نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: برنامه نویسی میکرو کنترولر با دوربین

برنامه نویسی میکرو کنترولر با دوربین

سلام من میخوام با یک ماژول دوربین vga وصلش کنم به میکرو کنتلر atemg16 و طی یه زمان خاص مثلا هر ماه یه عکس بگیره بریزه تو یک حافظه جانبی فلش مموری که به میکرو اونم وصل شده و ذخیره شه کسی کد نویسیشو بلده؟ نمونه دارید؟ تاحالا کسی انجام داده؟ خیلی لازم دارم ممنون میشم کسی کمکم کنه با سپاس

کاربر تازه وارد آواتار MortezaZandi
    محل زندگی
    خوزستان

نقل قول: برنامه نویسی میکرو کنترولر با دوربین

سلام
    شما برای ذخیره تصویر در فلش مموری باید از تراشه ای استفاده کنید که قابلیت USB Host داشته باشد که بتواند از فلش مموری میزبانی کند
    بنابراین یا باید از میکروکنترلری با این قابلیت استفاده نمایید مانند سری U و یا باید از یک تراشته مبدل (واسط ) جهت میزبانی دستگاههای ,USB استفاده نمایید.
    برای دریافت تصویر از دوربین هم میتوانید از دوربین های Jpeg موجود در بازار استفاده نمایید که پس از گرفتن عکس آن را به صورت سریال USART در اختیار شما قرار می دهد و میتوان خروجی آن را با قابلیت سریال میکرو کنترلر جمع آوری کرد. در ضمن ماژول این دوربین ها به وسیله فرامینی که برای آن ها تدارک دیده شده است قابل پیکر بندی می باشد.
    پیشنهاد بنده این است که تصویر دریافتی را بر روی حافظه SD ذخیره نمایید که در اکثر میکروکنترلرهای با حافظه بالاتر از 32 کیلو بایت پشتیبانی می شوند، نحوه کار با این حافظه ها در یزد کیت بیان شده است.

تاپیک های مشابه

1. راه اندازی تالار برنامه نویسی میکرو کنتلر
    نوشته شده توسط e_mirsadeghi در بخش گفتگو با مسئولین سایت، درخواست و پیشنهاد
    پاسخ: 1
    آخرین پست: دوشنبه 06 فروردین 1386, 18:00 عصر
  2. برنامه نویسی میکرو
    نوشته شده توسط alireza643 در بخش گفتگو با مسئولین سایت، درخواست و پیشنهاد
    پاسخ: 3
    آخرین پست: چهارشنبه 11 بهمن 1385, 14:54 عصر
  3. برنامه نویسی میکرو به زبان c
    نوشته شده توسط ssmehizadeh در بخش برنامه نویسی با زبان C و ++C
    پاسخ: 5