سلام
سلام آقای صادقیان . با عرض پوزش با اینکه فرمودید در جواب کسی پست نگذاریم ، میخواستم مطلب کوچکی رو عرض کنم .
شما خودتون فرمودید نظر کسی رو نقد نکنید ، اونوقت خودتون نظر کاربری رو که نسبت به احداث و و فعالیت کانال تلگرام نقد داره رو براش جوابیه میدین !
متاسفانه بنده از نوع برخورد و جوابی که با این کاربر داشتین ناراحت شدم . اون هم برای کاربری که حداقل برای بسیاری از کاربران دیگه مفید واقع شده ، کسانی که در این سایت فعالیت میکنند هیچگونه چشم داشتی ندارند و فقط از روی علاقه به کاربران دیگر کمک کنند تا شاید بتونن گره ای از مشکلاتشون باز کنند . فکر نمیکنم برای کاری که کاربران سایت انجام میدن کسی توقع تشکر و تمجید داشته باشه، اما حداقل خودم به عنوان یک کاربر تازه وارد توقع دارم با احترام با کاربران رفتار شه ! جوابیه ای که شما دادین بنظرم فقط هدفش تخریب و تحقیر کاربر بود ، اون هم فقط برای یک نقد ساده ، از اون جهت هم که کاربران در اینجا در رونق گرفتن یا نگرفتن سایت منفعتی ندارند نتیجه میگرم فقط از سر دلسوزی بوده .
امیدوارم از سخن بنده دلگیر نشده باشید ، اما وظیفم دونستم همچین پستی بزارم .
با تشکر
من عرض کردم انتقاد یا پیشنهاد ، انتقاد میتونه خیلی با زبان ملین تری شکل بگیره و جوری نباشه که حالت دعوایی باشه که من مجبور به پاسخگویی بشم.
لطف کردید این مطلب رو بیان کردید.من از شما تشکر میکنم.
خیلی هم موافق این نیستم کسی بیاد تعریف و تمجید کنه اگر نقدی وارد هست خوب میشه آرومتر بیان کرد نه اینکه 10 نفر بیان به من اعتراض کنن. یا من باید پست ایشون رو حذف کنم یا جواب مناسبی بهش بدم.

جوش آوردید دوست عزیز...............
جناب آقای veniz2008 اولا ممنون از پاسختون.
درثانی من نیازی به تعریف و تمجید و به به گفتن کسی ندارم. نه من و نه هیچ کدوم از مدیران دیگه این سایت و نه کاربران این سایت.
اگر نقدی هست ، میتونید با آرامش بگید. نیازی نیست همه چیز رو زیر سوال ببرید.
بله من هم میدونم بار علمی سایت کم شده. من هم میدونم بارعلمی تالار SQL Server کم شده. من هم اون افراد خبره ای که نام بردین رو میشناسم.
درمورد آقای شهرکی صحبتی نمیکنم . چون ایشون خودشون میتونستن این بحث رو خیلی بهتر هندلش کنن که نکردن متاسفانه.
باافراد خبره این سایت هم که از قدیم بودن بنده ارتباط تنگاتنگ دارم و باهاشون کار میکنم و درجریان خیلی چیزها هستم.
برای بازگرداندن همین افراد هم داریم برنامه ریزی میکنیم و انشالله اکثر این افراد دوباره باز خواهند گشت ولی افرادی که باعث کاهش سطح علمی سایت شدند دیگه در این سایت نخواهند بود.
منم میتونم دو تا مقاله Advanced در حوزه دیتابیس اینجا قرار بدم ولی وقتی میبینم مخاطب من اصلا نمیتونه دراون سطح متوجه بشه ترجیح میدم فعلا دست نگه دارم.به نظر شما چند نفر آدم Advanced در هر حوزه در این سایت وجود داره؟
با نگاهی به سوالات همه تالارها میتونید این رو ببینید.
پس باید صبر کرد. بله یک چندوقتی بیخیال همه چیز شدیم ببینیم چه اتفاقی میافته. شما هرمدیری رو ببینید ده تا مشاور هم دورش هست. لزوما مدیر همه چیز رو نمیدونه و یک انسان کامل نیست.
پس من هم نیاز به پیشنهادات شما دارم.ولی متاسفانه دریغ از یک پیشنهاد.
پیشنهادات فقط در مورد رنگ سایت ، نوع فونت و چیزهای پیش پاافتاده بوده ولی هیچکس نیومد بگه آقای صادقیان ، آقای کرامتی ، مدیران سایت، برای ارتقای سایت بیاین فلان کار رو انجام بدیم.
مثلا اینجا همه برنامه نویس هستن و برنامه نویس شخصیه که ذهنش خلاقه و پر از ایده است.
من و مابقی مدیران داریم ایده هامون رو پیاده سازی میکنیم و به امید خدا اخبارش به زودی به گوشتون خواهد رسید و تغییرات رو خواهید دید.
ولی شخصا در پیغام خصوصی هام به جز درخواست کمک ، یا دریافت فحش بابت اعمال قوانین سایت ، یا تغییر نام کاربری چیز دیگه ای ندارم.
اگر برای شما ایده ای فرستادن ممنون میشم برای من ارسال کنید.
اگر شما ایده ای دارید من با آغوش باز استقبال می کنم.
اگر نقدی دارید من استقبال می کنم. ولی نقد مودبانه. شما تو صحبتهاتون توهین نکردین ولی با حرفهاتون کل مدیران و همه چیز رو بردین زیر سوال و دارید تخریبش می کنید.
اینجا یک دنیای مجازیه و خیلی افراد پشت شخصیت های مجازی قایم شدند و متاسفانه جور دیگه ای دارند برخورد می کنند. که البته این مورد هم زیاد پایدار نخواهد بود و به امیدخدا این مشکل نیز مرتفع خواهد شد.
من دیگه عرضی ندارم و تمایلی هم ندارم به این بحث ادامه بدم.
اگر نقد یا پیشنهادی دارید خوشحال میشم در کمال آرامش بهش گوش بدم.
اگر مشکلی درکار ما هست خوشحال میشم نظرتون رو درمسیر بهبودش بشنوم.
من و تمام مدیران سایت ، از همه عزیزان در مسیر پیشبرد اهداف سایت و رشد و ارتقای سایت ، تقاضا میکنیم اگر پیشنهاد سازنده یا نظر یا راهکاری به ذهنتون میرسه ماروهم درجریان قرار بدید تا به کمک هم این مشکلات رو از سرراه برداریم.

موفق باشید./