چیزهایی یاد گرفتم و فکر می کنم از کارهای جدیدشون هم عکس هایی فرستادن ولی الان پیدا نکردم. به هر حال حتی اگه ایشون کار جدیدی هم نداشته باشن نکته های خوبی که میگن، کاربردی هست. ماهیت این تاپیک و کل این سایت آموزشی هست و فکر می کنم بازار در مورد کارها نظر نهایی رو بده که طراح و برنامه نویس رو مجبور می کنه بعضا از ایده آل ها فاصله بگیره، بازار امروز ایران کاربر حرفه ای که متوجه ارزش نرم افزار و طراحی بشه کم نداره ولی زیاد هم نداره.
    کل کل های بی فایده فقط مسیر آموزش رو منحرف می کنه و ممکنه افراد رو از ادمه کار دلسرد کنه. (کاری که خودم متاسفانه یکی دو مورد انجام دادم و عذر تقصیر دارم)

کاربر دائمی
    محل زندگی
    چند قدم اون ور تر

نقل قول نوشته شده توسط user18 مشاهده تاپیک
    یه برنامه کوچیک دیگه ولی تکمیل نیست
    Capture1.jpgCapture2.jpg
    سلام
    دومی جالبتره. کلا شکل های نا متقارن چشم رو اذیت می کنه در واقع مغز رو از موضوع اصلی منحرف میکنه من اول دنبال این بودم ببینم این شکله چیه بعد رفتم دنبال اینکه موضوع برنامه چی هست.
    من طراح UI نیستم صرفا نظرم رو می گم فردا نیایید بگید کل اگر طبیب بودی...

کاربر دائمی آواتار golbafan
    محل زندگی
    در قلب دوستان

سلام فعلا رسیدیم اینجا :))
    Untitled.jpg

محل زندگی
    در قلب دوستان

کل اگر طبیب بودی سر خود دوا نمودی

:~[

بنظر من که خیلی خوبه
    مخصوصا برای مانیتورهای تاچ
    برای متصدی رستوران و گارسونها

IMG_20190331_161623.jpgیکم تغییر دادم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    چند قدم اون ور تر

اگه میخواید حرفه ای عمل کنید اینها رو به صورت تم قرار بدید کاربر هر کدوم رو خواست انتخاب کنه. شما المان های اصلی رو طراحی کنید و دست کاربر رو برای تغییر رنگ و تم باز بذارید. می تونید از هر المان چند مورد طراحی کنید. مثلا چند مدل دکمه یا ترک بار و ...

محل زندگی
    در قلب دوستان

سلام
    چرا از اینهمه مدیا پلیری که در اینترنت هست برای طراحی تون ایده نمیگیرید؟؟

محل زندگی
    در قلب دوستان

مثلا این یکی:

نقل قول نوشته شده توسط golbafan مشاهده تاپیک
    یا چه زبونی بلدی کار کنی؟
    سی شارپ و wpf

سلام
    جناب مرادی و جناب farhad_shiri_ex عزیز

در این خصوص که انتقاد باعث پیشرفت میشه اتفاقا نکته ای هستش که من خودم هم روش تاکید خاص دارم و همیشه از نقد بیشتر از تعریف خوشم میاد چون نقد باعث پیشرفت در کار میشه و تعریف باعث توقف کار
    ولی در خصوص پیام دوستمون با اون رنگ قرمز و بولد کردن و تنها دادن همین باصطلاح ضرب المثل قطعا پیامی غیر از حالت تمسخر و ... نداشت وگرنه میتونست خیلی بهتر و مناسبتر منظورشو بیان کنه و در نهایت از یک ضرب‌المثل هم استفاده کنه اگر لازم بود

ضمنا در مورد همین فرم و استفاده از طرح های روز و ... هم اینکار تا حد زیادی از چند ماه پیش انجام شده و در حال تکمیله و بعد از تکمیل روی برنامه میاد ولی با توجه به حساسیت قضیه و اینکه مشتریان با این طرح یه طورایی انس گرفتن و این چیزی هست که از زبان خودشون بیان شده باید با احتیاط این اقدامات انجام بشه و تغییرات جدید به همراه حالت قبلی بتونه عرضه بشه که خود همین هم باعث گرفتن وقت بیشتری برای طراحی اصولی و درست میشه و نمیشه صرف اینکه طرح کاملا امروزی نیست به یکباره دچار چیزی شبیه جو زدگی شد و اقدامات غیر منطقی و تعصبانه انجام داد که آرامش کلی کار و طرح رو بهم بزنه
    سپاس از پاسخ شما دوست عزیز!
    منهم موافقم! انتقاد صحیح و به جا خیلی هم خوبه! ولی به نظر من هم این دوستمون مقصود دیگری داره! که به نظر من هم بهتره اصلا براش انرژی نذارید جواب شما کاملا گویا بود و هست.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران

نقل قول نوشته شده توسط farhad_shiri_ex مشاهده تاپیک
    سپاس از پاسخ شما دوست عزیز!
    منهم موافقم! انتقاد صحیح و به جا خیلی هم خوبه! ولی به نظر من هم این دوستمون مقصود دیگری داره! که به نظر من هم بهتره اصلا براش انرژی نذارید جواب شما کاملا گویا بود و هست.
    ایرانی‌ها کلا ظرفیت انتقاد رو ندارند

مقصود من هم این بود که این طرح قدیمی و از رده خارج هست

در ضمن مدیر انجمن برنامه نویسی مگر چه جایگاه بزرگی دارد که همه اومدن داران پاچه خواری مدیر رو میکنن؟

:~[

بنظر من که خیلی خوبه
    مخصوصا برای مانیتورهای تاچ
    برای متصدی رستوران و گارسونها
    سلام و تشکر
    اتفاقا این فرم دقیقا برای کار با مانیتور لمسی طراحی شده و امکانات خاص این کار رو داره

در ضمن مدیر انجمن برنامه نویسی مگر چه جایگاه بزرگی دارد که همه اومدن داران پاچه خواری مدیر رو میکنن؟
    دوست عزیز
    در این انجمن هیچ کس هیچ جایگاه بالاتری نداره مگر به علم و دانش و تجربه و اخلاق
    در مورد انتقاد هم نظر خودم رو گفتم ولی اتفاقا اینطور که برمیاد ظاهرا شما ظرفیت انتقاد ندارید
    دوستان دیگه هم نظراتشون رو گفتن ولی من نمیدونم هدف شما چیه از نسبت دادن عناوین کوچه بازاری به افراد محترم گروه که این کار اصلا در شان یک برنامه نویس نیست که اونها رو پاچه خوار و ... می‌دونید (البته اگر برنامه نویس هستید)

منم با نظر دوست عزیزمون موافقم که تم های مختلف طراحی کنید چون سلایق کاربران متفاوته
    ولی در کل سعی کنید از گرادینت یا شیب رنگ استفاده نکنید یا خیلی خیلی محدود و خیلی طرح رو تو مایه های سبک بازی نبرید و چیدمان و طراحی بیشتر حالت ساده و آرامش بخش با رنگهای نسبتا یکدست داشته باشه و در هر فرم تا جای ممکن بیشتر از 3 رنگ به کار نره (البته درجات مختلف رنگ مشکلی نداره)

کاربر دائمی
    محل زندگی
    چند قدم اون ور تر

واقعا متاسفم برای شما. البته دقیقا حدس می زدم که این حرف رو خواهید زد. همونطور که گفتم بنده با هیچکدوم از دوستان کل این سایت هیچ ارتباط دوستی ندارم البته از بعضی از دوستان مثل آقای گلبافان سوال پرسیدم و زحمت کشیدن جواب دادند ولی خدا رو شکر نیازی به پاچه خواری ندارم در حد خودم توانایی دارم و کارم راه می افته. با آقای vbahmad نه در زمینه کاری مشترک هستیم و نه زبان برنامه نویسی و نه محل کار و زندگی و نه یادم میاد حتی یک مورد پیام بین ما رد و بدل شده باشه (مدیر سایت می تونه گواهی بده). من فقط حقیقت رو گفتم.
    البته اینطور نظرات شما هم هیچ اهمیتی برای بنده نداره فقط جهت روشن شدن مطلب جواب دادم وگرنه شما هر جور خواستید فکر کنید.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    چند قدم اون ور تر

مثلا این یکی:
    سلام
    آنتی ویروس آدرس رو بلاک میکنه!

محل زندگی
    در قلب دوستان

نقل قول نوشته شده توسط Mahmoud Zaad مشاهده تاپیک
    سلام
    آنتی ویروس آدرس رو بلاک میکنه!
    منظورتون آدرس سایت سازنده برنامه هست؟
    واسه من مشکلی نداشت دانلود کردم.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    چند قدم اون ور تر

منظورتون آدرس سایت سازنده برنامه هست؟
    واسه من مشکلی نداشت دانلود کردم.
    نه همین عکسی(؟) هم که قرار دادید باز نمیشه، یعنی همین تاپیک رو هم که باز می کنم آنتی ویروس اجازه باز شدن عکس رو نمیده و پیغام میده.

کاربر دائمی آواتار aliramazani
    محل زندگی
    اصفهان

سلام
    در همین مورد یک کانال تلگرام هست موازی با سایت میتونیو اوتجا هم طرحهاتون را به اشتراک بزارین

قیمت پروژه نرم افزاری

نظرسنجی در مورد تعیین قیمت یک پروژه
    نظر سنجی در مورد محیط کاربری و گرافیکی پروژه ها
    نظرسنجی در مورد UX,UI,PATERN DESIGN
    طراحی و ساخت بازی و قیمت پروژه

دسکتاپ,وب,موبایل,گیم

لینک گروه:
    https://t.me/joinchat/Hr5WFVX5iZnJuXPLHCc-3g
    آخرین ویرایش به وسیله aliramazani : سه شنبه 17 اردیبهشت 1398 در 22:25 عصر

کاربر دائمی آواتار ebrahim.rayatparvar
    محل زندگی
    https://www.youtube.com/c/zangclass

Thumbs up نقل قول: طراحی رابط کاربری - UserInterface

سلام خدمت دوستان عزیز.
    یه نمونه برنامه کوچک نوشتم برای جایی نیاز داشتم که میتونید تو برنامه ثبت نام کنید و لاگین کنید و وضعیت هوای استان ها البته چندین استان ثابت رو فعلا گذاشتم ببینیم.
    تو این برنامه از معماری پیازی استفاده شده و ef code first و برای دریافت وضعیت آب و هوا از api سایت www.openweathermap.com استفاده کردم. برای طراحی ui از کامپوننت devexpress استفاده کردم. بیشتر مانور من رو معماری و سرویسی بود که داشتم استفاده میکردم.

سورس کد در گیت هاب

1.PNG2.PNG3.PNG

نقل قول نوشته شده توسط ebrahim.rayatparvar مشاهده تاپیک
    سلام خدمت دوستان عزیز.
    یه نمونه برنامه کوچک نوشتم برای جایی نیاز داشتم که میتونید تو برنامه ثبت نام کنید و لاگین کنید و وضعیت هوای استان ها البته چندین استان ثابت رو فعلا گذاشتم ببینیم.
    تو این برنامه از معماری پیازی استفاده شده و ef code first و برای دریافت وضعیت آب و هوا از api سایت www.openweathermap.com استفاده کردم. برای طراحی ui از کامپوننت devexpress استفاده کردم. بیشتر مانور من رو معماری و سرویسی بود که داشتم استفاده میکردم.

سورس کد در گیت هاب

1.PNG2.PNG3.PNG
    کلیتش اینه که با توجه به کارش خوب طراحی شده و فقط اگر فونت مورد استفاده عوض بشه و از فونت ایران، وزیر یا صمیم استفاده بشه خیلی خیلی جالبتر میشه
    ضمنا سعی کنید اصلا عکسهای رزولوشن پایین (عکس ابر بزرگ) نزارید و حتما با رزولوشن درست و با کیفیت انتخاب کنید

محل زندگی

کلیتش اینه که با توجه به کارش خوب طراحی شده و فقط اگر فونت مورد استفاده عوض بشه و از فونت ایران، وزیر یا صمیم استفاده بشه خیلی خیلی جالبتر میشه
    ضمنا سعی کنید اصلا عکسهای رزولوشن پایین (عکس ابر بزرگ) نزارید و حتما با رزولوشن درست و با کیفیت انتخاب کنید
    سلام مهندس. مرسی از نظر خوبتون حتما رو فونت رو یه ویرایش میکنم. عکس ها رو هم از داخل خود سایتش خودشون چون تو حالت های متفاوت انتخاب کرده بودن با همین کیفست بود که تو سایز کوچیک خوب جواب میده اگه وقت بشه عکس ها رو به تصاویر جدا با کیفیت حتما جایگزین میکنم.

کاربر دائمی آواتار رامین مرادی
    محل زندگی
    آذربایجان

منم از طراحی فوق العادتون خوشم اومد فقط یه پیشنهادی دارم. چون ماهیت برنامتون راجب آب و هوا هستش بهتر نیست راجب رنگ بندیتون تجدید نظر کنید؟ استفااه از رنگ های آبی فک کنم نسبت به کارایی برنامتون بهتر باشه. (البته بازم این مورد سلیقه ای هست) یا امکان تغییر رنگ برا بقیه فراهم باشه.

محل زندگی

نقل قول نوشته شده توسط رامین مرادی مشاهده تاپیک
    منم از طراحی فوق العادتون خوشم اومد فقط یه پیشنهادی دارم. چون ماهیت برنامتون راجب آب و هوا هستش بهتر نیست راجب رنگ بندیتون تجدید نظر کنید؟ استفااه از رنگ های آبی فک کنم نسبت به کارایی برنامتون بهتر باشه. (البته بازم این مورد سلیقه ای هست) یا امکان تغییر رنگ برا بقیه فراهم باشه.
    درسته مهندس ولی گفتم ماهیتم بیشتر رو معماری بود و سرویس هوا شناسی ولی از اسکین خود devexpress استفاده کردم که طبق گفته شما میشه یه اسکین بهتر و زنده تری که خود devexpress داره میشه استفاده کرد. خیلی ممنون

Untitled.png
    تقویم شمسی

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرمانشاه

نقل قول نوشته شده توسط barnamenevisjavan مشاهده تاپیک
    Untitled.png
    تقویم شمسی
    wpf هست این یا WinForms

نقل قول نوشته شده توسط NasimBamdad مشاهده تاپیک
    wpf هست این یا WinForms
    با Wpf هستش

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرمانشاه

نقل قول نوشته شده توسط barnamenevisjavan مشاهده تاپیک
    با Wpf هستش
    اینو برای Winforms میشه درست کرد؟

ن متاسفانه/

کاربر دائمی
    محل زندگی
    چند قدم اون ور تر

بله میشه. در winform فقط اون دایره ممکنه سخت باشه که اگه گرافیک بلد باشید اونم ساده است.
    یک راه این هست که کل قسمت پایین رو با گرافیک رسم کنید.
    راه دوم اینه که یک گرید معمولی داشته باشید و فقط زمانیکه یک سلول انتخاب شد شما یک پیکچر باکس رو در محل سلول قرار بدید که در اون پیکچرباکس عدد سلول در یک دایره رسم بشه.
    راه سوم اینه که یک پیکچرباکس یا لیبل به صورت یوزرکنترل طراحی کنید و برای هر روز، توی یک flowLayoutPanel اضافه کنید.
    برای گرادیانت هم توابعی در winform وجود داره.
    بیشتر شناخت و ترکیب رنگها هست که کنترل رو زیبا نشون میده.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرمانشاه

نقل قول نوشته شده توسط Mahmoud Zaad مشاهده تاپیک
    بله میشه. در winform فقط اون دایره ممکنه سخت باشه که اگه گرافیک بلد باشید اونم ساده است.
    یک راه این هست که کل قسمت پایین رو با گرافیک رسم کنید.
    راه دوم اینه که یک گرید معمولی داشته باشید و فقط زمانیکه یک سلول انتخاب شد شما یک پیکچر باکس رو در محل سلول قرار بدید که در اون پیکچرباکس عدد سلول در یک دایره رسم بشه.
    راه سوم اینه که یک پیکچرباکس یا لیبل به صورت یوزرکنترل طراحی کنید و برای هر روز، توی یک flowLayoutPanel اضافه کنید.
    برای گرادیانت هم توابعی در winform وجود داره.
    بیشتر شناخت و ترکیب رنگها هست که کنترل رو زیبا نشون میده.
    بسیار عالی ، ممنونم یه چیزی خوندم که می گفتد میشه کنترل های WPF رو در WinForms استفاده کرد به صورتی که یک ElementHost در WinForms ادد کرد و از اون طریق کنترل WPF استفاده کرد

کاربر دائمی
    محل زندگی
    چند قدم اون ور تر

اینو چند سال پیش برای یک جایی طراحی کردم در winForm. با کمی تغییر میشه حالت انتخاب رو هم دایره ای کرد.
    calendar.jpg

کاربر دائمی
    محل زندگی
    چند قدم اون ور تر

خیلی عالی و زیبا هست ، دایره هم نمی خواد اینطوری خوشگل تره . موضوع اینه امکانش هست اینو داشته باشیم ؟
    چون سفارشی بوده امکان قرار دادن سورس نیست ولی همین تقویم هایی که توی سایت هست رو می تونید با کمی آزمون و خطا به همین شکل یا حتی بهتر هم تغییر بدید. برای شروع سعی کنید کار آقای barnamenevisjavan یا بنده رو کاملا شبیه سازی کنید بعد بهترش کنید.
    آخرین ویرایش به وسیله Mahmoud Zaad : چهارشنبه 08 خرداد 1398 در 09:43 صبح

بسیار عالی ، ممنونم یه چیزی خوندم که می گفتد میشه کنترل های WPF رو در WinForms استفاده کرد به صورتی که یک ElementHost در WinForms ادد کرد و از اون طریق کنترل WPF استفاده کرد
    قطعا میشه کنترل های wpf رو داخل ویندوز فرم استفاده کرد اما همه رو نمیشه همین تقویم که تصویرش رو قرار دادم بخاطر ساختار استایل هاش و لزوم بارگزاری در شروع برنامه نمیتونه داخل ویندوز فرم مورد استفاده قرار بگیره، من فکر کردم منظورتون اینه این تقویم رو داخل ویندوز فرم استفاده کرد که گفتم نمیشه، در ویندوز فرم هم میتونید طراحی کنید ولی خیلی سخت میشه باید همه چی رو با سی شارپ بنویسید

اینم از آخرین تغییرات که مناسبت ها رو هم اضافه کردم منتها در مورد رنگ روزهای تعطیل که با نارنجی مشخصه و روز فعلی که با صورتی و روز انتخاب شده که با آبی مشخص میشه تردید دارم همینطور پس زمینه مناسبت ها که صورتی هستش/
    اگر پیشنهادی برای بهتر شدن دارید ممنون میشم بگین
    1.png2.png3.png
    Demo.png
    آخرین ویرایش به وسیله barnamenevisjavan : پنج شنبه 09 خرداد 1398 در 15:54 عصر

سلام
    برای تنظیم یک پارامتر عددی (مثل ولوم صدا) از چه کنترلی استفاده کنم؟ هر چی گشتم کنترلی شبیه به تنظیم ولوم توی vs پیدا نکردم.

صفحه 40 از 44 اولاول ... 303839404142 ... آخرآخر

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 2
    آخرین پست: دوشنبه 14 دی 1394, 12:16 عصر
  2. آموزش: طراحی رابط کاربری پروژه + سورس
    نوشته شده توسط birtemp در بخش WPF
    پاسخ: 6
    آخرین پست: جمعه 25 مرداد 1392, 23:45 عصر
  3. پاسخ: 2
    آخرین پست: شنبه 26 فروردین 1391, 15:51 عصر
  4. طراحی رابط کاربری نرم افزار هایتان به چه شکل است ؟
    نوشته شده توسط sara66 در بخش مباحث عمومی دلفی و پاسکال
    پاسخ: 8
    آخرین پست: دوشنبه 05 دی 1390, 17:34 عصر
  5. طراحی رابط کاربری GUI
    نوشته شده توسط linux در بخش VB.NET
    پاسخ: 2
    آخرین پست: پنج شنبه 20 بهمن 1384, 19:05 عصر

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید