نمایش نتایج 1 تا 9 از 9

نام تاپیک: دسترسی کاربران شبکه به اینترنت توسط اپلیکیشن طراحی شده با اینتراوب

Question دسترسی کاربران شبکه به اینترنت توسط اپلیکیشن طراحی شده با اینتراوب

سلام
    در یک شبکه داخلی چندین کاربر به صورت دومین وجود دارند که دسترسی آنها به اینترنت از طریق اکتیو دایکتوری غیر فعال شده است و هیچکدام اجازه دسترسی به اینترنت ندارند ، حالا من قصد دارم توسط یک وب اپلیکیشن که در توسط اینتراوب طراحی کردم به کاربران از طریق دسترسی به آی پی و پورت سیستمی که این اپلیکیشن در روی آن اجرا شده و به اینترنت وصل است ، امکان دسترسی به اینترنت را بدهم
    مشکل اینجاست که اپلیکیشن در روی سیستم مورد نظر کامل اجرا شده و به اینترنت هم دسترسی دارد و با وارد کردن url در آن سایت مورد نظر در داخل اپلیکیشن لود شده و نمایش داده میشود ولی هنگامی که از سیستم کاربران به این اپلیکیشن دسترسی پیدا میکنیم با وارد کردن url , سایت مورد نظر لود نمی شود و پیغام خطای DNS میدهد ، آیا تنظیمات خاصی نیاز هست یا اگر راه حل دیگری وجود دارد لطفا دوستان راهنمایی نمایند .

نقل قول: دسترسی کاربران شبکه به اینترنت توسط اپلیکیشن طراحی شده با اینتراوب

من که متوجه نشدم دقیق. میشه واضحتر توضیح بدهید.

Lightbulb نقل قول: دسترسی کاربران شبکه به اینترنت توسط اپلیکیشن طراحی شده با اینتراوب

نقل قول نوشته شده توسط Mask مشاهده تاپیک
    من که متوجه نشدم دقیق. میشه واضحتر توضیح بدهید.
    با استفاده از اینتراوب نرم افزاری طراحی کردم که وقتی آدرس سایت رو بهش میدی اون سایت رو نشون میده دقیقا مثل کامپوننت
    webbrowser ، فقط در مرورگر آدرس آی پی و پورت مورد نظر خودمو ( مثلا : 192.168.0.5:1359 ) در کامپیوتری که این برنامه روش اجرا میشه میزنم و بعد که برنامه اجرا شد و در مرورگر نمایش داده شد در داخل صفحه ی خود برنامه آدرس سایت مورد نظر رو وارد می کنم و اون سایت لود میشه ، مثل تصویر زیر :

p1.jpg

حالا وقتی همین آدرس و پورت (192.168.0.5:1359 ) رو در یکی از کامپیوترهای متصل به شبکه در مرورگر وارد میکنم برنامه در مرورگر آن کامپیوتر لود میشه ولی وقتی داخل برنامه آدرس سایت رو میزنم ، چیزی نمیاره ( تصویر زیر )

22.JPG

اینم بگم که کامپیوتر 192.168.0.5 به اینترنت دسترسی داره ولی بقیه ی کامپیوترها دسترسی ندارند ولی چون لود صفحه و دسترسی به اینترنت در سمت کاپیوتر 192.168.0.5 انجام شده و به کامپیوتر درخواست کننده ارسال میشه پس باید اصولا مشکلی وجود نداشته باشه یا اینکه تنظیمات خاصی نیاز داره که من نمیدونم .

کاربر دائمی آواتار joker
    محل زندگی
    اصفهان

اگه درست فهمیده باشم :
    شما از ظاهرا از ماژول webbrowser استفاده کردی
    این ماژول هم از انجین ie خود کامپیوتر کلاینت استفاده میکنه ، که در این حالت هم قاعدتا از قواعد کامپیوتر لوکال استفاده میکنه

شما باید ریکوست کاربر را که میگیری روی سرور سایت را کامل بگیری بعد انتقال بدی که کامپیوتر کلاینت ( یه جور پروکسی باید بنویسی)

پراکسی سرور برای همین کار‌ها هست دیگه! نیازی به ساخت برنامه نبوده
    یک پراکسی سرور راه اندازی کنید و آیپی و پورت سرور رو در تنظیمات پراکسی مروگر یا در تنظیمات پراکسی lan در اینترنت آپشن ویندوز مشخص کنید

اگر هم نیاز داشتید دسترسی‌ هر کلاینت به اینترنت رو محدود کنید میتونید برای هر کاربر یک اکانت پراکسی بسازید و برنامه پراکسی فایر هم در کامپیوتر کلاینت‌ها نصب و تنظیم کنید

Lightbulb نقل قول: دسترسی کاربران شبکه به اینترنت توسط اپلیکیشن طراحی شده با اینتراوب

نقل قول نوشته شده توسط joker مشاهده تاپیک
    اگه درست فهمیده باشم :
    شما از ظاهرا از ماژول webbrowser استفاده کردی
    این ماژول هم از انجین ie خود کامپیوتر کلاینت استفاده میکنه ، که در این حالت هم قاعدتا از قواعد کامپیوتر لوکال استفاده میکنه

شما باید ریکوست کاربر را که میگیری روی سرور سایت را کامل بگیری بعد انتقال بدی که کامپیوتر کلاینت ( یه جور پروکسی باید بنویسی)
    از WebBrowser استفاده نکردم ، کلا یه پروژه اینتراوب به صورت StandAlone Application ایجاد کردم و تمام روالها در سمت سرور انجام میشه و در این مورد هیچ مشکلی وجود نداره ،فقط مشکل اینه که وقتی در سیستمی که برنامه روش اجر شده (سیستم سرور) و صفحه ی مورد نظر داخلش لود شده ، این صفحه به سمت کلاینت ها ( سایر سیستمهای متصل به شبکه ) ارسال نمیشه در صورتی که خود پلتفورم برنامه با زدن آی پی و پورت در این سیستمها لود میشه

نقل قول نوشته شده توسط negative60 مشاهده تاپیک
    پراکسی سرور برای همین کار‌ها هست دیگه! نیازی به ساخت برنامه نبوده
    یک پراکسی سرور راه اندازی کنید و آیپی و پورت سرور رو در تنظیمات پراکسی مروگر یا در تنظیمات پراکسی lan در اینترنت آپشن ویندوز مشخص کنید

اگر هم نیاز داشتید دسترسی‌ هر کلاینت به اینترنت رو محدود کنید میتونید برای هر کاربر یک اکانت پراکسی بسازید و برنامه پراکسی فایر هم در کامپیوتر کلاینت‌ها نصب و تنظیم کنید
    خوب با این روش کاربران مستقیما می تونن به اینترنت دسترسی داشته باشند ولی من میخوام فقط یک سیستم مجزا بتونه به اینترنت دسترسی داشته باشه و بقیه کاربران فقط بتونن صفحات مورد نظرشونو در این سیستم لود کنند .

نقل قول نوشته شده توسط دلفــي مشاهده تاپیک
    خوب با این روش کاربران مستقیما می تونن به اینترنت دسترسی داشته باشند ولی من میخوام فقط یک سیستم مجزا بتونه به اینترنت دسترسی داشته باشه و بقیه کاربران فقط بتونن صفحات مورد نظرشونو در این سیستم لود کنند .
    بسته به امکانات پراکسی سرور این کار رو هم می‌شه تو سرور انجام داد

در ادامه فرمایشات جوکر عزیز:
    چون بروزر از منابع لوکال همون سیستم استفاده میکنه دو راه دارید:
    1-یکی نصب پروکسی سرور سمت سرور (برنامه های اماده ای چون CCPRoxy و یا خودتون بنویسید که کار چندان سختی نیست)و مجهز کردن برنامتون به پروکسی کلاینت.
    2-نصب وب سروری که PHP رو پشتیبانی کنه مثل wamp و استفاده از اسکریپتهای Php و CGI مانند PHProxy و...
    موفق باشید.

تاپیک های مشابه

1. سوال: دسترسی به div توسط کد C#‎
    نوشته شده توسط goldax در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 4
    آخرین پست: جمعه 24 خرداد 1392, 00:27 صبح
  2. دسترسی به یک شبکه محلی از خارج توسط اینترنت
    نوشته شده توسط CYCLOPS در بخش شبکه و Networking‌
    پاسخ: 9
    آخرین پست: سه شنبه 03 بهمن 1391, 08:43 صبح
  3. دسترسی به کنترل hyperlink توسط کد
    نوشته شده توسط rezaiy.ali در بخش ASP.NET Web Forms