نمایش نتایج 1 تا 8 از 8

نام تاپیک: برداشتن قالب ورد پرس

Exclamation برداشتن قالب ورد پرس

سلام من یک سوال دارم
    به طور مثال به هاست دست رسی ندارم ولی در پنل ورد پرس ادمین هستم
    میخوام قالب سایت رو برای خودم بردارم (بدون هیچ هدف شیطانی)
    ایا افزونه ای هست که قالب نصب شده رو برای دانلود بده؟
    یا باید از بخش ویرایشگر تمام کد ها رو کپی کنم؟
    اگر بشه از کل ورد پرس و قالب و دیگر اجزا هم بدون دست رسی به هاست بکاپ بگیرم خیلی خوبه !

نقل قول: برداشتن قالب ورد پرس

جواب بدید لطفا

سلام
    شما فقط می تونید کد های HTML و CSS و JS قالب که Client-Side است رو کپی کنید.
    کد های اصل کاری قالب که PHP ها است به دلیل اینکه Server-Side هستش نمی تونید به هیچ روشی کپی کنید.
    در نتیجه می تونید از قالب یه سایت فقط برای خودتون یه قالب HTML داشته باشید و برای وردپرس شدنش یا باید خودتون کدنویسی PHP رو انجام بدید یا قالب اصلی رو از صاحب سایت بگیرید.

نقل قول نوشته شده توسط hsgpro مشاهده تاپیک
    سلام
    شما فقط می تونید کد های HTML و CSS و JS قالب که Client-Side است رو کپی کنید.
    کد های اصل کاری قالب که PHP ها است به دلیل اینکه Server-Side هستش نمی تونید به هیچ روشی کپی کنید.
    در نتیجه می تونید از قالب یه سایت فقط برای خودتون یه قالب HTML داشته باشید و برای وردپرس شدنش یا باید خودتون کدنویسی PHP رو انجام بدید یا قالب اصلی رو از صاحب سایت بگیرید.
    دوست عزیز من توضیح دادم که در سایت ادمین هستم و دست رسی به ویرایشگر ورد پرس دارم ! (ایشالا که اشنایی)
    پس عمالا میتونم تمام قالب رو بردارم ! مشکلی که هست میخوام کار رو ساده تر کنم و با یک بکاپ قالب رو به راحتی در یافت کنم !
    میشه؟
    اگر اره چطور؟

نقل قول نوشته شده توسط mojtabakhazaeli مشاهده تاپیک
    دوست عزیز من توضیح دادم که در سایت ادمین هستم و دست رسی به ویرایشگر ورد پرس دارم ! (ایشالا که اشنایی)
    پس عمالا میتونم تمام قالب رو بردارم ! مشکلی که هست میخوام کار رو ساده تر کنم و با یک بکاپ قالب رو به راحتی در یافت کنم !
    میشه؟
    اگر اره چطور؟

بله در این صورت شدنیه.
    ساده ترین راهش اینه که یه فایل php بنویسی و توش پوشه قالب مورد نظرت رو با توابع php تبدیل به zip کنی و براحتی آدرس zip رو تو مرورگر بزنی و دانلود کنی.
    راه سخت ترش هم اینه که بشینی از ویرایشگر وردپرس دونه دونه محتویات فایل ها رو توی فایل هایی با همون نام در کامپیوتر خودت ذخیره کنی که البته این راه یه بدی داره اینه که ویرایشگر وردپرس بعضی از فایل های مهم php قالب رو نشون نمیده.

نقل قول نوشته شده توسط hsgpro مشاهده تاپیک
    بله در این صورت شدنیه.
    ساده ترین راهش اینه که یه فایل php بنویسی و توش پوشه قالب مورد نظرت رو با توابع php تبدیل به zip کنی و براحتی آدرس zip رو تو مرورگر بزنی و دانلود کنی.
    راه سخت ترش هم اینه که بشینی از ویرایشگر وردپرس دونه دونه محتویات فایل ها رو توی فایل هایی با همون نام در کامپیوتر خودت ذخیره کنی که البته این راه یه بدی داره اینه که ویرایشگر وردپرس بعضی از فایل های مهم php قالب رو نشون نمیده.
    دقیقا همین روش اول رو میخوام یاد بگیرم !
    یعنی باید افزونه ای بنویسم؟
    اگر نه پس چی کار کنم راهنمایی کنید لطفا

سلام
    در جوملا افزونه ای وجود داره به نام Akeeba Backuo از طریق پنل ادمین از کل یا قسمت های موردنطر نسخه پشتیبان میگیره ، بعد می تونیم فایل فشرده رو باز کنیم و قالب یا سایر موارد مورد نیاز رو استخراج کنیم.برای وردپرس هم بعید میدونم همچین افزونه ای وجود نداشته باشه ، ایا به سایت رسمی افزونه های وردپرس مراجعه و جستجو کرده اید؟چیزی مثل این :
    http://extensions.joomla.org/extensi.../akeeba-backup

Exclamation نقل قول: برداشتن قالب ورد پرس

نقل قول نوشته شده توسط پیام حیاتی مشاهده تاپیک
    سلام
    در جوملا افزونه ای وجود داره به نام Akeeba Backuo از طریق پنل ادمین از کل یا قسمت های موردنطر نسخه پشتیبان میگیره ، بعد می تونیم فایل فشرده رو باز کنیم و قالب یا سایر موارد مورد نیاز رو استخراج کنیم.برای وردپرس هم بعید میدونم همچین افزونه ای وجود نداشته باشه ، ایا به سایت رسمی افزونه های وردپرس مراجعه و جستجو کرده اید؟چیزی مثل این :
    http://extensions.joomla.org/extensi.../akeeba-backup
    از همین تعجب میکنم !
    همچین چیزی پیدا نمیکنم!

تاپیک های مشابه

1. سوال: روش گزاشتن اسکریپت در قالب ورد پرس php
    نوشته شده توسط mahdi_chatri_vb6_1070_st در بخش PHP
    پاسخ: 2
    آخرین پست: جمعه 13 دی 1392, 01:19 صبح
  2. سوال در طراحی قالب ورد پرس
    نوشته شده توسط hamed_mogadam در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 4
    آخرین پست: سه شنبه 12 شهریور 1392, 10:57 صبح
  3. تبدیل قالب ورد پرس به HTML
    نوشته شده توسط NitroPlus در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 4
    آخرین پست: دوشنبه 11 شهریور 1392, 23:15 عصر
  4. سوال: چگونگی نصب یک قالب ورد پرس و...
    نوشته شده توسط orache در بخش توسعه وب (Web Development)
    پاسخ: 3
    آخرین پست: سه شنبه 03 اردیبهشت 1392, 16:26 عصر
  5. سوال: نصب قالب ورد پرس
    نوشته شده توسط tuytoosh در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 5
    آخرین پست: سه شنبه 24 بهمن 1391, 01:09 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •