نمایش نتایج 1 تا 9 از 9

نام تاپیک: مشاوره در مورد هاستینگ

مشاوره در مورد هاستینگ

سلام
    دوستان من یک سایت طراحی کردم که حجمش تا الان یک ترا بایت شده و تقریبن هفته ای 100 گیگ هم باید بهش اضافه کنم ( البته نهایتا بشه 4 ترا بایت ) حالا سوالم اینه که چه هاستی و یا چه روش برای آپلود سایت روی اینترنت رو پیشنهاد میدین ؟ مخصوصا این که باید هفته ای آپلودش کنم

نقل قول: مشاوره در مورد هاستینگ

دوست عزیز شما باید مانند سایت های دانلود عمل کنید
    و هاست دانلود و سایت را از هم جدا کنید

دوست عزیز من نمی تونم این کار رو کنم . پون اطلاعاتم رو بصورت باینری تو دیتابیس میریزم و هنگام دانلود هم باید باینری رو براش بسازم و فایل کامل و بسازم و تحویل بدم . حالا نظر شما چیست ؟

اولا چون حجم اطلاعاتت خیلی زیاد است شاید دیتابیسهای موجود و معمول فکر نمیکنم توان گنجایش و پردازش اینقدر حجم اطلاعات را داشته باشند و اگر هم بتونند دیتابیس خیلی بزرگ و حجیم میشود و مسلما روی کارای آن تاثیر میگذارد
    اولا بهتر است فایلها را تو بیرون از دیتابیس در یکی از فولدرهای هاست و یا سرور و یا سروری دیگر که هاست وب نباشد و صرفا هاست ftp باشد ذخیره کنید
    در ضمن برای حجم اینقدری بهتر است یرور اختصاصی بگیرید چون همچین کاری نیاز به مدیریت های خاصی دارد
    حتی اختصاصی هم نباشد یک سرور مجازی قوی تهیه کنید
    شاید نیاز به یک همکار و متخصص خوب تو زمینه سرور هم داشته باشید

با درود فراوان

به هر تقدیر شرایط برامه فعلا به همین شکل است و امکا خارج سازی اطلاعات از دیتابیس نیست . لطفا با این دید نظرتان را بفرمایید .
    نظرتان در مورد راه اندازی یک سرور خانگی چیست . یعی آی پی ولید و کیس خودم .

کاربر تازه وارد آواتار - barati -
    محل زندگی
    قوچان

سلام
    بهتر هست شما سرور اختصاصی تهیه کنید ، اگر به پهنای باند و پورت بالا نیاز دارید میتوانید از سرورهای لیزوب هلند استفاده کنید .
    در wht تاپیک بزنید دوستان متخصص در این زمینه بیشتر راهنمایی میکنند .
    موفق باشید

خط اینترنت خانگی توان اینکار را ندارد و کیفیتی برای همچین حجم زیاد داده ای را ندارد هرچند که بگن سرویس دهی خوبی دارند
    شما هیچی در مورد فایلها و اینکه این فایلها را قرار چیکار کنید نگفتید ولی فرض من دانلود آنهاست الان هاستی را از شرکتی بگیرید و ببینند که ذانلود از آن بالاست فورا نرخ را میبرن بالا یا میگن برید پلن مناسب اینکار را بگیرید

حالا سیستم خانگی در این حد نیست شما تعداد کارانتان زیاد است و هرکدام هم با دانلود منیجر کانکشنهای زیادی را بزنند چه اتفاقی میافتد

نقل قول نوشته شده توسط pbm_soy مشاهده تاپیک
    اولا چون حجم اطلاعاتت خیلی زیاد است شاید دیتابیسهای موجود و معمول فکر نمیکنم توان گنجایش و پردازش اینقدر حجم اطلاعات را داشته باشند و اگر هم بتونند دیتابیس خیلی بزرگ و حجیم میشود و مسلما روی کارای آن تاثیر میگذارد
    اولا بهتر است فایلها را تو بیرون از دیتابیس در یکی از فولدرهای هاست و یا سرور و یا سروری دیگر که هاست وب نباشد و صرفا هاست ftp باشد ذخیره کنید
    در ضمن برای حجم اینقدری بهتر است یرور اختصاصی بگیرید چون همچین کاری نیاز به مدیریت های خاصی دارد
    حتی اختصاصی هم نباشد یک سرور مجازی قوی تهیه کنید
    شاید نیاز به یک همکار و متخصص خوب تو زمینه سرور هم داشته باشید
    اگر کاربر دیگری به آدرس فایل دسترسی پیدا کنه، به راحتی می تونه اون فایل رو از FTP دانلود کنه. کافیه آدرس رو در یک تب جدید یا مرورگر جدید وارد کنه.

خب لینک مستقیم نده !

تاپیک های مشابه

1. گفتگو: مشاوره در مورد قیمت این نرم افزار سفارشی
    نوشته شده توسط aradsystem در بخش ارزیابی نرم افزار
    پاسخ: 9
    آخرین پست: سه شنبه 05 آذر 1387, 07:23 صبح
  2. یه مشاوره در مورد یک سخت افزار و نرم افزار
    نوشته شده توسط mohammad_taheri در بخش Java ME : نگارش میکرو جاوا
    پاسخ: 2
    آخرین پست: پنج شنبه 11 مهر 1387, 21:26 عصر
  3. مشاوره در مورد دات نت نوک
    نوشته شده توسط komeil64 در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 0
    آخرین پست: یک شنبه 19 خرداد 1387, 13:45 عصر
  4. مشاوره در مورد ساخت برنامه تحت شبکه با Delphi یا ...
    نوشته شده توسط Touska در بخش برنامه نویسی در Delphi
    پاسخ: 20
    آخرین پست: یک شنبه 05 آذر 1385, 21:30 عصر
  5. مشاوره در مورد ساخت یه سایت
    نوشته شده توسط Mahdi_S_T در بخش PHP
    پاسخ: 3
    آخرین پست: یک شنبه 06 شهریور 1384, 17:14 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید