نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: راهنمائی در مورد یک موضوع عادی در طراحی وب سایت ها

کاربر دائمی
    محل زندگی
    tehran

راهنمائی در مورد یک موضوع عادی در طراحی وب سایت ها

دوستان اگر ما یک سایت را طراحی کنیم و مطالب را در دیتابیس ذخیره کنیم دیگر توسط موتور های جستجو قابل جستجو قرار نمی گیرند. یعنی دیگر موتور های جستجو به مطالبی که در دیتابیس ذخیره می شوند دسترسی ندارند. با این حال چطور می توان برای افزایش seo سایت کاری انجام داد. ببخشید اگر موضوع تکراری باشد ولی نمی دونستم چطور جستجو اش کنم.

نقل قول: راهنمائی در مورد یک موضوع عادی در طراحی وب سایت ها

نقل قول نوشته شده توسط safa55 مشاهده تاپیک
    دوستان اگر ما یک سایت را طراحی کنیم و مطالب را در دیتابیس ذخیره کنیم دیگر توسط موتور های جستجو قابل جستجو قرار نمی گیرند. یعنی دیگر موتور های جستجو به مطالبی که در دیتابیس ذخیره می شوند دسترسی ندارند. با این حال چطور می توان برای افزایش seo سایت کاری انجام داد. ببخشید اگر موضوع تکراری باشد ولی نمی دونستم چطور جستجو اش کنم.
    سلام

سوال شما کمی گنگ هست ولی شما مطالب رو که در دیتابیس ذخیره می کنید بالاخره در یک جا واکشی می کنید و نمایش می دید ، ربات ها هم همین صفحات را کنکاش می کنند و مطالب شما رو ایندکس می کنند

موفق باشید

کاربر دائمی
    محل زندگی
    tehran

نقل قول نوشته شده توسط jaykob مشاهده تاپیک
    سلام

سوال شما کمی گنگ هست ولی شما مطالب رو که در دیتابیس ذخیره می کنید بالاخره در یک جا واکشی می کنید و نمایش می دید ، ربات ها هم همین صفحات را کنکاش می کنند و مطالب شما رو ایندکس می کنند

موفق باشید
    ممنون بابت توجه
    فکر نکنم سوال گنگی باشه، یعنی اکثر وب سایت ها از همین روش (database) استفاده می کنند؟ من جواب شما را رد نمی کنم ولی قابل تایید هم نیست!
    دوستان کسی نیست یک جواب کاملتر بده و یا مرجعی رو معرفی کنه؟
    مرسی

نقل قول نوشته شده توسط safa55 مشاهده تاپیک
    ممنون بابت توجه
    فکر نکنم سوال گنگی باشه، یعنی اکثر وب سایت ها از همین روش (database) استفاده می کنند؟ من جواب شما را رد نمی کنم ولی قابل تایید هم نیست!
    دوستان کسی نیست یک جواب کاملتر بده و یا مرجعی رو معرفی کنه؟
    مرسی
    بله اکثر وب سایت ها از همین روش استفاده می کنند و از دیتابیس استفاده می کنند حالا انواع دیتابیس مختلف هست که مورد استفاده قرار می گیره

ساختار این هست

۱ - مدیر مطلبی رو در مدیریت وارد می کنه به طور مثال یک خبر رو و این خبر در یک رکورد دیتابیس ذخیره می شه
    ۲ - شما صفحه ای رو با نام ShowNews ساختید که در کد نویسی گفتید هر id به عنوان پارامتر آمد یک کوئری بزن و اون خبر رو بیار
    ۳ - به طبع این اخبار یک آرشیو دارند و یا جایی لیست شدن و یا لینک شدن
    ۴ - در نهایت ربات ها هم با رفتن از یک لینک به لینک دیگه کل سایت رو پایش می کنند و همه مطالب رو ایندکس می کنند

امید وارم مفید باشه

موفق باشید

کاربر دائمی
    محل زندگی
    tehran

نقل قول نوشته شده توسط jaykob مشاهده تاپیک
    بله اکثر وب سایت ها از همین روش استفاده می کنند و از دیتابیس استفاده می کنند حالا انواع دیتابیس مختلف هست که مورد استفاده قرار می گیره

ساختار این هست

۱ - مدیر مطلبی رو در مدیریت وارد می کنه به طور مثال یک خبر رو و این خبر در یک رکورد دیتابیس ذخیره می شه
    ۲ - شما صفحه ای رو با نام ShowNews ساختید که در کد نویسی گفتید هر id به عنوان پارامتر آمد یک کوئری بزن و اون خبر رو بیار
    ۳ - به طبع این اخبار یک آرشیو دارند و یا جایی لیست شدن و یا لینک شدن
    ۴ - در نهایت ربات ها هم با رفتن از یک لینک به لینک دیگه کل سایت رو پایش می کنند و همه مطالب رو ایندکس می کنند

امید وارم مفید باشه

موفق باشید
    دوست عزیز ، فقط یک نکته وجود داره و آن هم اینکه وقتی من با یک id به یک خبر (برای مثال) دسترسی دارم. ، در صورتی که در موتور جستجو کاربر موضوعی را با یک عنوانی جستجو می کنه در اینصورت موتور باید نسبت به عنوان آن id رو برگردونه.درست نیست؟
    و یک نکته دیگه اینکه وقتی برای مثال مطالب در سایت کد می شه و یا اینکه بعد از شناسائی کاربر بهش نمایش داده می شه. در اینصورت موتور جستجو چطور دسترسی به اطلاعات داره. من با این بخش مشکل دارم. انشااله که مطلب رو رسونده باشم.
    مرسی

وقتی ربات موتور جستجو یک آی دی رو باز میکنه محتویات اون صفحه رو ذخیره میکنه . و در جستجوی کاربرها از محتویات استفاده میکنه. البته این روش معمولا یک SEO خوب نیست. در همین صفحه اگه به آدرس مرورگر نگاه کنید ابتدا یک آدرس ، بعد آی دی مطلب بعد عنوان مطلب در نوار آدرس درج شده. پیاده سازی این در ASP MVC کار سختی نیست.

مطالبی که فقط کاربرهای ثبت نام کرده به آن دسترسی دارند قابل مشاهده توسط موتورهای جستجو نیستند. ولی شما میتوانید از روشهای دیگری برای ایندکس کردن آنها در موتور جستجو استفاده کنید.

راحت ترین راه قرار دادن عنوان و توضیحات مختصری از مطلب به صورت عمومی است تا مرورگر بتواند کلیات صفحات سایت را بیابد.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    tehran

نقل قول نوشته شده توسط hakim22 مشاهده تاپیک
    وقتی ربات موتور جستجو یک آی دی رو باز میکنه محتویات اون صفحه رو ذخیره میکنه . و در جستجوی کاربرها از محتویات استفاده میکنه. البته این روش معمولا یک SEO خوب نیست. در همین صفحه اگه به آدرس مرورگر نگاه کنید ابتدا یک آدرس ، بعد آی دی مطلب بعد عنوان مطلب در نوار آدرس درج شده. پیاده سازی این در ASP MVC کار سختی نیست.

مطالبی که فقط کاربرهای ثبت نام کرده به آن دسترسی دارند قابل مشاهده توسط موتورهای جستجو نیستند. ولی شما میتوانید از روشهای دیگری برای ایندکس کردن آنها در موتور جستجو استفاده کنید.

راحت ترین راه قرار دادن عنوان و توضیحات مختصری از مطلب به صورت عمومی است تا مرورگر بتواند کلیات صفحات سایت را بیابد.
    مرسی دوست عزیز ، توضیحات مختصر از مطلب باید کجا قرار داده شود؟ ما که صفحه ای نداریم! فقط از دیتابیس می خوانیم و در یک صفحه نمایش می دیم.

تاپیک های مشابه

1. سوال: نحوه استفاده از دوسایت زیر جهت کمک در طراحی وب سایت ها
    نوشته شده توسط Taimaz_222 در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 4
    آخرین پست: سه شنبه 07 شهریور 1391, 17:34 عصر
  2. مقاله: 9 نکته موثر در طراحی وب سایت
    نوشته شده توسط Keramatifar در بخش توسعه وب (Web Development)
    پاسخ: 6
    آخرین پست: چهارشنبه 22 اردیبهشت 1389, 12:54 عصر
  3. مقاله: 9 نکته موثر در طراحی وب سایت
    نوشته شده توسط Keramatifar در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 1
    آخرین پست: سه شنبه 07 اردیبهشت 1389, 00:23 صبح
  4. مشکل ارتباط دیتا بیس در طراحی وب سایت
    نوشته شده توسط rezaafandi در بخش SQL Server
    پاسخ: 1
    آخرین پست: یک شنبه 03 آبان 1383, 10:06 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •