نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: تعریف تاریخ جاری سیستم برای یک فیلد

تعریف تاریخ جاری سیستم برای یک فیلد

سلام دوستان
    با استفاده زا تابع Date توی کوئری تعیین کردم که تاریخ رو به صورت تاریخ جاری سیستم در نظر بگیره یعنی هر وقت که برنامه اجرا میشه مثلا تاریخ امانت کتاب ، تاریخ جاری سیستم باشه ولی تاریخ هایی که روزهای قبل هم وارد کرده بودیم رو هم عوض می کنه و اونا رو هم به تاریخ جاری سیتسم تغییر میده . چه کار کنم تا مثلا اگه دیروز 85/1/1 بود و تاریخ زده شده امروز که 85/1/2 هست وقی با تاریخ جاری سیستم تعیین میشه ، دیگه دیروزی ها رو هم نکنه 85/1/1 !!!! لطفا راهنمائی کنین .
    ممنون میشم .........

کاربر دائمی آواتار Ali_Fallah
    محل زندگی
    همین نزدیکی ها
    من خودم یک نمونه برنامه دارم در اولین فرصت این برنامه را در همین تاپیک میذارم تا انشاء ا... مشکلت حل بشه

کاربر دائمی آواتار Ali_Fallah
    محل زندگی
    همین نزدیکی ها
    شاید این نمونه برنامه بتونه کمکت کنه...
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

سلام دوستان
    از راهنمایی هاتون ممنونم .
    آقای mahdisj من از query استفاده کردم و در اولین فرصت هم برایتون می ذارم . ولی اگه بخوام از کوئری استفاده نکنم آیا میشه از طریق جدول این کار رو انجام داد ( فکر نکنم ) اگه بشه که مشکلات دیگم هم حل میشه . راستی منظور من اینه که مثلا توی فرم ورود اطلاعات مربوط به امانت کتاب ، فیلد ورود تاریخ روی که داره به امانت می بره همون تاریخ جاری سیستم باشه یعنی امروز . ولی به قول شما توی کوئری من تاریخ های دیگه هم به تاریخ جاری تغییر پیدا می کنه . آیا راه دیگه هست ؟
    ممنون ، موفق باشین ...

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •