نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: طراحی پروژه کارشناسی با طراجی الگوریتم و ساختمان داده با C++‎‎ و Qt

Cool طراحی پروژه کارشناسی با طراجی الگوریتم و ساختمان داده با C++‎‎ و Qt

با عرض سلام
    من می خواهم یه پروژه ای طراحی کنم که توی این پروژه از طراجی الگوریتم و ساختمان داده استفاده بشه.
    ساعت ها در این مورد در اینترنت گشتم ولی چیزی جز وقت تلف کردن دستگیرم نشد.
    خواهشا کسایی پروژه ای در ذهن دارن جواب بدن.
    نماز و روزهاتونم قبول باشه.

نقل قول: طراحی پروژه کارشناسی با طراجی الگوریتم و ساختمان داده با C++‎‎ و Qt

از نام تاپیک معلومه که پروژه آکادمیک میخواین طراحی کنین
    شما میتونین الگوریتم های گراف رو به صورت گرافیکی تو کیوت بنویسین(که رو گراف جستجو انجام بده ،تشخیص همیلتونی بودن گراف رو بده و خیلی الگوریتوریتم دیگه که برای گراف وجود داره رو پیاده سازی کنین )

Cool نقل قول: طراحی پروژه کارشناسی با طراجی الگوریتم و ساختمان داده با C++‎‎‎ و Qt

مرسی دوست عزیز از جوابتون
    ولی من دارم خودمو برای ارشد آماده میکنم می خواستم این وسط درون پروژه ام, هم ساختمان داده و هم طراحی الگوریتم به طور کامل استفاده بشه یعنی با یک تیر دو نشون.
    یعنی یک برنامه نسبتا کامل نه ساخت بازی دوز و سودوکو ....

Cool نقل قول: طراحی پروژه کارشناسی با طراجی الگوریتم و ساختمان داده با C++‎‎‎ و Qt

کسی نیست پیشنهادی بده ؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

نقل قول: طراحی پروژه کارشناسی با طراجی الگوریتم و ساختمان داده با C++‎‎‎‎ و Qt

درود ... اگه واقعا می خواین پروژه کار آمدی ایجاد کنید یه پیشنهاد خوب دارم .

یک برنامه بسازید که نقشه ایران رو در بر بگیره و تمامی راه های بین شهر ها (حداقل مرکز استان ها و شهر های بزرگ) کاربر رو دوتا از شهر ها که مثلا می خواد مسافرت کنه کلیک میکنه کوتاه ترین مسیر رو پیدا میکنه و به کاربر میگه که از چه راهی باید بری .

مثلا آستارا ---- تهران . جواب معقول برنامه : آستارا ----> رشت -----> رودبار -----> منجیل -----> قزوین ------> کرج -------> تهران

و حتی میتونه این رو روی نقشه هم پیاده کنه یعنی به صورت یک خط راه رو قرمز رنگ نشون بده ...

تو ساخت و پیاده سازی این برنامه همونطور که mahdi.lpr اشاره کرد باید از گراف استفاده کنید و برای پیدا کردن کوتاه ترین مسیر الگوریتم جستوجوی عمقی اگه اشتباه نکنم مناسب ترین راه هستش .
    البته برای پیاده سازی کامل نیاز به انواع مرتب سازی ها دارید ممکنه جاهای نیاز باشه از جستوجو استفاده کنید که binary tree می تونه کمک کنه و خلاصه پروژه آسونی نیست در عین حال کار آمده و به راحتی میتونید واسه اندروید ریلیز بدید و بفروشید

تاپیک های مشابه

1. داکیومنت (مستندات) برای پروژه کارشناسی طراحی وب(تبدیل قالب html به وردپرس)
    نوشته شده توسط jaboli در بخش تحصیلات دانشگاهی مرتبط با نرم افزار
    پاسخ: 1
    آخرین پست: جمعه 25 اردیبهشت 1394, 11:29 صبح
  2. سوال: ساختمان داده و طراحی الگوریتم
    نوشته شده توسط NASA's Spaceman در بخش الگوریتم، کامپایلر، هوش مصنوعی و ساختمان داده ها
    پاسخ: 0
    آخرین پست: جمعه 25 بهمن 1392, 12:59 عصر
  3. درخواست طراحی پروژه الگوریتم
    نوشته شده توسط bndclub در بخش الگوریتم، کامپایلر، هوش مصنوعی و ساختمان داده ها
    پاسخ: 0
    آخرین پست: یک شنبه 05 خرداد 1392, 14:32 عصر
  4. سوال: جزوه طراحی الگوریتم و ساختمان داده
    نوشته شده توسط cloriya در بخش الگوریتم، کامپایلر، هوش مصنوعی و ساختمان داده ها
    پاسخ: 4
    آخرین پست: چهارشنبه 08 مهر 1388, 13:00 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •