نمایش نتایج 1 تا 11 از 11

نام تاپیک: انستیتو ملی بازی های رایانه ای و دانشگاه جامع علمی کاربردی

انستیتو ملی بازی های رایانه ای و دانشگاه جامع علمی کاربردی

سلام دوستان
    خسته نباشید
    من متوجه شدم دانشگاه جامع علمی کاربردی رشته بازی سازی داره . آیا کسی تا حالا تو این رشته تحصیل کرده و یا کسی اطلاعاتی راجبش داره ؟
    همچنین اگر کسی سابقه شرکت در کلاسای انستیتو ملی بازی های رایانه ای رو داره خوشحال میشم نظرشو راجبش بگه
    با تشکر

نقل قول: انستیتو ملی بازی های رایانه ای و دانشگاه جامع علمی کاربردی

جالبه 60 نفر تاپیک رو باز کردن ولی هیچکس پاسخ نمیده

یکم صبر داشته باش. یک نفر باید این تاپیک رو ببینه + اطلاعات مورد نظر شما رو داشته باشه + حوصله جواب دادن و تایپ کردن رو داشته باشه + عضو سایت باشه یا
    حاضر باشه برای جواب دادن به شما عضو بشه + ... ، همه این احتمالات رو در نظر بگیری می بینی 60 نفر خیلی هم زیاد نیست.

من راجع به انستیتو یا دانشگاه علمی کاربردی اطلاعات خاصی ندارم ولی اصلا تحصیل در رشته ای به اسم بازی سازی رو توصیه نمی کنم. اگه مثلا مدرک مهندسی
    کامپیوتر بگیرید خیلی از این رشته ها بهتره. اگه خیلی هم به بازی سازی علاقه دارید مشکلی نیست و می تونید حین تحصیل علاقه تون رو دنبال کنید.

با سلام
    من تو کلاس های انستیتو ملی بازی سازی شرکت کردم و میدونم به چه صورت هستش ....فقط خواستم حقیقت رو درباره صنعت گیم ایران وکلا دنیا بهت بگم که مثل پفک و بستنی نیستش این صنعت خیلی بی رحمه و این انستیتو هم که میبینی بازی سازی یاد نمیدن فقط میارنت تو فاز بازی سازی و فقط خودتی و هنوز course هاش تو دنیا در نیامده و در حال تکامل هستش و دوستانه بهت میگم وارد این شغل نشو

نقل قول نوشته شده توسط Nader G مشاهده تاپیک
    یکم صبر داشته باش. یک نفر باید این تاپیک رو ببینه + اطلاعات مورد نظر شما رو داشته باشه + حوصله جواب دادن و تایپ کردن رو داشته باشه + عضو سایت باشه یا
    حاضر باشه برای جواب دادن به شما عضو بشه + ... ، همه این احتمالات رو در نظر بگیری می بینی 60 نفر خیلی هم زیاد نیست.

من راجع به انستیتو یا دانشگاه علمی کاربردی اطلاعات خاصی ندارم ولی اصلا تحصیل در رشته ای به اسم بازی سازی رو توصیه نمی کنم. اگه مثلا مدرک مهندسی
    کامپیوتر بگیرید خیلی از این رشته ها بهتره. اگه خیلی هم به بازی سازی علاقه دارید مشکلی نیست و می تونید حین تحصیل علاقه تون رو دنبال کنید.
    ممنون از پاسخت
    بله من رشته خودم مهندسی کامپیوتر هست
    گیم های ساده هم تا حالا طراحی کردم
    اما میخوام طراحی گیم رو هم به صورت اصولی یاد بگیرم

نقل قول نوشته شده توسط BlackBox مشاهده تاپیک
    با سلام
    من تو کلاس های انستیتو ملی بازی سازی شرکت کردم و میدونم به چه صورت هستش ....فقط خواستم حقیقت رو درباره صنعت گیم ایران وکلا دنیا بهت بگم که مثل پفک و بستنی نیستش این صنعت خیلی بی رحمه و این انستیتو هم که میبینی بازی سازی یاد نمیدن فقط میارنت تو فاز بازی سازی و فقط خودتی و هنوز course هاش تو دنیا در نیامده و در حال تکامل هستش و دوستانه بهت میگم وارد این شغل نشو
    اگر ممکنه لطف کنید بگید که به ترتیب تو هر ترم ( از ترم اول تا الی آخر ) چه درس هایی ارائه میشه . سرفصل های هر کدوم از درس ها چیه و منابع ( کتاب ها ) اون درس چی هستن
    یعنی در واقع چارت درسی و سرفصل ها رو میخوام
    خیلی خیلی ممنون

در مورد دوره های انستیتو یه اطلاعاتی اینجا هست. آدرس و شماره تلفن هم نوشته اگه بخوای بیشتر پیگیری کنی.
    تنها خوبی جایی مثل انستیتو احتمالا اینه که میتونی با افرادی که علایق مشترکی دارن و توی این حوزه فعالن آشنا بشی و ارتباط برقرار کنی.
    ولی به نظر من همین مسیری که الان هستی خوبه و فقط احتیاج به مطالعه و تمرین دارید. خوشبختانه برای یادگیری منابع زیادی وجود داره، مثلا
    هر سال کنفرانسی برگزار میشه به اسم GDC که کلی سخنرانی، مقاله و آموزش توش ارائه میشه و فیلم ها یا اسلاید های خیلی هاشونو میشه
    رایگان از این سایت گرفت. یا سایتی مثل Gamasutra که راجع به همه جنبه های بازی سازی اخبار و مقاله منتشر می کنه.
    یه جستجو بکنی سایت ها و فروم های مفید زیادن، مثلا GameDev.net, TIGForums, Game Development Stack Exchange
    کتاب هم زیاده (البته به زبان انگلیسی)، بعضیاشون هم خوبن ولی در کل طراحی بازی چیزی نیست که با خوندن چند تا کتاب بشه یاد گرفت.
    در ضمن تعداد زیادی از دیزاینر ها و برنامه نویس های گیم وبلاگ و سایت دارن که از اون ها هم میشه کلی چیز یاد گرفت.

در مورد دوره های انستیتو یه اطلاعاتی اینجا هست. آدرس و شماره تلفن هم نوشته اگه بخوای بیشتر پیگیری کنی.
    تنها خوبی جایی مثل انستیتو احتمالا اینه که میتونی با افرادی که علایق مشترکی دارن و توی این حوزه فعالن آشنا بشی و ارتباط برقرار کنی.
    ولی به نظر من همین مسیری که الان هستی خوبه و فقط احتیاج به مطالعه و تمرین دارید. خوشبختانه برای یادگیری منابع زیادی وجود داره، مثلا
    هر سال کنفرانسی برگزار میشه به اسم GDC که کلی سخنرانی، مقاله و آموزش توش ارائه میشه و فیلم ها یا اسلاید های خیلی هاشونو میشه
    رایگان از این سایت گرفت. یا سایتی مثل Gamasutra که راجع به همه جنبه های بازی سازی اخبار و مقاله منتشر می کنه.
    یه جستجو بکنی سایت ها و فروم های مفید زیادن، مثلا GameDev.net, TIGForums, Game Development Stack Exchange
    کتاب هم زیاده (البته به زبان انگلیسی)، بعضیاشون هم خوبن ولی در کل طراحی بازی چیزی نیست که با خوندن چند تا کتاب بشه یاد گرفت.
    در ضمن تعداد زیادی از دیزاینر ها و برنامه نویس های گیم وبلاگ و سایت دارن که از اون ها هم میشه کلی چیز یاد گرفت.
    ممنون از پاسخت
    همون طور که گفتم من رشته م نرم افزار هست و کارمم برنامه نویسیه
    قصد شرکت تو کلاسای انستیتو رو نداشتم
    فقط چون میخواستم به صورت اصولی یاد بگیرم دنبال یه سرفصل مدون و منظم میگشتم که البته سایت انستیتو هم خیلی ناقص هست و چارت درسی کاملش رو توی سایتش نزده
    البته چارت درسی رشته بازی سازی دانشگاه علمی کاربردی رو پیدا کردم که کامل و خوب هست
    نادر جان شما خودت تو زمینه گیم فعالیت داری ؟

نقل قول نوشته شده توسط sina7650 مشاهده تاپیک
    شما خودت تو زمینه گیم فعالیت داری ؟
    به صورت حرفه ای: قبلا بله، در حال حاضر نه.

به صورت حرفه ای: قبلا بله، در حال حاضر نه.
    چه جالب
    خب از تجربه هات برامون بگو
    از کجا شروع کردی ؟
    چه مراحلی رو طی کردی ؟
    چه بازی هایی طراحی کردی ؟
    با کدوم موتور کار میکردی ؟

تاپیک های مشابه

1. خبر: پورتال بانک مشاغل تولید و ساخت بازی های رایانه ای
    نوشته شده توسط game-developer در بخش طراحی و ساخت بازی‌های کامپیوتری
    پاسخ: 0
    آخرین پست: دوشنبه 31 تیر 1392, 15:44 عصر
  2. ریاضیات و فیزیک بازی های رایانه --- رویکردی نوین --- بخش اول
    نوشته شده توسط dominic programmer در بخش طراحی و ساخت بازی‌های کامپیوتری
    آخرین پست: پنج شنبه 21 مرداد 1389, 02:16 صبح
  3. آموزش: ریاضیات و فیزیک بازی های رایانه ای
    نوشته شده توسط dominic programmer در بخش طراحی و ساخت بازی‌های کامپیوتری
    پاسخ: 2
    آخرین پست: سه شنبه 19 مرداد 1389, 22:27 عصر
  4. خبر: دعوت از بازی سازان ایرانی برای حضور در نخستین جشنواره بازی های رایانه ای تهران
    نوشته شده توسط REZAsys در بخش طراحی و ساخت بازی‌های کامپیوتری
    آخرین پست: شنبه 29 خرداد 1389, 09:21 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •