نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: تلفیق فیزک با جاوا

تلفیق فیزک با جاوا

به نظر شما من که یک دبیر فیزیک هستم چگونه می توانم فیزیک را با جاوا تلفیق کنم و تدریس را به طور کامل از حالت سنتی به حالت مدرن تبدیل کنم ؟

جاوا یک زبان برنامه نویسی مانند دیگر زبانهاست اما قابلیت انتقال دارد. همین. شما اگر توی زبانهای دیگر توانسیتید هر کاری بکنید در جاو هم عینا همان کار را انجام دهید.

چگونه‌اش را خودتان باید تعیین کنید. مطلبی هست که می‌گوید پاسخ درست به هر مساله، مستلزم درک صحیح صورت مساله است.
    برنامه‌نویس، مساله حل می‌کند. صورت مساله‌ای هم که توسط برنامه‌نویس حل می‌شود، یا از طرف یک شرکت، فرد و یا موسسه مطرح شده و یا اینکه خودش به وجود یک نقص و مشکل پی برده است.
    در هر حال، هیچ کسی بهتر از خودتان و یا دبیران فیزیک کشور، نمی‌تواند مساله‌ای عنوان کند که حل‌ش به تبدیل شده یک چیزی از سنتی به مدرن بیانجامد.
    موفق باشید

کاربر دائمی
    محل زندگی
    استان فارس
    نگاه کنید جاوا یک زبان برنامه نویسی است ( خودتان بهت می دانید) و فیزیک یک رشته علمی نمی دونم درست منظورم رو بیان کردم یا نه ( معلومه که نه) . میخوام بگم که این دو تا دو مقوله جدا هستند که حتی اگه با اجی مجی اینا رو تلفیق کنی حاصل به درد کسی نمی خوره . شما می خواهید با کمک تکنولوژی روز به روند آموزش فیزیک کنید؟ درسته؟ بهتره مقاله های مربوط به آموزش الکترونیکی و آموزش از راه دور و یا ... رو بخونید . سایت فراگیری رو توصیه می کنم یه سری بهش بزنید . و یا یه وبلاگ باز کنید و فیزیک رو آموزش بدید و سعی کنید از امکاناتی که در اختیارتون هست درستتر از باقی دوستان استفاده کنید.....

نوشتن یک نرم افزار به وسیله جاوا که مؤلفه های فیزیکی از
    آبجکتهای شناخته شده‌اش باشند،به منظور تدریس کامپیوتری فیزیک،
    حل تمرین و موارد دیگه.
    حتی این نرم افزار میتونه یک سری ورودی بگیره و به کمک قوانینی که
    در اختیار داره در استنتاج به کمکتون بیاد.
    شبیه سازی وقایع فیزیکی.
    و ... .

من تو مدرسه اینترنتی سایت تبیان چند تا از شبیه سازی های فیزیکی رو که با جاوا نوشته شده بودند دیدم . مثلا قسمت نورش اپلت های جالبی داشت . اگه اونجا رو ندیدید می تونید یه سری بزنید .

دوست عزیز رشته تحصیلی من هم فیزیکه یه استادی ما داشتیم که فیزیک رو با فلسفه قاطی می کرد و سعی می کرد آخر همه حرفهایش به چیزای معنوی مثلاً اثبات علم خدا برسه و موفق هم بود.
    شما هم می تونید یه کارهایی در زمینه ارنباط کامپیوتر و فیزیک انجام بدید اما لزومی نداره که حتماً این کارو با جاوا انجام بدید مثلاً می تونید از طریق برنامه نویسی فرمولهای فیزیک رو شبیه سازی بکنید مثلاً شبیه سازی مقاومتهای موازی و سری که یه ولتاژ ورودی بهش می دی و بعد اندازه مقاومتها و غیره رو می ده یا شبیه سازی آیینه ها یا خیلی چیزای دیگه

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •