نقل قول نوشته شده توسط رامین مرادی مشاهده تاپیک
مثلا من صد ردیف اطلاعات تو دیتاتیبل دارم. برا هر ردیف باید یه کنترل ایجاد کنم. مشکل از اینجا بوجود میاد. حتی برای تعداد کمتر هم همین مشکل رو دارم. من کنترل هامو داخل flowLayoutPanel ایجاد میکنم. چون پیام رسان هست امکان صفحه بندی ندارم .
صد ردیف اصلا عددی نیست که بخواد انقد طول بکشه، شما محاسباتت چجوریه؟ من از panel استفاده کردم
نکته ای که هست اینه که شما باید صفحه بندی رو یه جور دیگه اعمال کنی، حالا نمیدونم در این مورد اسمش رو چی میذارن، ولی شما باید وقتی اسکرول پنلتون از انتها به ابتدا کشیده شد (یعنی فرضا اسکرول از پایین به بالا حرکت کرد) پیام هارو دسته دسته مثلا در دسته های 10 تایی لود کنید و بدون اینکه پنل رو clear کنید پیام های قدیمی که تازه لود شدن رو به ابتدای پنل اضافه کنید و اسکرول رو هم روی همون پیام ها تنظیم کنید
در این حالت پیام های جدید در پایین پنل قرار داده میشن و پیام های قدیمی در بالای پنل، و فک کنم لازم به گفتن نیست که در لود اولیه، اسکرول پنل همیشه باید در پایین قرار داده بشه یعنی همیشه باید پیام های جدید نشون داده بشن و وقتی که کاربر خواست پیام های قدیمی رو هم لود کنه اسکرول رو به بالا حرکت بده