نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: آموزش های جاوای سایت اوراکل تمام مباحث رو پوشش داده؟

Question آموزش های جاوای سایت اوراکل تمام مباحث رو پوشش داده؟

سلام دوستان
    می خوام بدونم آموزش زبان جاوا که در سایت اوراکل ارائه شده تمام سرفصل ها و مباحث جاوا رو پوشش داده؟
    این هم لینکشه:
    اگر کامل نیست یا آموزش جامع تر و بهتری رو سراغ دارید ممنون میشم معرفی کنید

نقل قول: آموزش های جاوای سایت اوراکل تمام مباحث رو پوشش داده؟

اساسا این سؤال پاسخی نداره چون سؤال درستی نیست. چیزی به اسم «تمام سرفصل‌ها» یا «کتاب همه‌چیز!» در برنامه‌نویسی نداریم خصوصا در جاوا که یه اکوسیستم خیلی عظیمه.
    اسناد جاوای اوراکل به عنوان یه منبع آنلاین خیلی کامله و در کنار چندسایت معروف دیگه از این کامل‌تر هم می‌شه. ولی مهمترین چیزی که اسناد اوراکل رو از بقیه‌ی منابع جدا می‌کنه اینه که اوراکل شرکت توسعه‌دهنده‌ی جاواست و این اسناد به چشم یه رفرنس مرجع دیده می‌شن.

البته اگه قصد داری جاوا رو یاد بگیری بهتره یه کتاب خوب بخونی. منابع آنلاین - از نظر من - بیشتر جنبه‌ی رفع اشکال، یادآوری و آموزش جزئیات رو دارن نه یادگیری از پایه.

نقل قول: آموزش های جاوای سایت اوراکل تمام مباحث رو پوشش داده؟

نقل قول نوشته شده توسط محمد فدوی مشاهده تاپیک
    اساسا این سؤال پاسخی نداره چون سؤال درستی نیست. چیزی به اسم «تمام سرفصل‌ها» یا «کتاب همه‌چیز!» در برنامه‌نویسی نداریم خصوصا در جاوا که یه اکوسیستم خیلی عظیمه.
    اسناد جاوای اوراکل به عنوان یه منبع آنلاین خیلی کامله و در کنار چندسایت معروف دیگه از این کامل‌تر هم می‌شه. ولی مهمترین چیزی که اسناد اوراکل رو از بقیه‌ی منابع جدا می‌کنه اینه که اوراکل شرکت توسعه‌دهنده‌ی جاواست و این اسناد به چشم یه رفرنس مرجع دیده می‌شن.

البته اگه قصد داری جاوا رو یاد بگیری بهتره یه کتاب خوب بخونی. منابع آنلاین - از نظر من - بیشتر جنبه‌ی رفع اشکال، یادآوری و آموزش جزئیات رو دارن نه یادگیری از پایه.
    ممنون از پاسختون، من قبلا جاوا کار کردم ولی نه خیلی پیشرفته! فقط در حد پروژه های دانشگاه و کتاب دایتل رو هم بیشترش رو خوندم. پس به نظرتون من اسناد سایت اوراکل رو بخونم خوبه؟ میشه اون سایت های معروفی که گفتین رو هم معرفی کنین؟ ممنون میشم

تاپیک های مشابه

1. آموزش های طراحی سایت به زبان فارسی
    نوشته شده توسط ostadsho در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 0
    آخرین پست: جمعه 02 مرداد 1394, 09:47 صبح
  2. معرفی سایت های مربوط به اوراکل
    نوشته شده توسط devil00x در بخش Oracle
    آخرین پست: شنبه 24 مهر 1389, 08:00 صبح
  3. خبر: تست سایت در تمام IE های موجود
    نوشته شده توسط mahdi_negahi در بخش ASP.NET Web Forms
    آخرین پست: سه شنبه 08 بهمن 1387, 22:14 عصر

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار