نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: اجرای نرم افزار Windows Application در یک شبکه از طریق اینترنت

اجرای نرم افزار Windows Application در یک شبکه از طریق اینترنت

من دنبال یک سولوشن برای اجرای نرم افزار Windows Application در یک شبکه از طریق اینترنت می گردم
    1- remote desktop در این سولوشن نمی شود در آن واحد بیش از 2 کاربر متصل باشند که در صورت نیاز می بایست lisence آن خریداری شود (من نیاز دارم کاربران بتوانند در آن واحد چند نفر متصل شوند)
    2- *** آیا می شود از طریق این سولوشن یک برنامه ویندوز را اجرا کرد در صورت امکان آیا برنامه ویندوز داخل شبکه اجرا می گردد و ارتباط با سرور بانک اطلاعات که داخل همان شبکه است از طریق شبکه داخلی انجام می گیرد یا اینکه از طریق دستگاه خارج از شبکه که در اینترنت وجود دارد که در این صورت سرعت کند خواهد بود (نرم افزار تحت ویندوز من در پیاده سازی بهینه نیست و برای این عملیات بسیار سنگین می باشد) و این سولوشن نیز مردود است
    3- پورت فورواردینگ این سولوشن هم مانند سولوشن 2 اگر بتواند یک برنامه تحت ویندوز را روی شبکه اجرا کند و تنها نتایج را روی کامپیوتر خارج از شبکه (اینترنت ) ارسال نماید سولوشن مناسب است.
    4- استفاده از سیتریکس (روش مناسبی است و فقط هزینه آن برای من مقرون بصرفه نیست)
    روش پیشنهادی شما با توجه به وضعیت موجود چیست؟ (لطفا در نظر بگیرید که با شرایط موجود قرار است سولوشن کار کند از پینشهادات اینکه برنامه را بهینه کنید یا پیشنهادات مشابه پرهیز نمایید)

نقل قول: اجرای نرم افزار Windows Application در یک شبکه از طریق اینترنت

از مطالبی قرار دادید متشکرم، لطفا اگر نظر فنی دارید درباره پاسخ به تاپیک بفرمائید.

نرم افزار سیتریکس دقیقا پاسخ به نیاز شما برای دسترسی راه دور به برنامه های کاربردی به صورت مالتی یوزر هست. در واقع شما میخواهید کار تحت وب کردن برنامه ها رو انجام بدهید. البته به جز سیتریکس راهکارهای دیگری نیز وجود دارد ولی بهترین اون ها استفاده از همین محصول شرکت Citrix هست. کافی است که بتونین کلاینت برنامه نوشته شده رو یا نسخه سرورش رو روی سیستم عامل سرور سیتریکس نصب کنید. برای مطالعه مطالب آموزش سیتریکس و این که سیتریکس چیست میتونین روی لینک ها کلیک بفرمایید. دوستمون هم مطالب آموزشی خوبی را در سایتشون گذاشتن البته که تشکر میکنم.
    آخرین ویرایش به وسیله alireza ghasemi : چهارشنبه 27 بهمن 1395 در 13:17 عصر

شرکت سیتریکس البته دو محصول داره:
    یکی Citrix XenApp
    و دیگری Citrix XenDeskop
    اولی برای مجازی سازی برنامه و دومی برای مجازی سازی دسکتاپ استفاده میشود.

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 19
    آخرین پست: جمعه 18 فروردین 1391, 20:02 عصر
  2. لینک از صفحه وب به نرم افزار window application
    نوشته شده توسط aspppsa در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 1
    آخرین پست: سه شنبه 30 شهریور 1389, 16:37 عصر
  3. سوال: نحوه تنظیم اجرای نرم افزار و بانک اطلاعاتی در شبکه
    نوشته شده توسط S_O_S1982 در بخش SQL Server
    پاسخ: 2
    آخرین پست: یک شنبه 09 اسفند 1388, 09:11 صبح
  4. سوال: نرم افزار windows applicatin میتونه تحت شبکه باشه؟
    نوشته شده توسط bamzi software در بخش C#‎‎
    پاسخ: 7
    آخرین پست: شنبه 23 شهریور 1387, 12:38 عصر

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •