نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: کانفیگ sql server 2012 در visual studio 2013

Exclamation کانفیگ sql server 2012 در visual studio 2013

سلام

من ورژن sql server express که با visual studio نصب میشه رو پاک کردم و به جاش sql server 2012 رو نصب کردم. در قسمت ارتباط با دیتابیس از طریق لوکال و اضافه کردن دیتاست با new connection مشکلی ندارم. اما وقتی روی یک پروژه میخوام یک دیتابیس اضافه کنم (Sql Server Database) با خطای ( Connections to sql server database files (.mdf) require sql server 2005 express or sql server 2008 express .....) مواجه میشم.
    چند جا سرچ کردم گفته بودن از قسمت Tools > Option > Database Tools > Data Connections اسم سرور رو باید عوض کنم. اما با توجه به اینکه نمیدونم دقیقن چه چیزی رو باید به جای اسم سرور بنویسم هر اسمی رو که می نویسم هیچ تغییری ایجاد نمیشه و همون خطای قبلی رو نمایش میده.
    راه حل؟

نقل قول: کانفیگ sql server 2012 در visual studio 2013

با سلام
    بر اساس آموزش هایی که دوستان دادند من ابتدا Microsoft.SQL.Server.2008.R2.Enterprise رو روی ویندوز 7 نصب کردم و بعد از اون هم Microsoft.Visual.Studio.2013.Enterprise رو نصب کردم .
    در حال حاضر از طریق sql server میشه دیتا بیس ساخت .
    مشکل من دقیقا این هست که با توجه به اینکه موقعی که از طریق ویژوال استودیو میخوام به بانک وصل بشم بانک رو نشون میده ولی موقعی که میخام توی پروژه وارش کنم ارور زیر رو میده

Capture3.PNG

و هنگامی که میخوام از طریق خود ویژوال استودیو دیتا بیس بسازم مشکل زیر رو دارم

Capture.PNG

ممنون میشم کمکم کنید .

تاپیک های مشابه

1. سوال: مشکل در ایجاد جدول در sql express 2012 محیط visual studio
    نوشته شده توسط ms_raha در بخش C#‎‎
    پاسخ: 2
    آخرین پست: سه شنبه 12 اسفند 1393, 16:17 عصر
  2. DB Diagram در visual studio 2013 و sql server 2012
    نوشته شده توسط m.mahnani در بخش برنامه نویسی مبتنی بر Microsoft .Net Framework
    پاسخ: 0
    آخرین پست: شنبه 14 دی 1392, 08:38 صبح
  3. ارتباط با SQL Server از طریق Visual Studio
    نوشته شده توسط SabaSabouhi در بخش C#‎‎
    پاسخ: 1
    آخرین پست: چهارشنبه 11 بهمن 1385, 23:54 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •