صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمایش نتایج 81 تا 90 از 90

نام تاپیک: ضمیمه کردن تصویر

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: ضمیمه کردن تصویر

نقل قول نوشته شده توسط mahmooddavoodi مشاهده تاپیک
    سلام و تشکر از زحمات بی بدیل جناب عالی;
    1- چنانچه تصویری به عنوان کپی شناسنامه ذخیره شود سپس مجددا با همین عنوان تصویر دیگری جستجو شود شماره صفحه بطور اتوماتیک یک عدد افزایش می یابد(تا این جا مشکلی نیست) در همین لحظه قبل از ذخیره اگر عنوان تصویر را عوض کنید همان شماره صفحه ی افزایش یافته با قی می ماند در حالی که باید مطابق عنوان جدید صفحه بندی شود(اگر اولین تصویر است 1 در غیر این صورت هر عددی که باید باشد)
    2- به منظور سومین مورد آزمایش، پس از حذف تصویر، فرم کلی تصاویر دیگر اجرا نشد
    3- این فقط یه پیشنهاده و می تونید نشنیده بگیرید: ظاهرا شماره صفحات شمارنده واقعی نیست و مثل یک کپشن هست..اگه بشه شمارنده واقعی باشه بهتره و موقع درج تصویر در صفحات چندتایی از یه چیزی مثل insert befor/ after استفاده کرد.(پیشنهادی که میشه نشنیده گرفت)
    متشکرم
    یا علی
    سلام

1- در خصوص مورد اول خوب شد گفتی ، چرا که وقتی شما اقدام به اضافه نمودن تصویر نمودی باید گزینه کد و عنوان تصویر قابل تغییر نباشد و به همین خاطر در نمونه جدید این دو گزینه در زمان اضافه نمودن تصویر غیر فعال می گردد . شما اگر قبل از ذخیره نیاز به تغییر عنوان تصویر پیدا کردی باید ابتدا کلید انصراف را کلیک نمائید و ....
    2- مورد دوم امتحان کردم مشکلی نداشت .
    3 - در خصوص مورد سوم هم شماره صفحات واقعی است . به عبارتی اگر شما تصویری را از پوشه تصاویر حذف نمائید در برنامه شماره تصویر فوق بدون تصویر نمایش داده میشود (چون اطلاعات در جدول تصاویر هنوز پاک نشده است )
    یا علی
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

منظورم از اینکه گفتم شمارنده واقعی نیست اینه که شما در حال حاضر می تونید چند صفحه به عنوان صفحه یک داشته باشید و یا اینکه هنگام پیمایش تصاویر بعد از صفحه یک وارد صفحه مثلا شش بشین..
    توضیح بیشتر:
    اگه الان صفحه یک شناسنامه رو ذخیره کرده باشم چنانچه دوباره با همین عنوان بخوام ذخیره کنم خودش یه شماره اضافه میکنه اما اگه به صورت دستی دوباره یک بشه فقط پیغام تکراری بودن رو میده ولی اجازه ذخیره رو میده در نتیجه شما می تونید چندین صفحه یک داشته باشید .
    متشکرم

کاربر دائمی آواتار Rasool-GH
    محل زندگی
    خراسان

سلام
    ماشالا دوستان خوب پیگیر تکمیل مبحث این تاپیک هستند . دست جناب بهرامی هم درد نکنه . ولی چرا MDE ?

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    تهران

منظورم از اینکه گفتم شمارنده واقعی نیست اینه که شما در حال حاضر می تونید چند صفحه به عنوان صفحه یک داشته باشید و یا اینکه هنگام پیمایش تصاویر بعد از صفحه یک وارد صفحه مثلا شش بشین..
    توضیح بیشتر:
    اگه الان صفحه یک شناسنامه رو ذخیره کرده باشم چنانچه دوباره با همین عنوان بخوام ذخیره کنم خودش یه شماره اضافه میکنه اما اگه به صورت دستی دوباره یک بشه فقط پیغام تکراری بودن رو میده ولی اجازه ذخیره رو میده در نتیجه شما می تونید چندین صفحه یک داشته باشید .
    متشکرم
    سلام
    نمونه اصلاح شده را بررسی فرمائید !
    ببخشید بنده خیلی فرصت تست نمودن نمونه ها را ندارم .

یا علی
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه
    آخرین ویرایش به وسیله alirezabahrami : یک شنبه 03 آبان 1394 در 20:00 عصر دلیل: اصلاح نمونه

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    تهران

در پست قبل نمونه NewImageManager_2 جایگزین NewImageManager_1.mde گردید.
    در نمونه قبلی (NewImageManager_1.mde )بهنگام تغییر کد بهنگام اضافه نمودن تصویر ، یک پیغام غیر ضروری وجودداشت که اصلاح شد .
    یاعلی

سلام و خدا قوت
    1- در صورتی که پنجره ویندوز فعال باشد و برنامه پیغامی صادر کند فرم اصلی زیر پنجره ویندوز قرار می گیرد
    2- در صورتی که یک شماره صفحه از بین چند شماره صفحه حذف گردد شماره ها به طور خودکار تنظیم نمی شوند----->1.2.4
    3-به دلیل امکان اشتباه کاربر اگر خاطر مبارک باشد همچنان که در پست های 1# 12# 28# 42# و مورد سوم از28# اشاره شد بهتر است موقع جستجوی تصویر،کومبوی "عنوان تصویر" خالی شود تا کاربر پس از جستجو و قبل از ذخیره، عنوان تصویر را انتخاب کند. به نظر می رسد بهتر است دکمه اضافه نمودن و جستجو در هم ادغام شود(سر در گمی در صورت کثرت دکمه)
    4- چندبار مشاهده شد که پس از کلیک دکمه "فرم کلی تصاویر" پیغام "کد وارده معتبر نمی باشد" نمایش داده شد.
    متشکرم
    یاعلی

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    تهران

سلام و خدا قوت
    1- در صورتی که پنجره ویندوز فعال باشد و برنامه پیغامی صادر کند فرم اصلی زیر پنجره ویندوز قرار می گیرد
    2- در صورتی که یک شماره صفحه از بین چند شماره صفحه حذف گردد شماره ها به طور خودکار تنظیم نمی شوند----->1.2.4
    3-به دلیل امکان اشتباه کاربر اگر خاطر مبارک باشد همچنان که در پست های 1# 12# 28# 42# و مورد سوم از28# اشاره شد بهتر است موقع جستجوی تصویر،کومبوی "عنوان تصویر" خالی شود تا کاربر پس از جستجو و قبل از ذخیره، عنوان تصویر را انتخاب کند. به نظر می رسد بهتر است دکمه اضافه نمودن و جستجو در هم ادغام شود(سر در گمی در صورت کثرت دکمه)
    4- چندبار مشاهده شد که پس از کلیک دکمه "فرم کلی تصاویر" پیغام "کد وارده معتبر نمی باشد" نمایش داده شد.
    متشکرم
    یاعلی
    سلام
    خیلی فرصت ندارم نمونه ای که دیروز در پست 84 ضمیمه نمودم را همه جوره تست کنم ولی فکر کنم موارد 2 و 3 و 4 قبلاً برطرف شده باشد. و در خصوص مورد اول هم باید عرض کنم که این حالت منحصر به این فایل نمی باشد . در اکسس ، برنامه هائی که بصورت مخفی اجرا میشوند ( پنجره اصلی اکسس مخفی میشود ) این حالت وجود دارد . بنده شخصاً در اینجور موارد از مسیج باکس شخصی استفاده می کنم .
    یا علی

کاربر دائمی آواتار abdoreza57
    محل زندگی
    دنياي آمال و آرزوها

با سپاس و عرض ارادت حضور دوست با ارزشم جناب آقای بهرامی

متاسفانه ضمیمه های ارسالیتون با اینکه به فرمت 2003 ذخیره شده ولی باز نمیشه و درخواست آبگرید به ورژن بالاتر اکسس را میکنه !!!
    این پست را زدم تا بدونم یعنی چه مفهومی داره ؟
    دیگه این قابلیت هم مثل اتچمنت ، تو اکسس 2003 وجود نداره یا نوع ذخیره سازی از طرف شما باید تغییر کنه تا بشه در ورژن پایین تر باز کرد ؟

البته با توجه به توضیحات جنابعالی شاید نیاز به ضمیمه نباشه ولی دیدن سمپل هم میتونه به یادگیری بهتر کمک کنه

خدا نگهدار

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    ايران

با سلام
    1- لطفا امکان داره برنامه رو به 2003 تبدیل کنید
    2- چگونه این تصاویر در گزارش استفاده میشه
    با تشکر فراوان

کاربر دائمی آواتار bemilove
    محل زندگی
    ایران سرای من است

نقل قول نوشته شده توسط alirezabahrami مشاهده تاپیک
    سلام
    نمونه اصلاح شده را بررسی فرمائید !
    ببخشید بنده خیلی فرصت تست نمودن نمونه ها را ندارم .

یا علی
    با سلام....خواهش دارم،آین نمونه را از فرمت mde درآورده و در اختیار بگذارید.....
    هدف، استفاده از تجربیات دوستان است و چون این یه برنامه کاربردی است بدرد خواهد خورد ، ولی mde است...
    متاسفانه چون نام تیبل ها و جداول نرم افزارهای خاص که توسط اینجانب ویا افرادی ساخته میشود، فرق می کند .و میتواند از کدهای برنامه فوق بهره ببرد...لذا
    ..برنامه فوق غیر از ظاهر خوب و قشنگ (بدون داشتن کد فرم ها) ،هیچ کمکی به دوستان نمی کند.
    بسیار سپاسگزارم.....
    آخرین ویرایش به وسیله bemilove : شنبه 29 مهر 1396 در 16:16 عصر

صفحه 3 از 3 اولاول 123

تاپیک های مشابه

1. سیاه و سفید کردن تصویر
    نوشته شده توسط HamidVB در بخش برنامه نویسی مرتبط با بازی و گرافیک در VB6
    پاسخ: 2
    آخرین پست: شنبه 26 آذر 1390, 21:04 عصر
  2. اکسس فیلدی برای ذخیره کردن تصویر داره ؟
    نوشته شده توسط ehsan_ansaripoor در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 4
    آخرین پست: جمعه 18 شهریور 1384, 21:43 عصر
  3. فشرده کردن تصویر باینری
    نوشته شده توسط vatal در بخش برنامه نویسی در Delphi
    پاسخ: 7
    آخرین پست: پنج شنبه 18 فروردین 1384, 00:22 صبح
  4. Anti-Alias کردن تصویر یک Image
    نوشته شده توسط Ali Ya Amin در بخش برنامه نویسی در Delphi
    پاسخ: 0
    آخرین پست: شنبه 21 شهریور 1383, 20:03 عصر
  5. ضمیمه کردن DLL