نمایش نتایج 1 تا 21 از 21

نام تاپیک: اینترنت مخابرات

اینترنت مخابرات

اینترنت مخابرات، میزان تایم اوتاشون بیش از حد نیست یعنی میگم چجوری مجوز دارن با این وجود بلاخره سازمان رادیویی هم یه استاندارد هایی داره!

نقل قول: اینترنت مخابرات

مخابرات هم دولتی است و فرکانس رادیویی هم دولتی!
    تازه استاندارد در تولید محصولات مهمتر رعایت نمیشه اینترنت که جای خود دارد!

کاربر دائمی آواتار FastCode
    محل زندگی
    /dev/null

نقل قول نوشته شده توسط Mr.Robot666 مشاهده تاپیک
    با سند و مردک اساسی شکایت کردم.
    امروز 58 روز از شکایت من میگزره. حداقل ۱۵۰ تماس تلفنی داشتم. بیش از ۴۰ ساعت مکالمه. با ۳۴ نفر صحبت کردم. به معاون اجرایی سازمان نامه دادم. با معاون مخابرات صحبت کردم. همه تیم پشتیبانی رو یکی یکی کلشون رو خوابوندم.با مرکزشون توی تهران صحبت کردم. با همه مسئولین دیتاسنترهاشون صحبت کردم .با سرویس دهندشون توی آذربایجان مکاتبه کردم. آقا میگن نمیکنیم.
    61% packet loss
    rtt 381 ms

میگن درست نمیکنیم.

شما اگر موفق شدی من رو هم خبر کن.

من اینترنت مخابرات 512 نامحدود تهران رو دارم و کاملاً راضیم.
    درسته روزانه چند ساعتی قطعه
    درسته سرعتش خیلی پایینه
    درسته DNS ها رو به شدت کش میکنه

اما تنها دلیل من برای موندن رو مخابرات اینه که 1.به دلیل مصرف بالا اصلاً نمی تونم رو سرویس های حجمی باشم 2.قیمت تمام شده اینترنت نامحدود مخابرات خیلی کمه من برای 512 نامحدود ماهانه 23 هزار تومان میدم که البته به صورت دو ماهه روی قبض تلفن 46 هزار تومان کم میشه که نسبت به سایر شرکت ها قیمت خیلی پایینی است.

ایول بابا!
    وقتی یک آجر تو دیوار کج بذاری تا سوریا کج خواهد رفت !
    شبکه زیرساخت کشور کلا مشکل دارد
    از همون اول که بحث isp ها شروع شد مدیریتش و نحوه پیاده سازیش با اشتباه آغاز شد و اداره دیتا هم که اون زمان نیروی کافی و خبره نداشت شروع کرد به استخدام کارمندان فارق التحصیل جدید باز خوبه فارق التحصیلان اون زمان با زمان حال خیلی فرق دارد
    حداقل دانشجویان اون زمان درساشون را میخواندن ولی در هرصورت تجربه این تکنولژی جدید را نداشتن اگه فارق التحصیلان الان را بگذاریم همین را هم نداشتیم!
    هرچند اون زمان مخابرات سعی کرد کلی نیروهاشون را آموزش دادن اساتید از شرکتهای خصوصی و خارج از ایران آوردن و بردن و خارج وغیره بلاخره شد این!
    یعنی هنوز هم مشکل سواد و تجربه و فرهنگ را داریم !
    به این افراد اصلا مسولیت پذیری را یاد ندادن!

محل زندگی
    /dev/null

نقل قول نوشته شده توسط hsgpro مشاهده تاپیک
    درسته روزانه چند ساعتی قطعه
    درسته سرعتش خیلی پایینه

اما تنها دلیل من برای موندن رو مخابرات اینه که 1.به دلیل مصرف بالا اصلاً نمی تونم رو سرویس های حجمی باشم 2.قیمت تمام شده اینترنت نامحدود مخابرات خیلی کمه من برای 512 نامحدود ماهانه 23 هزار تومان میدم که البته به صورت دو ماهه روی قبض تلفن 46 هزار تومان کم میشه که نسبت به سایر شرکت ها قیمت خیلی پایینی است.
    سرویس من حجمی هست و ماهانه حداقل ۳۰۰ هزار تومن حجم میخرم. و طبق آماری که در آوردم به طور میانگین 43% از حجمم رو هم میدزدن.
    قسمت جالبتر اینکه تعداد قابل توجهی مکالمه ضبط شده دارم که خودشون به این امر واقف هستند.

کاربر دائمی آواتار ابوالفضل عباسی
    محل زندگی
    Inside Esfahan

با سلام به دوستان عزیز
    در اصفهان اینترنتی که مخابرات میده که هست 1 گیگ حجم و سرعت 10 مگابیت(الکی در اصل 5 مگابیت) خیلی خوب هست با قیمت 3600 تومن عالی هستش ولی وقتی دقت میکنم می بینم
    از ساعت 1 عصر تا 3 سرعت از 5 به 1 مگابیت میکشه و ساعت 7 تا 8 شب هم کامل قطعه و همینطور کنتر میندازه که اینترنت مصرف شد
    این سرعت 10 مگابیت رو شب ساعت 3 تا 3:42 دقیقه سرعتش به 10 نزدیک میشه ولی خود 10 نمیشه.
    و یعنی اینطوری کلی دزدی میشه تازه این ها شارژ خودکار هستند یعنی اگر حجم اینترنتت زیر 20 مگ بشه شارژش میکنه و مجبوری پرداخت کنی(حالا اگر من نخوام شارژ بشه چکار کنم من کلا از اینترنت مخابرات دل خوشی ندارم)
    به نظرم باید از خود ISP ها اینترنت رو بگیریم

با سند و مردک اساسی شکایت کردم.
    امروز 58 روز از شکایت من میگزره. حداقل ۱۵۰ تماس تلفنی داشتم. بیش از ۴۰ ساعت مکالمه. با ۳۴ نفر صحبت کردم. به معاون اجرایی سازمان نامه دادم. با معاون مخابرات صحبت کردم. همه تیم پشتیبانی رو یکی یکی کلشون رو خوابوندم.با مرکزشون توی تهران صحبت کردم. با همه مسئولین دیتاسنترهاشون صحبت کردم .با سرویس دهندشون توی آذربایجان مکاتبه کردم. آقا میگن نمیکنیم.
    61% packet loss
    rtt 381 ms
    میگن درست نمیکنیم.
    مشخصا شما تلاش خودتو کردی ولی میدونی که به حرف شما چیزی تغییر نمیکنه!

درسته روزانه چند ساعتی قطعه جان!!!
    درسته سرعتش خیلی پایینه

اما تنها دلیل من برای موندن رو مخابرات اینه که...
    مثل اینکه واسه شما وضعیت بدتره
    قیمتش پایینه چون به شما اینترنت که ندادن، یه چیزی تو همون مایه هاست فقط من خودم به غیر از مخابرات باید برم مبین نت با اون قیمت های گرونش؛ با اینکه مخابرات حجم مصرفی من رو دو برابر حساب میکنه ولی بازم میمونیم؛ چرا چون یکی مثل من شاید یک ساله شارژ کرده و از پس هزینه های مبین نت برنمیاد! یا یکی فیبره نوری کشیدن براش، اجبارا باید از مخابرات سرویس بگیره...

یعنی هنوز هم مشکل سواد و تجربه و فرهنگ را داریم !
    به این افراد اصلا مسولیت پذیری را یاد ندادن!
    شما خودت کارمند اونجا بودی مسئولیت پذیر بودی؟ یعنی خود مسئولین مخابرات و سازمان های نظارت کننده نمیبینن چه گوهیه؟

ه طور میانگین 43% از حجمم رو هم میدزدن.
    واسه شما هم میدزدن!!!!!!؟ من تا الان فکر میکردم شرکت مسئول استان ما داره دزدی میکنه!
    در مورد بیشتر بگید لطفا!
    پس من دلم خوش بود، فکر میکردم چجوری حالشونو بگیرم
    واسه من که دانلود شبانه میکنم مثلا اگه 2 گیگ تونسته دانلود کنه خیلی خوشکل گراف میده 4 گیگ واسه اون روز

محل زندگی
    Inside Esfahan

به نظر بنده باید بریم سراغ isp ها یا خرید اینترنت از شاتل یا اسیا تک
    توی اصفهان مردم خیلی از شاتل راضی تر هستند

توجه داشته باشید که اینترنت adsl را در کل کشور شرکتهایی با مجوز pap میتوانند ارایه دهند که تعدادشان یک زمانی ۱۳ تا بود و فکر هم نمیکنم بیشتر شده باشند چون اون زمان این شرکتها را در مجلس تایید کردند و مجوز دادند!
    بقیه شرکتها و شرکتهای isp قدیمی همگی به نوعی نماینده آن چند شرکت هستند

محل زندگی
    Inside Esfahan

بله درست است امابهتر از اون نمایندگی ها بگیریم چون اینترنت مخابرات اصلا خدمات راضی کننده نداره و دوستان گفتند که اینترنت مخابرات 43% اینترنت رو برمیداره و تازه سرعتشم پایینه و قطع و وصل هم میشه یعنی دیگه چکاری بلد هستند انجام بدن سر ما

محل زندگی
    /dev/null

نقل قول نوشته شده توسط pbm_soy مشاهده تاپیک
    توجه داشته باشید که اینترنت adsl را در کل کشور شرکتهایی با مجوز pap میتوانند ارایه دهند که تعدادشان یک زمانی ۱۳ تا بود و فکر هم نمیکنم بیشتر شده باشند چون اون زمان این شرکتها را در مجلس تایید کردند و مجوز دادند!
    متاسفانه اخبارتون قدیمیه.
    راجع به route های AS12880 مطالعه کنید

محل زندگی
    /dev/null

نقل قول نوشته شده توسط ابوالفضل عباسی مشاهده تاپیک
    بله درست است امابهتر از اون نمایندگی ها بگیریم چون اینترنت مخابرات اصلا خدمات راضی کننده نداره و دوستان گفتند که اینترنت مخابرات 43% اینترنت رو برمیداره و تازه سرعتشم پایینه و قطع و وصل هم میشه یعنی دیگه چکاری بلد هستند انجام بدن سر ما
    نمیایندگی ای به کار نیست.هر کس برای خودش کار میکنه. زیرساخت ایران هم هیچ مشکلی نداره. همه‌ی شرکت هایی که مشکلاتشون رو میندازن تقصیر زیرساخت دارن دروغ میگن.حتی یک عدد هم پکت لاس توی شبکه زیرساخت ایران نیست.

بنده هم مجبور هستم از مخابرات اینترنت بگیرم چون منطقه ای که درش زندگی میکنم DLC/fttc هست. و با فاصله کمی که وجود داره نه wifi میدن.نه ftth و نه هرگونه سرویس دیگه ای شامل و نه محدود به hdsl mpls, li-fi, ethernet(همه رو یکی یکی پرسیدم و مطمئن شدم.مشکلشون پول نیست. یک مقدار مشکلشون دولتی بودن و ارزش قائل نشدن برای مشتری هست.چون میخوان ماهی ۷۲۰ بگیرن برای حضورو غیاب).
    حتی ۱۷ متر دکل روی بام زدیم برای wimax و چند نوع آنتن دیگه که فایده نداشت.

باورتون میشه وسط شهر فقط به دلیل بی سوادی مسئولین محترم مملکتی که منشی دم درشون رو هم نمیشه بدون وقت قبلی ملاقات کرد بنده اینترنت ندارم؟

محل زندگی
    Inside Esfahan

ببخشید این روتر چه مزیتی داره؟
    بعد ما بحث مون در مورد اینترنت مخابرات هست و این روتر چه کاری داره و مربوط به بحث ما میشه؟

محل زندگی
    /dev/null

ببخشید این روتر چه مزیتی داره؟
    بعد ما بحث مون در مورد اینترنت مخابرات هست و این روتر چه کاری داره و مربوط به بحث ما میشه؟
    route با router فرق داره....
    مزیت؟؟؟؟؟

اگر قرار بود خودم توضیح بدم توضیح میدادم. بنده به علت مشکلات عصبی مچ هر دو دست نمیتونم زیاد بنویسم.

نقل قول نوشته شده توسط pbm_soy مشاهده تاپیک
    حالا نمایندگی هست یا نیست، یادم هست یکبار گذرم بهش خورد: مخابرات آخر این جدولی بود که شما میگی باور کن اونم با پارتی اصلا این رده بندی که مرتب انجام میشه الان کجاست کسی لینکش رو نداره؟
    یرساخت ایران هم هیچ مشکلی نداره. همه‌ی شرکت هایی که مشکلاتشون رو میندازن تقصیر زیرساخت
    بله، بیاد دارم که وقتی اینترنت از زیرساخت مشکل پیدا میکنه: نه اطلاع رسانی میشه، نه کسی پاسخگو، نه کسی خبر داره، شاید از یکماه هم رد شه و ... یعنی در این حال میری سایتشون همه خبرها گل و سمبله تازه در این حال یکی دوتا جایزه و تقدیر هم میدن
    اگه قرار باشه در هر لحطه از زیرساخت پکت لاست داشته باشیم که دیگه...

آقا/خانومی fastcode که از مشکل عصبی مچ رنچ میبری، از شما درخصوص دزدیده شدن حجم، پیغام خصوصی ارسال کردم. اگه کسی از دوستان هم جحمش با مصرفش نمیخونه لطف کنه بگه!

محل زندگی
    Inside Esfahan

نقل قول نوشته شده توسط FastCode مشاهده تاپیک
    بنده به علت مشکلات عصبی مچ هر دو دست نمیتونم زیاد بنویسم.
    امیدوارم هرچه زودتر خوب بشوید.انشاالله
    بعد به نظر شما دوستان میشه خودمون ماهواره بزنیم و اینترنت رو از جایی دیگه از کشوری دیگه بگیریم؟
    اگر اینترنتش خوب و تقریبا ارزون باشه به نظرم بصرفه باشه!!!!

محل زندگی
    /dev/null

بعد به نظر شما دوستان میشه خودمون ماهواره بزنیم و اینترنت رو از جایی دیگه از کشوری دیگه بگیریم؟
    تا موقعی که به جرم جاسوس بگیرنت و حکم اعدام بببرن

اصلا بصرفه نیست، خیلی گرون درمیاد. چک کردم قبلا

محل زندگی
    /dev/null

معمولا rtt هم کمتر از 600ms نیست

تاپیک های مشابه

1. دادن دسترسی اینترنت به کلیه کامپیوترهای شبکه
    نوشته شده توسط amir_king2_2 در بخش امنیت در شبکه
    پاسخ: 5
    آخرین پست: سه شنبه 15 مرداد 1392, 10:52 صبح
  2. اشکال در اینترنت adsl مخابرات