نمایش نتایج 1 تا 12 از 12

نام تاپیک: مسابقه بیان

مسابقه بیان

سلام.امسال مسابقه بیان برگزار نمیشه؟

کاربر جدید آواتار maliheh sadat
    محل زندگی
    ساری

نقل قول: مسابقه بیان

نقل قول نوشته شده توسط dele514 مشاهده تاپیک
    سلام.امسال مسابقه بیان برگزار نمیشه؟

بیان چی هست؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

مسابقات بین المللی برنامه نویسی هست که سوالاتش مانند مسابقات ACM هست . در موردش سرچ بزنید سایت هم داره
    من دور قبلی شرکت کردم چند مراحله رفتم بالا خوب بود

محل زندگی
    ساری

نقل قول نوشته شده توسط under22 مشاهده تاپیک
    مسابقات بین المللی برنامه نویسی هست که سوالاتش مانند مسابقات ACM هست . در موردش سرچ بزنید سایت هم داره
    من دور قبلی شرکت کردم چند مراحله رفتم بالا خوب بود
    مرسی..
    الان داشتم مطلبی می خوندم با عنوان ACM اما منظورش نقشه کت آرنولد در نهان نگاری بود :) Arnold Cat Map

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

شباهت اصلی بوده
    این مسابقات جهانی هست حتی Google , IBM و خیلی شرکت های بزرگ حامی هستن و نفرات برتر رو مستقیم استخدام میکنند

محل زندگی
    ساری

نقل قول نوشته شده توسط under22 مشاهده تاپیک
    شباهت اصلی بوده
    این مسابقات جهانی هست حتی Google , IBM و خیلی شرکت های بزرگ حامی هستن و نفرات برتر رو مستقیم استخدام میکنند
    من دنبال مدیریت کردن این برترین ها هستم

کاربر دائمی آواتار darknes666
    محل زندگی
    دونستنش فایده ای نداره

نقل قول نوشته شده توسط maliheh sadat مشاهده تاپیک
    بیان چی هست؟
    مسابقه ی بیان مسابقه ای شبیه مسابقات acm با این تفاوت که اولا تک نفری کد میزنی در حالی که توی acm سه نفر کد میزنن.
    از طرفی تعدا مراحل بیان بیشتر هست و چند موردش آنلاینه و مورد آخر حضوری برگزار میشه.
    دقت کنین که نتایجی که بعد از شرکت کردن تو این مسابقات به دست میارین یه مقداری فرق داره.
    بیان محدودیت سنی نداره پس از بابت زمان تو فشار نیستی در صورتی که acm فقط میشه 4 بار تو مسابقات منطقه ای شرکت کرد.و 2 بار تو جهانی.تو acm شما از بابت هم تیمی هات تو فشاری(البته اگر قصد سهمیه گرفتنو داری) چون اگر هم تیمی هات خوب نباشن باید فوق العاده قوی باشی که بخوای سهمیه جهانی بگیری(تقریبا غیر ممکنه).در حالی که تو بیان خودتی و خودت.بیان مشکلات دیگه ای هم داره اونم حضور افراد برتر خود acm هست که مشکل ایجاد میکنه مثلا تو این بیان آخری دیمتری ایگوروف که جزو تیم اول acm جهانیه حضور داشت حتی افراد قویتر ازاین هم تو بیان شرکت میکنن.بنابر این اگر قصدتون تفریحی هست که هیچ ولی اگر جدیه به نظرم توی بیان بهتر تلاش کنین.البته به دانشگاهتونم بستگی داره مثلا دانشگاه آزاد مشهد رفت لاهور سهمیه جهانی رو گرفت(البته عادیه چون در مقابل تیم های شریف شانس زیادی نیست)
    توی مسابقات acm هم اگر نتونین سهمیه جهانی رو بگیرین هیچی به دست نیاوردین.(البته روشنه که قدرت کد زنی تون افزایش میکنه ولی منظورم از هیچی اینه که به رزومه هیچی اضافه نمیشه)

محل زندگی
    ساری

نقل قول نوشته شده توسط darknes666 مشاهده تاپیک
    مسابقه ی بیان مسابقه ای شبیه مسابقات acm با این تفاوت که اولا تک نفری کد میزنی در حالی که توی acm سه نفر کد میزنن.
    از طرفی تعدا مراحل بیان بیشتر هست و چند موردش آنلاینه و مورد آخر حضوری برگزار میشه.
    دقت کنین که نتایجی که بعد از شرکت کردن تو این مسابقات به دست میارین یه مقداری فرق داره.
    بیان محدودیت سنی نداره پس از بابت زمان تو فشار نیستی در صورتی که acm فقط میشه 4 بار تو مسابقات منطقه ای شرکت کرد.و 2 بار تو جهانی.تو acm شما از بابت هم تیمی هات تو فشاری(البته اگر قصد سهمیه گرفتنو داری) چون اگر هم تیمی هات خوب نباشن باید فوق العاده قوی باشی که بخوای سهمیه جهانی بگیری(تقریبا غیر ممکنه).در حالی که تو بیان خودتی و خودت.بیان مشکلات دیگه ای هم داره اونم حضور افراد برتر خود acm هست که مشکل ایجاد میکنه مثلا تو این بیان آخری دیمتری ایگوروف که جزو تیم اول acm جهانیه حضور داشت حتی افراد قویتر ازاین هم تو بیان شرکت میکنن.بنابر این اگر قصدتون تفریحی هست که هیچ ولی اگر جدیه به نظرم توی بیان بهتر تلاش کنین.البته به دانشگاهتونم بستگی داره مثلا دانشگاه آزاد مشهد رفت لاهور سهمیه جهانی رو گرفت(البته عادیه چون در مقابل تیم های شریف شانس زیادی نیست)
    توی مسابقات acm هم اگر نتونین سهمیه جهانی رو بگیرین هیچی به دست نیاوردین.(البته روشنه که قدرت کد زنی تون افزایش میکنه ولی منظورم از هیچی اینه که به رزومه هیچی اضافه نمیشه)
    خیلی جالبه.. ممنون از توضیحات خوب و مبسوط شما.

محل زندگی
    ساری

ولی من هنوز نفهمیدم nilebend چیه !!!

همه جوابشونو گرفتن جز ما =|

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Fars

سلام.خیلی وقته اصلا خبر جدیدی هم رو سایتش قرار نگرفته

کاربر دائمی آواتار ایلیا آخوندزاده
    محل زندگی
    تبریز

سلام
    بله سال پیش منم شرکت کردم تا چند مرحله بالا رفتم تی شرت رسید بهم :) اگه اطلاعی در مورد تاریخ بعدی برگزاری مسایقه داشتین تو سایت بزارین.
    ممنون

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •