نمایش نتایج 1 تا 12 از 12

نام تاپیک: براورد هزینه

براورد هزینه

سلام من ی قالب کامل میخواستم فایل psd دارم میخواستم دوستان براود هزینه کنن قیمت بدن
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه
    • نوع فایل: jpg ok.jpg‏ (104.8 کیلوبایت, 47 دیدار)

نقل قول: براورد هزینه

300 تومن انجام میشه...

کاربر دائمی آواتار anvar
    محل زندگی
    Burbank, California

حداقل 300 تومن میشه (البته html)

نقل قول نوشته شده توسط Amir mohammad karimi مشاهده تاپیک
    سلام من ی قالب کامل میخواستم فایل psd دارم میخواستم دوستان براود هزینه کنن قیمت بدن
    قابل توجه تمام دوستان قالب کامل میخوای یعنی صفحات دیکری هم دارد مانند اخبار فروشگاه و نمایش ماشین ها تمام صفحاتی که این قالب میتونه داشته باشد قیمت را بر اساس این موضوع بفرمایید

بنظر میرسه شما این قالب رو از جایی اوردی، یعنی میخوام بگم بخش فروشگاه نداره، شما فارسی میخواید و با توجه به نیاز های خودتون، درسته!
    ببنید از اون بالا تا پایین تماما جاوا اسکریپتِ
    شما واکنش گرا میخواید یا ساده؟ دقیقا نیازهاتون چیه؟ میشه روی وردپرس یا جوملا پیادش کرد؟
    نیاز ها باید مشخص شه؛ باتوجه به نیاز ها قالب دوباره طراحی شه

نقل قول نوشته شده توسط Amir mohammad karimi مشاهده تاپیک
    قابل توجه تمام دوستان قالب کامل میخوای یعنی صفحات دیکری هم دارد مانند اخبار فروشگاه و نمایش ماشین ها تمام صفحاتی که این قالب میتونه داشته باشد قیمت را بر اساس این موضوع بفرمایید
    سلام
    قیمت : 1 میلیون تومان.(طراحی رسپانسیو).
    نکته : خروجی قالب جهت استفاده در cms ها نمی باشد در صورت نیاز هزینه تبدیل جداگانه محاسبه می شود همچنین هزینه بدون سیستم پارالاکس یا جارالاکس در نظر گرفته شده است در صورت تصمیم برای تبدیل جهت استفاده در CMS ها و اضافه کردن سیستم پارالاکس هزینه طراحی و پیاده سازی 2 میلیون تومان خواهد بود).
    موفق باشید.

نقل قول نوشته شده توسط Mr.Robot666 مشاهده تاپیک
    بنظر میرسه شما این قالب رو از جایی اوردی، یعنی میخوام بگم بخش فروشگاه نداره، شما فارسی میخواید و با توجه به نیاز های خودتون، درسته!
    ببنید از اون بالا تا پایین تماما جاوا اسکریپتِ
    شما واکنش گرا میخواید یا ساده؟ دقیقا نیازهاتون چیه؟ میشه روی وردپرس یا جوملا پیادش کرد؟
    نیاز ها باید مشخص شه؛ باتوجه به نیاز ها قالب دوباره طراحی شه

با سلام بله این قالب همان طور که معلوم است از سایت های خارجی برداشته شده است و با توجه به نیاز خودم تغیرش داده ام و تمامی صفحات مورد نظر طراحی شده است. بله در حال حاضر تمام قالب ها وانکش گرا هستند دیگر نه برای سی ام اس خاصی نمیخواهم فقط HTML , CSS

کاربر دائمی آواتار ravand
    محل زندگی
    راوند کاشان

نقل قول نوشته شده توسط پیام حیاتی مشاهده تاپیک
    سلام
    قیمت : 1 میلیون تومان.(طراحی رسپانسیو).
    نکته : خروجی قالب جهت استفاده در cms ها نمی باشد در صورت نیاز هزینه تبدیل جداگانه محاسبه می شود همچنین هزینه بدون سیستم پارالاکس یا جارالاکس در نظر گرفته شده است در صورت تصمیم برای تبدیل جهت استفاده در CMS ها و اضافه کردن سیستم پارالاکس هزینه طراحی و پیاده سازی 2 میلیون تومان خواهد بود).
    موفق باشید.
    شوخی میکنی؟

نقل قول نوشته شده توسط ravand مشاهده تاپیک
    شوخی میکنی؟
    نه سالار
    فرض کن می خواهیم سفارش طراحی یک ماشین رو بدیم، مشخصات مورد نیاز رو ارائه می دیم : کولردار،صندوق دار،دارای ایربگ،موتور 1800 و... ، شرکت ها و تیم های هر کدام قیمتی را ارائه می دهند ، از نظر شما این اختلاف قیمت ها برای چیست؟!کیفیت ، تجربه ، نام تیم یا شرکت ، پشتیبانی، یا؟
    متاسفانه در جامعه برنامه نویسی ایران تقریبا" هیچکس از قیمت های طراحی و فرمول محاسبه که انجمن صنفی گرافیک ایران آن را تهیه کرده تبعیت نمی کنند که اگر فقط همین یک مورد رعایت می شد باور بفرمائید در صد زیادی از ذلت های پیرامون این حرفه ریشه کن می شد.این وحدت و یکپارچگی رو ما در جنگ فقط باید ببینیم؟!
    کیفیت کار دوستان رو زیر سوال نمی برم ، تبلیغ کار خودم را هم نمی کنم که در آسمان طراحی و برنامه نویسی تنها یک ستاره کوچک بی نور هستم اما این نوع قیمت دادن ها من رو متعجب می کنه.
    بله اگر قالب رو به من بدن همه تصاویر رو بچسبونم در div ها یک استایل کلی هم تعریف کنم با کلی صحبت و استفاده از کلمات تخصصی جهت پر کردن ابهامات و کاسه باور مشتری قیمت طراحی رو من 100 هزارتومان تعیین می کنم!کسی هست کمتر بده؟!قرارداد هم می نویسیم بدون اخذ هزینه!(یه قرارداد که تبصره هاش در ظاهر 100%به نفع کارفرما و در عمل بالعکس!).
    بازار خرابه ، کار نیست ، شعار نده ، ... چشم ولی از ماست که بر ماست.
    سلامت باشید و پایدار.

برای کل قالب و صفحات دیگه قیمتی که آقای حیاتی دادن به نظر من هم خوبه...
    واقعا ۱ تومن دیگه الان پولی نیست واسه یه برنامه نویس یا طراح اونم واسه همچین کاری نه که بگم ما باید همینطوری دستمزد بالا بگیریم نه واسه این که زجمت کشیدیم واقعا یه صافکار از ما بیشتر درآمد داره یه تعمیرکار دزدگیر بازهم از ما بیشتر درآمد داره چرا چون وحدت قیمتی دارن پیش ۱۰۰تاشون هم که بری نهایت اگه میانگین قیمتی که میدن صد هزار باشه ۵ هزار تومن تفاوق قیمت احساس میکنی نه که تو کار ما معمولا تفاوق قیمتهایی که هست تو میانگین ۱ میلیون تومن قیمت به 50 هزار تومن یا حتی یه کارت شارژ !!!!!!!!! هم میرسه که قیمت بدن و به ۱۰ میلیون هم از طرف دیگه میرسه... واقعا ببینید کاری که میخواید بکنید از نظر خودتون و زمانی که میخواید بذارید چقدر طول میکشه و به دیگران نگاه نکنید که چقدر قیمت میدن و حتی به مشتری هم توجهی نکنید که این اخلاقش اینطوری بود باید اینطوری قیمت بدم... یا مثلا این مشتری مشخصه رفته جای دیگه قیمت گرفته باید کمتر یا بیشتر بهش بگم صادقانه قیمت خودتونو بدین... اونوقته که به اون وحدته خواهیم رسید...
    هرچند هر کاری هم بکنیم این وسط هستن باز هم کسانی که با کارت شارژ کار انجام میدن ولی مطمئن باشید اونها به نفع ما دارن کار میکنن مشتری که از یه نفر دیگه زخم خورده باشه بیاد پیش شما اون مشتری بهترین مشتری شما خواهد شد اگر اولین بار واسش کار خوبی انجام بدین...

به جان خودم دزدگیر ماشین خراب بود رفتم تعمیرگاه فقط و فقط ۱ دقیقه زمان گذاشت ده تومن گرفت نمیگم زیاد گرفت نه تخصصشه باید هم بگیره قیمتش همینه...

ما هم باید به درجه ای برسیم که وقتی مثلا کاری رو میگیم ۱۰ میلیون که قراره زمان و انرژی پاش بذاریم نه تنها همکار خودمون تعجب نکنه بلکه مشتری هم همینطور که من که میرم پیش یه دزدگیر ساز برخورد میکنم اینطوری برخورد کنه بدونه که منی که دارم میگم ۱۰ میلیون قیمتشو گفتم هرجا هم بره نهایته نهایت ۱ تومن بالا پایین داره که اونم به کیفیت های مختلف بستگی داره...

شعار زیاد دادم ...

کاربر دائمی آواتار ravand
    محل زندگی
    راوند کاشان

نقل قول نوشته شده توسط H:Shojaei مشاهده تاپیک
    برای کل قالب و صفحات دیگه قیمتی که آقای حیاتی دادن به نظر من هم خوبه...
    واقعا ۱ تومن دیگه الان پولی نیست واسه یه برنامه نویس یا طراح اونم واسه همچین کاری نه که بگم ما باید همینطوری دستمزد بالا بگیریم نه واسه این که زجمت کشیدیم واقعا یه صافکار از ما بیشتر درآمد داره یه تعمیرکار دزدگیر بازهم از ما بیشتر درآمد داره چرا چون وحدت قیمتی دارن پیش ۱۰۰تاشون هم که بری نهایت اگه میانگین قیمتی که میدن صد هزار باشه ۵ هزار تومن تفاوق قیمت احساس میکنی نه که تو کار ما معمولا تفاوق قیمتهایی که هست تو میانگین ۱ میلیون تومن قیمت به 50 هزار تومن یا حتی یه کارت شارژ !!!!!!!!! هم میرسه که قیمت بدن و به ۱۰ میلیون هم از طرف دیگه میرسه... واقعا ببینید کاری که میخواید بکنید از نظر خودتون و زمانی که میخواید بذارید چقدر طول میکشه و به دیگران نگاه نکنید که چقدر قیمت میدن و حتی به مشتری هم توجهی نکنید که این اخلاقش اینطوری بود باید اینطوری قیمت بدم... یا مثلا این مشتری مشخصه رفته جای دیگه قیمت گرفته باید کمتر یا بیشتر بهش بگم صادقانه قیمت خودتونو بدین... اونوقته که به اون وحدته خواهیم رسید...
    هرچند هر کاری هم بکنیم این وسط هستن باز هم کسانی که با کارت شارژ کار انجام میدن ولی مطمئن باشید اونها به نفع ما دارن کار میکنن مشتری که از یه نفر دیگه زخم خورده باشه بیاد پیش شما اون مشتری بهترین مشتری شما خواهد شد اگر اولین بار واسش کار خوبی انجام بدین...

به جان خودم دزدگیر ماشین خراب بود رفتم تعمیرگاه فقط و فقط ۱ دقیقه زمان گذاشت ده تومن گرفت نمیگم زیاد گرفت نه تخصصشه باید هم بگیره قیمتش همینه...

ما هم باید به درجه ای برسیم که وقتی مثلا کاری رو میگیم ۱۰ میلیون که قراره زمان و انرژی پاش بذاریم نه تنها همکار خودمون تعجب نکنه بلکه مشتری هم همینطور که من که میرم پیش یه دزدگیر ساز برخورد میکنم اینطوری برخورد کنه بدونه که منی که دارم میگم ۱۰ میلیون قیمتشو گفتم هرجا هم بره نهایته نهایت ۱ تومن بالا پایین داره که اونم به کیفیت های مختلف بستگی داره...

شعار زیاد دادم ...
    من با حرف هاتون موافقم ما حقمون خیلی بیشتر از ایناست ولی من فکر میکنم کدنویسی که ما داریم میکنیم با html css php راحت ملت کدش رو کپی میزنن . استفاده میکنن. مثلاً وقتی وردپرس هست کی میاد به منو تو پول بده یه سیستم مدیریت محتوا براش بزنیم؟ وقتی قالب های مفت توی نت ریخته خیلی ها میان و راحت استفاده میکنن. درسته کسایی هستن که میان و پول میدن اختصاصی میخوان. ولی خب سخت میشه این مشتریا رو جور کرد. طرف داشت میگفت درامد وب خیلی زیاده و .. حرف های زیادی میزد. ولی الان که می بینی داره آموزش می فروشه و با فروش آموزش درامد میکنه.
    برای اینکه بتونیم از اون مشتری های خوب رو جذب بکنیم. باید تا میتونیم نمونه کار جور کنیم آشنا داشته باشیم. اونقدر برای مشتری کار کنیم تا معتبر بشیم. من که از بس با مشتری های عجیب و غریب سرو کله زدم که دگه خسته شدم. داشتم به این فکر میکردم که یه برنامه ی تحت دسکتاپ بنویسم بذارم برای فروش ملت بیان پولش رو واریز کنن و نرم افزار رو دانلود کنن. چون واقعا سرو کله زدن با مشتری کلافه کننده است.

نقل قول نوشته شده توسط ravand مشاهده تاپیک
    من با حرف هاتون موافقم ما حقمون خیلی بیشتر از ایناست ولی من فکر میکنم کدنویسی که ما داریم میکنیم با html css php راحت ملت کدش رو کپی میزنن . استفاده میکنن. مثلاً وقتی وردپرس هست کی میاد به منو تو پول بده یه سیستم مدیریت محتوا براش بزنیم؟ وقتی قالب های مفت توی نت ریخته خیلی ها میان و راحت استفاده میکنن. درسته کسایی هستن که میان و پول میدن اختصاصی میخوان. ولی خب سخت میشه این مشتریا رو جور کرد. طرف داشت میگفت درامد وب خیلی زیاده و .. حرف های زیادی میزد. ولی الان که می بینی داره آموزش می فروشه و با فروش آموزش درامد میکنه.
    برای اینکه بتونیم از اون مشتری های خوب رو جذب بکنیم. باید تا میتونیم نمونه کار جور کنیم آشنا داشته باشیم. اونقدر برای مشتری کار کنیم تا معتبر بشیم. من که از بس با مشتری های عجیب و غریب سرو کله زدم که دگه خسته شدم. داشتم به این فکر میکردم که یه برنامه ی تحت دسکتاپ بنویسم بذارم برای فروش ملت بیان پولش رو واریز کنن و نرم افزار رو دانلود کنن. چون واقعا سرو کله زدن با مشتری کلافه کننده است.
    تو هر کاری همچین آدمهایی پیدا میشن (البته از حق نگذریم کپی کار تو هیچ کار دیگه ای به جز کار ما پیدا نمیشه تقریبا) ولی باز همونطور که خودتونم گفتید هستن کسانی که اختصاصی کاری رو میخوان و هستن سیستمهایی که با هیچ نوع سیستم مدیریت محتوایی نمیشه پیادشون کرد!
    در رابطه با موضوع دومی هم که مطرح کردین اتفاقا من هم چنان به مشتری علاقه ندارم به نوعی واسه پولی که نقدا دریافت میکنم کار مشتری میکنم اگه نه اینقدر ایده خوب و نیمه خوب هست که واسه خودمون پیاده کنیم که به مشتری نمیرسه که بیاد یه پولی بده ارزشمند ترین زمانی که میتونم این ایده هارو بزنم ازم بگیره... اونم با کلی دردسر و این قضایایی که اینجا گفته شد...

تاپیک های مشابه

1. براورد هزینه یک برنامه
    نوشته شده توسط Delphi_Developer در بخش برنامه نویسی در Delphi
    پاسخ: 7
    آخرین پست: سه شنبه 14 تیر 1384, 23:19 عصر
  2. برآورد هزینه یک نرم افزار
    نوشته شده توسط شفیعی در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 49
    آخرین پست: شنبه 21 خرداد 1384, 19:33 عصر
  3. هزینه و ابزار برای راه اندازی یک ISP
    نوشته شده توسط sinpin در بخش شبکه و Networking‌
    پاسخ: 0