نمایش نتایج 1 تا 22 از 22

نام تاپیک: اجرا شدن برنامه روی سیستم دیگر (بدون نصب برنامه های اضافه)

Question اجرا شدن برنامه روی سیستم دیگر (بدون نصب برنامه های اضافه)

سلام به دوستان گرامی

من دنبال اینم که کاربر رو مجبور به نصب اس کیو ال اکسپرس یا حتی نصب اس کیو ال سرور نسخه ی ... ( هر چی ) یا نصب برنامه ی ستاپ ساز و ... نکنم.
    کاربر به راحتی بتونه بدون دردسر و نصب چیز اضافی ، برنامه رو ( که البته برنامه با دیتابیس هست ) اجرا کنه. چه کار کنم؟

خیلی خیلی گیج شدم.چه کار کنم؟

لطفا راهنمایی کنید.ممنون

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: اجرا شدن برنامه روی سیستم دیگر (بدون نصب برنامه های اضافه)

سلام دوست عزیز
    خب برادر وقتی database و ذخیره اطلاعات دارید بالاخره یک dbms نیازه ک اطلاعاتو ذخیره کنه دیگه
    اگه sql server نمیخوای express هم نمیخوای از access استفاده کنه
    چون اکثرکاربرا همراه microsoft office نصبش میکنن

آخه این express چرا این قدر دردسر داره ... یا نصبش دردرسر داره یا ...

من ویژال استودیو 2013 و نسخه ی Developer اس کیو ال 2014 رو دارم .
    اگه در در نسخه ی Enterprise اس کیو ال سرور ، SQL Server express رو خود به خود نصب می کنه. من Developer رو از سیستم پاک کنم و نسخه ی Enterprise رو نصب کنم؟
    چون یکی از دوستان گفتن:"وقتی SQL Server رو نصب کنید در ویژال استدیو هم میشه از SQL EXPRESS استفاده کرد."
    پس ربط به نسخه ی اس کیو ال سرور داره. و من باید نسخه ی Enterprise رو نصب کنم؟ درسته؟

https://msdn.microsoft.com/en-us/library/cc645993.aspx رو نگاه کنید فرق نسخه ها هست. جدول اولی 3 تا express داره.
    چه کار کنم؟

در غیر این صورت من SQL Server express رو وقتی دانلود کردم چه طور نصبش کنم؟
    آموزشش رو لطف کنید معرفی کنید.

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران

شما روی سیستم خودت به طور عادی روند کاریتو پیش ببر
    روی سیستم مشتری express نصب کن
    تاجایی که اطلاعات نافص من یاری میکنه این رونده کاریه
    بازم اگر دوستان نظری دارن استفاده میکنیم

یه سوال علاوه بر

من دنبال اینم که کاربر رو مجبور به نصب اس کیو ال اکسپرس یا حتی نصب اس کیو ال سرور نسخه ی ... ( هر چی ) یا نصب برنامه ی ستاپ ساز و ... نکنم.
    کاربر به راحتی بتونه بدون دردسر و نصب چیز اضافی ، برنامه رو ( که البته برنامه با دیتابیس هست ) اجرا کنه.
    پس مثلا نرم افزاری که از بیرون میخریم (مثلا مربوط به یه شرکتی ... هست) بعد مییایم خونه نصبش می کنیم پس چرا نیاز به نصب اس کیو ال و .. نداره؟!!!

خب اون ها چی کار کردن که کاربر به راحتی برنامه رو نصب و اجرا میکنه؟؟

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران

ببینید نمونه های مشابه دیدم منم
    برای مثال یک نرم افزار حسابداری که چند وقت پیش گرفتم از access استفاده میکرد و چون روی سیستم من نصب بود بدون مشکل اجرا میشد
    اما برای مثال نرم افزاری مثل هلو که با sqlServer کار میکنه در مراحل نصب پیغام میده که این نرم افزار نیاز به نصب این نرم افزار داره و با فایلهایی که همراه نرم افزار هست در قالب نرم افزارهای مورد نیاز روی سیستم نصب میشن

کاربر دائمی آواتار Javad_raouf
    محل زندگی
    مشهد

پس مثلا نرم افزاری که از بیرون میخریم (مثلا مربوط به یه شرکتی ... هست) بعد مییایم خونه نصبش می کنیم پس چرا نیاز به نصب اس کیو ال و .. نداره؟!!!

خب اون ها چی کار کردن که کاربر به راحتی برنامه رو نصب و اجرا میکنه؟؟
    برخی نرم افزار ها SQL Server و.... رو به طور خودکار و بدون دخالت کاربر با تنظیمات دلخواهشون نصب می کنن
    این رو سرچ کن : SQL Server Silent
    توی همین سایت هم راجع بهش بحث شده

کاربر دائمی آواتار Amir4317
    محل زندگی
    نصف جهان

پیشنهاد من برای SQL نسخه‌ی Local DB هست.
    بسیار سبک و منعطف و کارساز

نقل قول نوشته شده توسط Amir4317 مشاهده تاپیک
    پیشنهاد من برای SQL نسخه‌ی Local DB هست.
    بسیار سبک و منعطف و کارساز
    نسخه‌ی Local DB ، زیر مجموعه ی Developer یا Standard یا Enterprise میشه؟

و همچنین برای نصب شدن express ، کدوم از Developer یا Standard یا Enterprise رو باید نصب کنم؟

کاربر دائمی آواتار khokhan
    محل زندگی
    اسکو

نقل قول نوشته شده توسط nasimplus مشاهده تاپیک
    نسخه‌ی Local DB ، زیر مجموعه ی Developer یا Standard یا Enterprise میشه؟

و همچنین برای نصب شدن express ، کدوم از Developer یا Standard یا Enterprise رو باید نصب کنم؟
    هرکدوم از این نسخه هایی رو که یاد کردین برای مصارف خاص با اندازه های متفاوت درست کردند
    شما بایستی اول روشن کنین که برنامه تون در چه حدی هست ... بعد راجع به نوع سرور و دیتابیس تصمیم گیری کنین
    اگه باحجم انبوه و زیاد از حد اطلاعات کار ندارین می تونی از sqlite استفاده کنین که تنها لازمه تا چند تا dll همراه برنامه تون ارائه بدین و فوقش یه پروایدر نصب کنین که حجمش به 3 مگ هم نمی رسه
    ویا از اس کیو ال کامپکت + Desktop Engine استفاده کنین والبته اکثر برنامه هایی رو که می گین بی درد سر نصب می شن از این شیوه استفاده می کنن

نقل قول نوشته شده توسط khokhan مشاهده تاپیک
    هرکدوم از این نسخه هایی رو که یاد کردین برای مصارف خاص با اندازه های متفاوت درست کردند
    شما بایستی اول روشن کنین که برنامه تون در چه حدی هست ... بعد راجع به نوع سرور و دیتابیس تصمیم گیری کنین
    اگه باحجم انبوه و زیاد از حد اطلاعات کار ندارین می تونی از sqlite استفاده کنین که تنها لازمه تا چند تا dll همراه برنامه تون ارائه بدین و فوقش یه پروایدر نصب کنین که حجمش به 3 مگ هم نمی رسه
    ویا از اس کیو ال کامپکت + Desktop Engine استفاده کنین والبته اکثر برنامه هایی رو که می گین بی درد سر نصب می شن از این شیوه استفاده می کنن
    باحجم انبوه و زیاد از حد اطلاعات کار دارم ... پس کدوم نسخه نصب کنم؟

پس express یا Local DB رو نصب نکنم؟

پس شما میگی یا sqlite و یا اس کیو ال کامپکت + Desktop Engine

اگه من از اس کیو ال کامپکت + Desktop Engine استفاده کنم.وقتی برنامه رو نوشتم چه طوری میخواد روی یه کامپیوتر دیگه اجرا بشه؟

کاربر دائمی آواتار khokhan
    محل زندگی
    اسکو

نقل قول نوشته شده توسط nasimplus مشاهده تاپیک
    باحجم انبوه و زیاد از حد اطلاعات کار دارم ... پس کدوم نسخه نصب کنم؟

پس express یا Local DB رو نصب نکنم؟

پس شما میگی یا sqlite و یا اس کیو ال کامپکت + Desktop Engine

اگه من از اس کیو ال کامپکت + Desktop Engine استفاده کنم.وقتی برنامه رو نوشتم چه طوری میخواد روی یه کامپیوتر دیگه اجرا بشه؟
    شرکت مایکروسافت اولین نسخه رسمی بانک اطلاعات خود مبتنی بر زبان کوئری (پرسش و پاسخ) یا SQL را اولین با در سال 1989 معرفی نمود . در اولین جدول نامها و زمان انتشار را ملاحظه می نمایید و در جدول بعد امکانات نسخه های Microsoft SQL مقایسه شده.

MsSQL (pronounced "ess-que-el") stands for Microsoft Structured Query Language

Version Year Release Name Codename
    1.0
    (OS/2)
    1989 SQL Server 1.0
    (16 bit)
    -
    1.1
    (OS/2)
    1991 SQL Server 1.1
    (16 bit)
    -
    4.21
    (WinNT)
    1993 SQL Server 4.21 SQLNT
    6.0 1995 SQL Server 6.0 SQL95
    6.5 1996 SQL Server 6.5 Hydra
    7.0 1998 SQL Server 7.0 Sphinx
    - 1999 SQL Server 7.0
    OLAP Tools
    Palato mania
    8.0 2000 SQL Server 2000 Shiloh
    8.0 2003 SQL Server 2000
    64 Bit Edition
    Liberty
    9.0 2005 SQL Server 2005 Yukon
    10.0 2008 SQL Server 2008 Katmai
    10.25 2010 SQL Azure DB CloudDatabase
    10.50.1600.1 2010 SQL Server 2008 R2 RTM Kilimanjaro (aka KJ)
    10.50.2500.0 2011 SQL Server 2008 R2 Service Pack 1
    10.50.4000.0 2012 SQL Server 2008 R2 Service Pack 2
    10.50.6000.34 2014 SQL Server 2008 R2 Service Pack 3
    11.0 2012 SQL Server 2012 Denali
    12.0 2014 SQL Server 2014 Hekaton

هر نسخه در توزیعهای مختلفی منتشر می شود و از سال 2000 سال انتشار به عنوان نام تجاری آن نسخه استفاده شده برای مثال SQL Serve 2008 که در واقع نسخه 10 این بانک اطلاعاتی است و درمقام مقایسه هر توزیع تفاوتهایی مثل میزان حافظه قابل پشیتبانی و یا تعداد پردازنده قابل استفاده دارند.

مقایسه نسخه های Ms SQL 2008
    Express Workgroup Web Standard Enterprise Datacenter Feature Name
    1 2 4 4 8 OS maximum Number of CPUs
    1GB 4GB 64GB 64GB 2TB OS maximum Maximum memory utilized
    10GB 524 PB 524 PB 524 PB 524 PB 524 PB Maximum database size
    Hypervisor support Hypervisor support Hypervisor support Hypervisor support Hypervisor support Hypervisor support مجازی سازی مایکروسافت
    No No No Yes Yes Yes Hyper-V live migration
    No No No No Yes Yes Master Data Services

همیت پایگاه های داده در جامعه جهانی به ویژه در کشورهای در حال توسعه همچون ایران بسیار قابل توجه است زیرا اساسا با پیچیدگی هایی سیاسی ، نظامی ، اقتصادی ، فرهنگی موجود به هیچ عنوان بدون بانک های اطلاعاتی قابل ساده سازی و تحلیل نمی باشند .
    اگر در یک نگاه بخواهیم پرمخاطب ترین نرم افزار مدیریت بانک های اطلاعاتی رابطه ای را مورد بررسی قرار دهیم بی شک همه نگاه ها به سمت Microsoft SQL Server خواهد بود.
    سادگی استفاده از این نرم افزار و همچنین هماهنگی کامل با NET Platform. ماکروسافت باعث شده تا بیش از 50% از برنامه نویسان و توسعه دهندگان به این پایگاه داده گرایش پیدا کنند.
    این نرم افزار مجهز به ابزارهای جدیدی برای نظارت و مدیریت بوده و همچنین مناسب استفاده برای بانک های اطلاعاتی بسیار بزرگ می باشد و علاوه بر آن در نسخه جدید سرعت کار و سهولت استفاده افزایش چشم گیری یافته است.
    2008 Microsoft SQL Server دارای نسخه های مختلفی می باشد که هرکدام کارایی ، مخاطبین و قیمت های متفاوتی دارد :
    SQL Server 2008 Enterprise : این نسخه در حقیقت پیشرفته ترین ، کاملترین ، و گران ترین نسخه از این نرم افزار است . توانایی کار با بانک های اطلاعاتی بسیار بزرگ ، توانایی انجام پردازش های بسیار زیاد و انجام تحلیل های پیچیده اطلاعات باعث شده تا شرکت های نرم افزاری برای بانک های اطلاعاتی که با حجم داده بسیار زیاد سرو کار دارند از این نسخه استفاده کنند .
    SQL Server 2008 Standard : شرکت های متوسط بیشتر از این نسخه استفاده می کنند یکی به این دلیل که بانک های اطلاعاتی برزگ را پشتیبانی می کند و دیگری قیمت پایین تر نسبت به نسخه Enterprise است. عدم توانایی این نسخه در تحلیل های پیچیده دلیل قیمت پایین تر این نسخه نسبت به نسخه Enterprise است .
    SQL Server 2008 Workgroup : یکی از ارزان ترین نسخه ها می باشد و بیشتر برای شرکت های کوچک و سرویس دهنده های وب مورد استفاده قرار می گیرد . این نسخه هم به راحتی می تواند به نسخه های Standard و Enterprise ارتقا پیدا کند .
    SQL Server 2008 Web : این نسخه برای اولین باری است که عرضه می شود و مخاطبین اصلی این نسخه را شرکت های خدمات میزبانی وب تشکیل می دهند . این نسخه مجهز به ابزارهای بسیار کاربردی برای پشتیبانی از برنامه های کاربردی گران قیمت و بسیار پیچیده تحت وب است که در سرویس های میزبانی وب به کار می روند .
    SQL Server 2008 Developer : از نام این نسخه می توان دریافت که این نسخه مخصوص برنامه نویسان و توسعه دهندگان می باشد و به همین دلیل دارای قیمت پایینی است . این نسخه هیچ تفاوتی با نسخه Enterprise ندارد و تمامی امکانات آن را دارا می باشد. قیمت پایین این نسخه باعث شده تا بیشتر شرکت های نرم افزاری که با بانک های اطلاعاتی سرو کار دارند از این نسخه استفاده کنند . با این کار دیگر لازم نیست که شرکت ها برای انجام عملیات تست و یا پیش نمایش ملزم به خرید نسخه Enterprise باشد. در صورتی هم که شرکت تصمیم به عرضه تجاری محصول خود کرد به راحتی می تواند این نسخه را به نسخه Enterprise ارتقا دهد .
    SQL Server 2008 Express : این نسخه به صورت رایگان عرضه می شود. و به اصطلاح یک نسخه کوچک شده از این نرم افزار می باشد و بطبع این نسخه دارای امکانات بسیار کمتری نسبت به نسخه های دیگر می باشد . از این نسخه بیشتر برای آموزش و ساخت برنامه های کوچک تحت دسکتاپ و سرور مورد استفاده قرار می گیرد که این امر به برنامه نویسان این اجازه رو می دهد که اگر مشغول نوشتن یک پروژه با یک بانک اطلاعاتی کوچک هستند بتوانند از این نسخه استفاده کنند .
    در ضمن این نسخه به صورت پیش فرض روی نسخه های Visual Studio 2005 , 2008 قرار داده شده است و برنامه نویسان این Platform می توانند به راحتی از این نسخه استفاده کنند.

SQL Server 2012 Express Edition محدودیت های زیر را دارد:

• استفاده حداکثر از 4 هسته CPU یا 1 سوکت.
    • استفاده از حداکثر 1 گیگابایت رم.
    • حجم دیتابیس حداکثر می تواند 10 گیگابایت باشد.
    • حداکثر رم مورد استفاده توسط پایگاه داده 1 گیگابایت است.
    • امکان استفاده از SQL Profiler وجود ندارد
    • حداکثر سایز هر پایگاه داده 10 گیگابایت است.
    • استفاده از یک CPU (تا قبل از 2008 R2 Express)
    • حداکثر تعداد SQL Server Express instances برروی یک ماشین 16 می باشد.

این نسخه از دیتابیس SQL Server فقط برای تست و یا توسعه کاربرد دارد و برای سیستم های اجرایی عملا قابل استفاده نمی باشد.

SQL Express یکی از نسخه های SQL Server 2005 می باشد که به عنوان یک سرور ابتدایی و محدود جهت ذخیره ، مدیریت و گزارشگیری اطلاعات به کار می رود. این نرم افزار به عنوان جایگزین MSDE(Microsoft SQL Server Desktop Engine ) عرضه شده و به دلیل دارا بودن ویژگی های متعدد از جمله کاربری آسان مورد توجه کاربران تازه کار و حرفه ای قرار گرفته است. از ویژگی های این نسخه می توان دانلود و نصب رایگان ، مدیریت و کاربری آسان با استفاده از ابزار SQL Server 2005 Management Studio Express ، دسترسی کارآمد به فایل های دیتابیس با استفاده از ویژگی هایی چون stored procedures,Views,Trigger,Curser,.. ، امنیت بالا ، پشتیبانی ساختارهای داده ای XML (XML data type, xquery,XML schema) و یکپارچگی عمیق آن با visual studio 2005 را ذکر کرد که پرداختن به هر کدام از این موارد مفصل و زمانگیر بوده و از بحث ما خارج است.

با توجه به ویژگی های SQL Express ، استفاده از آن به همراه SharePoint در مقیاسهای کوچک انتخاب خوبی است. اما SQL Express دارای محدودیت هایی می باشد که ممکن است نیازهای سازمان را برآورده نکند و در این حالت از نسخ دیگر SQL Server 2005 استفاده می شود.

برخی از محدودیت های SQL Express شامل :

حجم دیتا بیس : حداکثر حجم پشتیبانی شده در SQL Express برابر با 4GB می باشد. چنانچه حجم داده ها در سازمان شما بیش از این مقدار باشد استفاده از SQL Express امکان پذیر نخواهد بود. در چنین مواردی استفاده از نسخه SQL Server 2005 Workgroup توصیه می شود.در این نسخه محدودیتی از نظر حجم دیتا بیس وجود ندارد.
    حافظه : SQL Express قابلیت استفاده 1GB از حافظه را دارد. در صورت بالا بودن تعداد کاربران و یا انجام پردازش های سنگین بر روی دیتابیس استفاده از SQL Express امکان پذیر نخواهد بود. در چنین مواردی استفاده از نسخه SQL Server 2005 Workgroup توصیه می شود.در این نسخه دیتابیس سرور می تواند تا 3GB از حافظه را در اختیار خود بگیرد.
    CPU : نرم افزار SQL Express قابلیت به کارگیری یک CPU فیزیکی را دارد. چنانچه نیازهای تجاری سازمان توان عملیاتی بیشتری را طلب کند می بایست از نسخ دیگر SQL Server استفاده کنید. به عنوان مثال نسخه Workgroup تا تعداد 2cpu ونسخه Standard تا تعداد 4cpu را به کار می گیرند.
    استفاده در پارک سرور : چنانچه توپولوژی انتخابی در راهکارتان یک پارک سرور چندتایی باشد امکان دسترسی به SQL Server 2005 Express وجود ندارد و با توجه به نیازهای سازمان باید از نسخ دیگر2005 SQL Server استفاده کنید.( توپولوژی های مطمئن در SharePoint)
    محیط های 64bit : برای اجرای SQL Express در محیط های 64bit باید از حالت WOW64 استفاده شود.WOW64 نوعی شبیه ساز x86 می باشد که به برنامه های 32bit اجازه اجرا در محیطهای 64bit را می دهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه به اینجا مراجعه کنید.

منظورتون از چطوری میخواد اجرا بشه چیه؟
    منظورتون نحوه نصب است؟ خوب معمولا همه نسخه ها یک فایل setup. دارند توسط همون نصب میشوند! اگه منظورت نصب اتوماتیک و بدون درگیری کاربران باشد. میتوانی از روشهای نصب silent. استفاده کنی تقریبا بیشتر نسخ را میتوان به این روش نصب کرد
    معمولا فایل setup.exe تعدادی پارامتر میگیرد مانند محل نصب نام سرور و غیره. میتوانید به راهنمای آن مراجعه کنید ویا کنار آن فایل تنظیمات setup.ini. وجود دارد که راحت میتوانید با نوت پد آنرا ویرایش کنید و محل نصب و نام سرور و دیگر پارامترهای نصب را مشخص کنید
    برای اطلاعات بیشتر به لینکهای زیر مراجعه کنید
    http://stackoverflow.com/questions/1...ct-edition-4-0
    https://technet.microsoft.com/en-us/...v=sql.90).aspx
    http://www.bigresource.com/MS_SQL-Si...-PEtmLtMY.html

من متوجه سوال شما نشدم!
    شما میخواهید sql server انتخاب کنید ویا میخواهید مشکل نصب به همراه نرم افزار در ویندوز جدید دارید؟
    اگر میخواهید نصب sql server به همراه نرم افزار اتوماتیک و راحت باشد و کاربران با معلومات پایین هم بتوانند نصب کنند برای اینکار اولا میتوانید تحقیق کنید واز روشهای نرم افزار های موجود مانند هلو وغیره استفاده کنید و فایلهای موجود در سی دی آنرا بررسی کنید ولی برای ساختن یا setup اولا باید مشخص میکردید با چه زبانی برنامه را نوشتید؟
    این البته خیلی هم مهم نیست مخصوصا اگر میخواهید از نرم افزار های setup ساز استفاده کنید
    درکل با استفاده از روشهای عنوان شده در پست قبل یک بچ فایل یا فایل bat درست کنید که در آن فایل setup.exe مربوط به sql server را اجرا کند و در برنامه setup ساز آن فایل بچ را اجرا کنید البته بجای فایلهای بچ میتوانید یک اسکریپت با vba بنویسید
    نرم افزارهای setup ساز امکانات زیادی دارند مخصوصا install shield یا install wise که حتی داخلشون میتوانید کد بنویسید و اسکریپت بنویسید ولی پیشنهادی که میدهم اینه که خیلی راحت با بچ فایل یا یک اسکریپت vba ساده کارتون را پیش ببرید

ممنون از توضیحاتتون

منظورتون از چطوری میخواد اجرا بشه چیه؟
    من یه برنامه نوشتم و اجراش می کنم حالا میخوام برنامه رو ببرم روی یه کامپوتر دیگه اجرا کنم.

شما میخواهید sql server انتخاب کنید ویا میخواهید مشکل نصب به همراه نرم افزار در ویندوز جدید دارید؟
    بله هم میخوام یه نسخه از sql server انتخاب کنم.

بله و هم میخوام دیتابیس برنامه رو روی یه کامپوتر دیگه اجرا کنم.

یه جمع بندی بخوایم بکنیم.
    یعنی تا الان یا sqlite و یا اس کیو ال کامپکت + Desktop Engine و یا اسکریپت با vba و یا SQL Server Silent و یا نرم افزارهای setup ساز ... درسته؟
    آخرین ویرایش به وسیله nasimplus : یک شنبه 17 خرداد 1394 در 20:39 عصر

کاربر دائمی آواتار Amir4317
    محل زندگی
    نصف جهان

سلام
    ببین دوست جون اگه برنامه تون
    فقط کار ثبت و خواندن اطلاعات تک بُعدی رو انجام میده و نیاز جدی به ارتباط بین جداول نداری => SQLite و دیگر شبه بانک های سبک (مثل XML , ...)
    ارتباطات بین جدولی و Relationshipهای مهم داری و بازم کارت سبک هست و شبکه نیست => Local DB
    ارتباطات شبکه ای برات مهمه و فانکشن و استورپروسیجرهای مهم هم داری => SQL Express
    و اگر از چندین شعبه به بانک اتصال دارن، حجم انبوهی از اطلاعات باید همزمان رو و بدل بشه و همه امکانات بالا + خیلی پیچیده تر => SQL Server

همه شون هم روش نصب مخفی هم دارن که کاربر درگیر نشه.
    اینا تجربه شخصیمه، بیشتر بگردی، بهتر می‌فهمی؛ دیگه خود دانی !
    آخرین ویرایش به وسیله Amir4317 : سه شنبه 19 خرداد 1394 در 10:58 صبح دلیل: xXx

کاربر دائمی آواتار asman.abi
    محل زندگی
    ایران

حجم دیتابیس حداکثر می تواند 10 گیگابایت باشد.
    برخی از محدودیت های SQL Express شامل :

حجم دیتا بیس : حداکثر حجم پشتیبانی شده در SQL Express برابر با 4GB می باشد. چنانچه حجم داده ها در سازمان شما بیش از این مقدار باشد استفاده از SQL Express امکان پذیر نخواهد بود.
    حداکثرش چند گیگه؟
    اینا تو یه مطلب تناقض دارن! چه برسه به چندتا مطلب

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

سلام
    اگه واقعاً می‌خواهی هیچ چیزی نصب نکنی، از Access استفاده کن. چون خود DotNet Framework می‌تونه بدون نیاز به نصب هیچ
    برنامه‌ی دیگه‌ای ازش استفاده کنه ( Jet Provider ). ( بر خلاف نظر دوستمون god of war نیاز به نصب بودن Office هم نداره )
    اما اگه می‌خوای از دیتابیس توانمند‌تری استفاده کنی یا باید express edition رو به صورت silent نصب کنی و یا از دیتابیس‌های
    غیر مایکروسافت مثل Sqlite استفاده کنی.

** اما به هیچ عنوان سراغ Compact Edition نرو **

صبا صبوحی

دوست عزیز سوال شما مثل این میمونه که بگی من میخوام بدون نصب ویندوز، افیس نصب کنم. حالا راه حل میخوام!
    ببینید شما هر دیتابیسی که کار کنید نیاز به یه چارچوب داره همونجور که چارچوب افیس ویندوز هست.

با سلام و خسته نباشید خدمت اساتید گرامی
    نمیدونم سوالم رو در جای درستی میپرسم یا نه(اگر نه دوستان راهنمایی کنن)

1. من میخوام برنامه ای بنویسم که یک لیبل رو از یه برنامه دیگه بخونه(برنامه ای که قراره لیبلش خوانده بشه هیچ ربطی به پروژه سی شارپ نداره و کاملا جداگانه است)
    (به طور مثال فرض کنید میخوایم یه متنی که غیر قابل کپی هست رو از تو مدیا پلیر بخونیم)

با تشکر از اساتید گرامی

تاپیک های مشابه

1. سوال: اجرای برنامه روی سیستم دیگر بدون نیاز به نصب sql server
    نوشته شده توسط mahdi.mrit در بخش C#‎‎
    پاسخ: 6
    آخرین پست: دوشنبه 31 تیر 1392, 23:15 عصر
  2. مشکل در اجرا نشدن پروزه روی سیستم دیگر
    نوشته شده توسط NOSRATGOLAB در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 7
    آخرین پست: پنج شنبه 19 مرداد 1391, 16:15 عصر
  3. سوال: دسترسی به فایل روی سیستم دیگر بدون استفاده از share
    نوشته شده توسط daneshmand1354 در بخش مباحث عمومی دلفی و پاسکال