نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: مقالاتی پیرامون طراحی سیستم عامل و مباحث مرتبط

Post مقالاتی پیرامون طراحی سیستم عامل و مباحث مرتبط

با سلام

حقیقتش چند وقتی است که قصد دارم یک وبسایت در ارتباط با مقالاتی از این قبیل ایجاد کنم و مقالات و تحقیقاتی را که در طول این مدت انجام داده ام را در آن قرار بدهم. تا دوستان استفاده کنند و هم اینکه مقالاتی را که سایر عزیزان روی آنها کار کرده اند را برروی آن بارگذاری کنم. انجام اینکار حداقل باعث میشد که کمکی هر چند غیر مستقیم به تمام برنامه نویسان فارسی زبان برای انجام پروژهایی صورت گیرد و همچنین منفعت کار گروهی با وجود اختلافاتی که شاید در اثر اعتقادات و طرز تفکر اعضای سایت وجود داشته باشد، پدید بیاید.

بطور خلاصه، قصد دارم که در این مبحث ایجاد شده مقالاتی را که ترجمه کرده ام و یا تحقیقات و تالیفاتی در زمینه ذکر شده انجام داده ام را قرار دهم.

هدف من از اینکار حداقل میتواند نشر دانش باشد و حداکثر آن نیز همفکری در جهت ارائه متونی موثر در پیشرفت کشورمان در این زمینه باشد.

موفقیت در این کار موجب خواهد شد که تصمیم ایجاد سایت را جلوتر بیندازم هر چند خلاف این امر نیز تنها زمان انجام این کار را عقب می اندازد.

دوستانی که علاقه به همکاری دارند قدمشان بروی چشم دوستانی که استفاده میکنند ما را دعا کنند و دوستانی که نظر و پیشنهادی دارند سر تا پا گوش هستیم.

یا علی

نقل قول: مقالاتی پیرامون طراحی سیستم عامل و مباحث مرتبط

سلام

از این که نرسیدم مطلب اضافه کنم معذرت میخوام حقیقتش مرتب سازی مطالب کمی برام مشکله از طرفی هم انگیزه لازم برای درج مطالب فقط در یک انجمن را ندارم پس
    تصمیم گرفتم کلیه مطالب ترجمه شده و تحقیقات مان بعلاوه فایل image سیستم عامل مان را برروی یک وبلاگ ( و توکل به خدا در آینده اگه وضع مالی بهتر شد وب سایت) قرار دهم.

در شروع برروی قالب وبلاگ کار میکنیم پس از آن بهمراه دوستان هم دانشگاهی عزیزم این مطالب رو طبقه بندی میکنیم و برروی آن وبلاگ قرار میدهیم.

باز هم عذر خواهی میکنم.

آدرس وبلاگ ما هم : ShamsOS.blog.ir است.

اگر سوالی یا مطلب لازم بذکری در نظر داشتید در اینجا می توانید بیان کنید.

با تشکر

کاربر دائمی آواتار joker
    محل زندگی
    اصفهان

قدیما که تازه گوشی تلفن همراه اومده بوده بود ی جوکی تعریف میکردند که طرف روی کمرش ی برگه چسبونده و نوشته " به زودی در این مکان موبایل نصب میگردد"
    الان نقل وبلاگ و این تاپیک شماست

نقل قول نوشته شده توسط joker مشاهده تاپیک
    قدیما که تازه گوشی تلفن همراه اومده بوده بود ی جوکی تعریف میکردند که طرف روی کمرش ی برگه چسبونده و نوشته " به زودی در این مکان موبایل نصب میگردد"
    الان نقل وبلاگ و این تاپیک شماست

تقریباً.

انقدر اوضاع این ترم آخریم بی ریخته که موندم کدوم کار رو چه زمانی انجام بدم. اگه روزها حول و هوش 48 ساعت بود مشکلم حل میشد.

از طرفی هم دنبال یک خروجی مناسب برای سیستم عامل مون هستم فکر کنم این خروجی تا آخر این ترم نهایت چند هفته کمتر یا بیشتر آماده بشه.

مطلب زیاد دارم ولی نیاز به دسته بندی و ویرایش هست.

برای شروع چند تا مطلب ترجمه شده قرار میدم ولی منتها گفتم باید ویرایش هم بشود.

منتظر تایید آدرس ایمیل

درود وبلاگتون رو دیدم خیلی خیلی خوب هست کار بسیار پسندیده ای هست منم اگر وقت کردم شاید تونستم یه کمکی بکنم ... البته اگر قابل بدونید ....

نقل قول نوشته شده توسط deragonpc مشاهده تاپیک
    درود وبلاگتون رو دیدم خیلی خیلی خوب هست کار بسیار پسندیده ای هست منم اگر وقت کردم شاید تونستم یه کمکی بکنم ... البته اگر قابل بدونید ....
    خواهش میکنم. کلی مطلب هست از اینجا و آنجا ترجمه کردم منتها باید طبقه بندی بشه و ویرایش روی ادبیات مقالات انجام بشود.
    منم یخورده ناخوش احوال هستم (آمپول سفتریاکسین که خدا نصیب گرگ بیابون نکنه یه هفته است که نا کارم کرده) توکل بخدا کم کم مطالب رو هم اضافه می کنم و هم ویرایش.

اگر تمایل دارید در امر ترجمه یا ویرایش کمک کنید اعلام کنید براتون فایل ارسال کنم.

تاپیک های مشابه

1. طراحی سیستم عامل
    نوشته شده توسط Parsa_2006 در بخش توسعه‌ی هسته‌ی سیستم عامل
    پاسخ: 4
    آخرین پست: شنبه 24 آذر 1386, 10:46 صبح
  2. طراحی سیستم عامل
    نوشته شده توسط نغمه در بخش الگوریتم، کامپایلر، هوش مصنوعی و ساختمان داده ها
    پاسخ: 2
    آخرین پست: پنج شنبه 13 اردیبهشت 1386, 22:23 عصر
  3. طراحی سیستم عامل
    نوشته شده توسط BitMap در بخش برنامه نویسی اسمبلی خانواده x86
    پاسخ: 24