مشاهده دست آورد نظرسنجی: برای ایجاد بخش اراده ایده و تشکیل تیم موافقید؟

رای دهنده
10. شما نمی توانید در این رای گیری رای بدهید
  • بله، خیلی.

3 30.00%
  • به نظرم چیزه بدی نیست.

5 50.00%
  • خیر.

2 20.00%
نمایش نتایج 1 تا 12 از 12

نام تاپیک: راه اندازی بخشی برای ارائه ایده و بستن تیم.

کاربر تازه وارد آواتار سینااکبری
    محل زندگی
    البرز، کرج

راه اندازی بخشی برای ارائه ایده و بستن تیم.

سلام دوستان.
    به نظرم اگر تو سایت یک بخشی قرار بگیره که افراد بیان ایده های نرم افزاری خودشون رو بگن و اشخاصی که تواناییشو دارن بیان و با هم اون ایده رو اجرا کنن( یک تیم تشکیل بدن، بدون نیاز به دفتر و سرمایه اولیه) خیلی خوب و مورد نیاز است.
    لطفا نظر خودتونو تو نظر سنجی اعلام کنید.
    سپاس

نقل قول: راه اندازی بخشی برای ارائه ایده و بستن تیم.

بیشتر به درد پروژه های اوپن سورس و غیر تجاری میخوره....
    و اگر تجاری باشه باید اعضای تیم توی یک شهر باشن و بشه مشکلاتی مثل هاپولی کردن و زیر آبی و... رو مرتفع کرد

کاربر تازه وارد آواتار سینااکبری
    محل زندگی
    البرز، کرج

درسته. یکی از مشکلاتی که باعث ترس من شده هم همینه که ایده رو بگیرن و برن.

سلام و عرض ادب و احترام. من یک ایده ی بسیار عالی برای یک شبکه ی اجتماعی فوق العاده دارم که نظیرش در سایت های ایرانی نیست. متاسفانه بخاطر اینکه توان مالیش رو نداشتم خودم نتونستم اجراش کنم. وگرنه خودم اجراش می کردم. شک ندارم که ظرف چند ماه اگر مسیر سایت درست طی بشه به درآمد میلیاردی میرسه. ( ثابت میکنم. ) به هیچ عنوان قصد فروش ایده رو هم ندارم. صد میلیون تومان پیش می گیرم. در پنجاه درصد درآمد خالص سایت هم شریک هستم.

نقل قول نوشته شده توسط fr33m4n مشاهده تاپیک
    سلام و عرض ادب و احترام. من یک ایده ی بسیار عالی برای یک شبکه ی اجتماعی فوق العاده دارم که نظیرش در سایت های ایرانی نیست. متاسفانه بخاطر اینکه توان مالیش رو نداشتم خودم نتونستم اجراش کنم. وگرنه خودم اجراش می کردم. شک ندارم که ظرف چند ماه اگر مسیر سایت درست طی بشه به درآمد میلیاردی میرسه. ( ثابت میکنم. ) به هیچ عنوان قصد فروش ایده رو هم ندارم. صد میلیون تومان پیش می گیرم. در پنجاه درصد درآمد خالص سایت هم شریک هستم.
    یعنی‌ توان مالی‌ خرید یه هاست و دامین رو ندارید اونوقت ۱۰۰ میلیون تومن ایده میفرشید؟

نقل قول نوشته شده توسط negative60 مشاهده تاپیک
    یعنی‌ توان مالی‌ خرید یه هاست و دامین رو ندارید اونوقت ۱۰۰ میلیون تومن ایده میفرشید؟
    عزیزم شما الان با 100 هزار تومنم می تونی هاست و دامین بخری.

ولی چیزی که مد نظر منه نیاز به کار و هزینه زیادی داره ، که باید در اختیار کسی قرار بگیره که توان اجرایی کردنش رو داشته باشه.

برای طرحی که درآمدش میلیاردیه صد میلیون تومن پولی نیست ، گفتم که قصد فروشش رو ندارم.

حالا اجازه بده وقتی راه افتاد بهتر متوجه میشید.

مدیر بخش آواتار ahmad156
    محل زندگی
    شیراز

نقل قول نوشته شده توسط سینااکبری مشاهده تاپیک
    درسته. یکی از مشکلاتی که باعث ترس من شده هم همینه که ایده رو بگیرن و برن.
    متاسفانه توی مملکت ما یه واقعیت هست
    شک نکنین هر ایده ای (مثل همین ایده ای که توی ذهن شما هست ) تو ذهن خیلی های دیگه هست.مسئله ای که موجب میشه ایده به نتیجه برسه چند نکته هست:
    1-اینکه سریعتر پیاده شه
    2-اینکه با کیفیت پیاده شه
    3-اینکه براش تبلیغ کنین

شما بابت ایده تون که صرفا به نظر خودتون ایده میلیاردی هست میخواین که طرف حاضر بشه 100 میلیون پیش بده ،هزینه کنه، کار کنه، بعد توی درآمد خالص هم 50 درصد شما رو شریک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!
    ایده تون ایده Google هم باشه (فرض میکنیم Google ای هنوز به وجود نیومده) فکر نمیکنم کسی حاضر باشه یا اصلاً منطقی باشه کسی این کار رو بکنه

نقل قول نوشته شده توسط ahmad156 مشاهده تاپیک
    شک نکنین هر ایده ای (مثل همین ایده ای که توی ذهن شما هست ) تو ذهن خیلی های دیگه هست.
    نمی دونم این حرف رو بر چه اساسی میزنی.

1-اینکه سریعتر پیاده شه
    2-اینکه با کیفیت پیاده شه
    3-اینکه براش تبلیغ کنین
    خوب شد گفتی نمی دونستم.

شما بابت ایده تون که صرفا به نظر خودتون ایده میلیاردی هست میخواین که طرف حاضر بشه 100 میلیون پیش بده ،هزینه کنه، کار کنه، بعد توی درآمد خالص هم 50 درصد شما رو شریک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!
    ایده تون ایده Google هم باشه (فرض میکنیم Google ای هنوز به وجود نیومده) فکر نمیکنم کسی حاضر باشه یا اصلاً منطقی باشه کسی این کار رو بکنه
    اگر با جزئیاتش آشنا بشن حتما اینکارو میکنن. حتی بیشتر از صد میلیون تومن.
    من ایده پرداز خوبی هستم.
    اعتماد به نفس بسیاااااار خوبی هم دارم.

یا علی.

مدیر بخش آواتار ahmad156
    محل زندگی
    شیراز

اگر با جزئیاتش آشنا بشن حتما اینکارو میکنن. حتی بیشتر از صد میلیون تومن.
    من ایده پرداز خوبی هستم.
    اعتماد به نفس بسیاااااار خوبی هم دارم.
    پس معلومه تازه کار هستین که فکر میکنین کسی پیشنهاد غیرمنطقی شما رو قبول میکنه
    موفق باشین

پس معلومه تازه کار هستین که فکر میکنین کسی پیشنهاد غیرمنطقی شما رو قبول میکنه موفق باشین
    تازه کار چیه . آماتوووووووووور. صفر صفر .

یا علی.

نقل قول نوشته شده توسط fr33m4n مشاهده تاپیک
    عزیزم شما الان با 100 هزار تومنم می تونی هاست و دامین بخری.
    ولی چیزی که مد نظر منه نیاز به کار و هزینه زیادی داره ، که باید در اختیار کسی قرار بگیره که توان اجرایی کردنش رو داشته باشه.
    برای طرحی که درآمدش میلیاردیه صد میلیون تومن پولی نیست ، گفتم که قصد فروشش رو ندارم.
    حالا اجازه بده وقتی راه افتاد بهتر متوجه میشید.
    بله منظور من هم همین بود که در مراحل اولیه سایت نیاز به هزینه‌های زیادی نداره فقط ایده و وقت و انرژی و سواد می‌خواد.

قصد فروش ندارید پس یعنی ۱۰۰ تومن می‌گیرید تا براتون کار کار کنن که بعدا ۵۰% درامد هم بدهند به شما؟

ببینید فکرهای بزرگ خوب هست اما رویا پردازی اصلا خوب نیست فیسبوک هم اول یک پروژه دانشجویی بوده و زاکربرگ خودش هم فکر نمی‌کرده یک روزی سایتش انقدر بزرگ بشه، کسی‌ از آینده خبر نداره و نمیتونه بگه فلان سایت غیر تجاری چقدر می‌تونه موفق بشه.
    موفق باشید

نقل قول نوشته شده توسط negative60 مشاهده تاپیک
    بله منظور من هم همین بود که در مراحل اولیه سایت نیاز به هزینه‌های زیادی نداره فقط ایده و وقت و انرژی و سواد می‌خواد.

قصد فروش ندارید پس یعنی ۱۰۰ تومن می‌گیرید تا براتون کار کار کنن که بعدا ۵۰% درامد هم بدهند به شما؟

ببینید فکرهای بزرگ خوب هست اما رویا پردازی اصلا خوب نیست فیسبوک هم اول یک پروژه دانشجویی بوده و زاکربرگ خودش هم فکر نمی‌کرده یک روزی سایتش انقدر بزرگ بشه، کسی‌ از آینده خبر نداره و نمیتونه بگه فلان سایت غیر تجاری چقدر می‌تونه موفق بشه.
    موفق باشید
    دقیقا منظورم همین بود که فرمودید.

رویاپردازی خیلی چیز خوبیه.

من انتظار بی جایی ندارم. تازه خیلی هم دست کم گرفتم.

از دی ماه پارسال دارم روش کار میکنم.

نمونه ی ایرانی نداره ، فقط در حد چند تا وبلاگ و سایت ناموفق. که اصلا در حد و اندازه ی طرح من نیستند.

فقط تیم قوی می خواد که پاش کار کنه.

خیلی دلم می خواست خودم پول داشتم روش کار می کردم و همه ی سرمایه ام رو روش میزاشتم تا بقیه می فهمیدن چقدر به کارم ایمان دارم.

تاپیک های مشابه

1. راه اندازی سایتی برای ارائه سرویس ارسال پیام کوتاه
    نوشته شده توسط Jason.Bourne در بخش توسعه وب (Web Development)
    پاسخ: 3
    آخرین پست: دوشنبه 22 آبان 1391, 22:11 عصر
  2. راه اندازی BDC برای PDC تحت Enterprise 2003
    نوشته شده توسط sharif_ho در بخش شبکه و Networking‌
    پاسخ: 1
    آخرین پست: چهارشنبه 24 خرداد 1385, 22:34 عصر
  3. راه اندازی بخشی برای چت
    نوشته شده توسط مهدی رحیم زاده در بخش گفتگو با مسئولین سایت، درخواست و پیشنهاد
    پاسخ: 11
    آخرین پست: دوشنبه 22 خرداد 1385, 20:42 عصر
  4. پیشنهاد راه اندازی بخشی برای کارهای گروهی
    نوشته شده توسط mzjahromi در بخش گفتگو با مسئولین سایت، درخواست و پیشنهاد
    پاسخ: 0
    آخرین پست: دوشنبه 18 اردیبهشت 1385, 17:57 عصر
  5. راه اندازی شبکه برای یک موسسه
    نوشته شده توسط amir_masoud در بخش شبکه و Networking‌
    پاسخ: 8
    آخرین پست: جمعه 03 مهر 1383, 00:30 صبح

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار