نمایش نتایج 1 تا 8 از 8

نام تاپیک: کمک در تحلیل پروژه

Thumbs down کمک در تحلیل پروژه

سلام
    می خوام پروژه ثبت نام دانشگاه را بنویسم فرض بر اینکه این دانشگاه
    رشته های متعدد در مقاطع متعدد دارد ایا برای انتخاب واحد لینک های مختلف
    به تعداد رشته ها ومقاطع قرار دهم ؟
    در بانک جداول را چطور دسته بندی کنم یک جدول که در ان نام همه
    دانشجویان همه رشته ها باشد یا جداول را مجزا کنم
    اگه امکان داره در تحلیل پروژه کمک فکری دهید

منم چند ماهی است که روی یه برنامه انتخاب واحد کار میکنم , الان البته توی تست هستیم و برنامه تقریبا تمام شده است
    شما ابتدا نیاز به یک جدول برای نگهداری مقاطع تحصیلی دارید .
    در ضمن جدولی برای نگهداری دانشکده ها هم حتما مورد نیاز است
    رشته ها هم باید در جدولی جدا نگهداری شود . و در ضمن اینکه در رشته ها باید مشخص کنید که مربوط به چه مقطعی میباشد ( فیلد ارتباطی با جدول مقاطع )
    در جائی که مشخصات دانشجویان را نگهداری میکنید رشته تحصیلی نیاز است که مقطع را نیز میتوانید از آن به دست آورید اما بهتره که اونم تو همین جدول باشه

از راهنماییتان ممنون

یه سوال دیگه ایا شما برای هر دانشجو فایل مخصوص در نظر گرفتید یعنی اطلاعات مربوط به هر ترم ونمرات هر درس و... برنامه شما سیستم انتخاب واحد دارد اگر این بخش را لحاظ کردید هنگام انتخاب واحد سال تحصیلی ونیمسال وترم و ریز دروس ان ترم را برای هر دانشجو در جدول نگهداری میکنید
    مرسی

یه سوال دیگه ایا شما برای هر دانشجو فایل مخصوص در نظر گرفتید یعنی اطلاعات مربوط به هر ترم ونمرات هر درس و...
    در رکوردهای این چنینی من ترم و سال و نام دانشکده را نگهداری میکنم
    برنامه شما سیستم انتخاب واحد دارد اگر این بخش را لحاظ کردید هنگام انتخاب واحد سال تحصیلی ونیمسال وترم و ریز دروس ان ترم را برای هر دانشجو در جدول نگهداری میکنید
    بله یک سیستم انتخاب واحد خیلی قوی روش کار کردم که باتوجه به نمرات ترمهای قبل و دروس اخذ شده در ترمهای قبل به تعدادی که مدیر سیستم میگوید به دانشجویان پیشنهاد درس میکنم

اینکه به هر تعداد که مدیر سیستم می گوید یعنی چه ؟؟میشه در این باره بیشتر توضیح دهید.
    در جداولی که در نظر گرفتید چطور مشخص می شود که دانشجو فارغ التحصیل شده یا نه؟؟

اینکه به هر تعداد که مدیر سیستم می گوید یعنی چه ؟؟میشه در این باره بیشتر توضیح دهید.
    یعنی اینکه مدیر سیستم مشخص میکند که به هر دانشجو در این ترم چند واحد پیشنهاد درس داده شود چون ممکن یه دانشجو در یک ترم تعداد زیادی واحد امکان بر داشتن داشته باشد
    در جداولی که در نظر گرفتید چطور مشخص می شود که دانشجو فارغ التحصیل شده یا نه؟؟.
    وقتی دروس رشته ها تعریف میشود مشخص میشود که به فرض یک دانشجوی نرم افزار چه دروسی را باید بگذراند . وقتی همه دروس را پاس کرد فارق التحصیل میشود

سلام

ببخشید !!!یه سوال دیگه
    شما همه درسها یی که دانشجو دریک ترم میگیرد را در جدولی نگهداری می کنید اگه این کار را می کنید ایا حجم این جداول زیاد نمی شود یا اینکه شما پیشنهاد دیگری دارید ؟؟
    بعد در ضمن شما هر ترم نام در سهایی که هر دانشجو در ترم های قبل گرفته را چک میکنید و با دروس پایه هر رشته مقایسه می کنید تا مشخص شود ایا دانشجو فارغ التحصیل شده است یا نه ؟منظورتون رو درست متوجه شدم یا نه ؟؟اگه اینطوره کار خیلی وقت گیری نیست؟؟

خیلی خیلی ممنون

شما همه درسها یی که دانشجو دریک ترم میگیرد را در جدولی نگهداری می کنید اگه این کار را می کنید ایا حجم این جداول زیاد نمی شود یا اینکه شما پیشنهاد دیگری دارید ؟؟
    هر سال تحصیلی یک جدول
    بعد در ضمن شما هر ترم نام در سهایی که هر دانشجو در ترم های قبل گرفته را چک میکنید و با دروس پایه هر رشته مقایسه می کنید تا مشخص شود ایا دانشجو فارغ التحصیل شده است یا نه ؟منظورتون رو درست متوجه شدم یا نه ؟؟اگه اینطوره کار خیلی وقت گیری نیست؟؟
    من برای شنا سائی فارق التحصیلان یه روش دیگه هم دارم
    اونم اینکه در جائی که رشتها رو معرفی میکنند تعداد واحد آن رشته را نیز اعلان میش و ...

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •