نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: نرم افزار ثبت اطلاعات آفلاین و ارسال به سایت وب

نرم افزار ثبت اطلاعات آفلاین و ارسال به سایت وب

با سلام. دنبال طراحی نرم افزاری هستم که بتواند اطلاعات را به صورت آفلاین در خود ذخیره کند و در زمان مناسب به سایت مورد نظر ارسال و نتیجه آن را دریافت کند.
    - اطلاعات شامل یک سری فاکتور اجناس می باشد.
    - سایت مورد نظر بدین صورت است که ابتدا لاگین شده و تصویر فاکتور را آپلود کرده و در فیلد های کنار آن مشخصات درج شده در فاکتور را ثبت کرده و ارسال می شود و نتیجه فاکتور ها پس از بررسی سازمان دیگر در همان سایت قرار داده می شود.
    - با توجه به محدودیت پهنای باند و سرعت کم شبکه اینترنت نیاز به طراحی نرم افزاری که بتواند اسکن فاکتور ها را همراه با مشخصات آن را در خود ثبت و نگه داری کند و در زمان مناسب در سایت اپلود کرده و ارسال کند. متقاعبا نتیجه آن را نیز دریافت کند.
    -با توجه به اینکه بنده تا حدودی با سی شارب و Asp.net کار کردم ممنون میشم راهنمائیم کنین:

1- ایا امکان طراحی همچین نرم افزاری وجود دارد؟
    2- با چه زبانی و چگونه؟

با تشکر از دوستانی که راهنمایی می کنن...

نقل قول: نرم افزار ثبت اطلاعات آفلاین و ارسال به سایت وب

وقتی صحبت از ذخیره ی اطلاعات محلی میکنید دیگر ربطی به ASP ندارد. در رایانه ی کاربر برای مدیریت اطلاعات باید از javascript استفاده کنید.

شما میتوانید از دیتابیس های محلی که مخصوص استفاده جاوااسکریپت طراحی شده استفاده کنید. مثلا IndexedDB

ناگفته نماند که حجم برنامه نویسی که باید با جاوا اسکریپت انجام بدید زیاد است و همچنین شما باید در حد بیشتر یک کاربر متوسط با این زبان آشنا باشید.

شما همچنین میتوانید از ابزاری مانند سیلورلایت و جاوا و حتی فلش هم برای برنامه نویسی دیتابیس های محلی استفاده کنید.

به نظر من اگر برنامه ی شما خیلی پیچیده نیست بهتر است که یک نرم افزار ویندوز فرم برای کاربرها طراحی کنید که با زدن یک دکمه با سرور که در اینترنت هست همگام شود تا اینکه بخواهید از طریق مرورگر کار خود را پیش ببرید.

تاپیک های مشابه

1. مبتدی: راهنمایی در مورد نرم افزار ثبت اطلاعات مشترکین (تحت شبکه)
    نوشته شده توسط hossoleymani در بخش توسعه نرم افزارهای تحت شبکه
    پاسخ: 2
    آخرین پست: جمعه 21 تیر 1392, 10:44 صبح
  2. نرم افزار ثبت اطلاعات آزمایشگاه
    نوشته شده توسط dadypour در بخش Access
    پاسخ: 0
    آخرین پست: پنج شنبه 08 مهر 1389, 15:33 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید