نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: چرا بعضی از سئوالات در تالارها بدون پاسخ می ماند؟

کاربر دائمی آواتار ASKaffash
    محل زندگی
    تهران

Exclamation چرا بعضی از سئوالات در تالارها بدون پاسخ می ماند؟

سلام
    همه شما بارها این سئوال را دیده اید و در پاسخ جوابهائی شبیه ذیل را ملاحظه کرده اید :
    - افراد باسواد و متخصص از این سایت رفته اند
    - نوع سئوال پرسیدن علت نرسیدن به جواب است
    - مدیران تالارها ناتوان یا پاسخگو نیستند
    - خیلی از افراد دانش خود را در اختیار دیگران قرار نمی دهند
    ....
    ولی همیشه یک نکته نادیده گرفته شده است و آن اینکه چون افراد در یک فضای مجازی فعالیت می کنند به خود اجازه میدهند پس از پرسیدن سئوال طلب کار باشند و یا اگر پاسخی دریافت نکردند و یا پاسخ مد نظرشان نبود بدون علت خاصی بی احترامی کنند ولی کمتر این موضوع در دنیای واقعی (مثلا در یک جلسه) به وقوع می پیوندد و در این حالت عمدتا افراد متخصصی که توان پاسخگوئی دارند از ترس بی حرمتی در پاسخ به سئوال مشارکت نمی کنند و به ندرت شاهد هستیم که رفتار ناشایست اینگونه افراد از طرف جمعی از فعالان سایت مورد تهاجم قرار گیرد بنابراین بقای یک سایت علمی به حفظ افراد متخصص و دلسوز است که لازمه آن مشارکت همه افراد و به خصوص افرادی که بیشتر تمایل به یادگیری دارند می باشد انشاالله این نکته را مد نظر قرار دهیم

مدیر بخش آواتار ahmad156
    محل زندگی
    شیراز

نقل قول: چرا بعضی از سئوالات در تالارها بدون پاسخ می ماند؟

به نظر بنده بیشتر کاربران (کاربران تازه وارد بیشتر) پرسیدن سوال رو بلد نیست.در واقع سوالشون واضح نیست یا به عبارت دیگه اصلاً نمیدونن مشکلشون چی هست. تا توی کارشون به مشکل بر میخورن بدون اینکه تحقیق و جستجو کنن فوراً سوالشون رو به صورت کلی و مبهم بیان میکنن.کافیه یه بار چنین سوالهایی تو stackoverflow.com پرسیده شه.چنان امتیاز منفی به سوالت میدن که از کرده خود پشیمون میشی
    به شخصه سوال وقتی کامل و حرفه ای باشه اگر بلد باشم که جواب میدم بلد هم نباشم دنبالش میگردم که حداقلم خودم یاد بگیرم

کاربر دائمی آواتار ایلیا آخوندزاده
    محل زندگی
    تبریز

سلام
    متاسفانه چند مشکل هم هست مثلا بقول دوست عزیزم احمد ، برخی کاربرا اصلا سوال پرسیدن رو بلد نیستن و مثلا میگن فلان دستور رو نوشتم ارور داد خب منی که میخوام جواب بدم علم غیب ندارم بدونم چه خطایی رو میده و در بعضی موارد هم اساتیدی که جواب میدن اصلا حوصله به خرج نمیدن مثلا کاربر مبتدیه خب طبیعتا بعضی مسایل رو نمی دونه ولی تا بیشتر از دوتا سوال رو میپرسه مثلا این کدی که فرمودین رو کجا بنویسیم اخلاق استاد عوض میشه خب باید گفت دوست عزیزم اگه حوصله به خرج نمیدی تا جواب بدی کسی مجبورت نکرده جوابگو باشی ما اینجاییم تا به هم کمک کنیم و مهارت کلیه کاربرا حتی خودم رو بالا ببریم بالاخره یکی زود مطلب رو میگیره یکیم (حالا توهین حساب نشه به کاربرای عزیز خودم رو میگم) مثل من دیر فهم باشه پس وظیفه داریم با دقت بیشتر راهنمایی کنیم اوناییم که میگن باسوادا از تالار رفتن لازم به ذکره بنده خودم به شخص افرادی رو میشناسم که واقعا تو برنامه نویسی و گفتن نکات حرف ندارن بهتره این عقاید اشتباه رو کنار بزاریم اصلا بنا رو بر این قرار میدیم با سوادا رفتن خب کسی که این حرفو میزنی سعی کن جای اون باسواد رو بگیری اونم مادرزادی باسواد نبوده.
    عذرخواهی میکنم اگه لحن بیانم تند و رک بود.
    با احترام مجدد

دوستان حالا یه کاربر مثلا سوال رو واضح بلد نیست دلیلی نمیشه که اصلا جوابی داده نشه
    اون مدیر محترم تقاضا کنه که واضح تر بیان کنید و مصلما اون فرد مجبور میشه سوالش رو به نحو بهتری بیان کنه

نظریه من اینه که مدیران بخش ها ، ، رو افزایش بدن
    و این که یه جوی درست بشه داخل این فروم که کاربرا اشتیاق داشته باشن برا جواب دهی
    بنده خودم از تیم مدیریتی یکی از انجمن های تخصصی نرم افزار هستم و اونجا رسم بر اینه که کاربری به محض این که تاپیک رو زدن 4-5 نفر سریع میرن جواب میدن
    اگه ممکنه تگ تشکر رو مدیریت محترم روی سایت نصب کنن که مدیران و عزیزانی که پاسخ میدن ازشون بالاجبار تشکر بشه

کاربر تازه وارد آواتار OHidden
    محل زندگی
    ایران

متاسفانه پاسخگویی به سوالات خیلی کم شده
    بعضی وقتها بعد از صبر ایوب برای حل مشکلم واسه بیشتر مدیران سایت پیام خصوصی فرستادم که آقا بیا و مردونگی کن به این سوال ما جواب بده
    دمشون گرم بعضی ها کم لطفی نمیکنن و جواب میدن اما بیشترشون اصلا جوابی نمیدن

کم نیستن سوالات خوب و حرفه ای که بی جواب موندن.یکی از دلایلش اینه که کاربرای دیگه برای پیداکردن اون معلومات مطالعه کردن و زحمت کشیدن و راضی نیستن به آسونی اونارو در اختیار کاربر سوال کننده بزارن

بعضی از سوالات هم خیلی ابتدایی و سطحی هستن که کسی حاظر به پاسخگویی نیست
    آخرین ویرایش به وسیله OHidden : چهارشنبه 09 دی 1394 در 00:44 صبح

تاپیک های مشابه

1. سوال: نداشتن بعضی از گزینه ها در تالارها
    نوشته شده توسط JaVa در بخش گفتگو با مسئولین سایت، درخواست و پیشنهاد
    پاسخ: 8
    آخرین پست: دوشنبه 26 تیر 1391, 11:43 صبح
  2. پاسخ: 7
    آخرین پست: دوشنبه 28 آذر 1390, 12:06 عصر
  3. سوال: چرا بعضی از برنامه ها در پاسکال با 2 تا readlnکار می کنند.
    نوشته شده توسط som bejani در بخش مباحث عمومی دلفی و پاسکال
    پاسخ: 9
    آخرین پست: یک شنبه 30 آبان 1389, 16:37 عصر
  4. چرا بعضی از کدها در مرورگر IE جواب میده ولی در فایر فاکس نه؟
    نوشته شده توسط arian_P در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 2
    آخرین پست: دوشنبه 09 شهریور 1388, 11:09 صبح
  5. چرا بعضی از توابع Api در ویندوز 2000 به بالا جواب نیمدن
    نوشته شده توسط mahdi_farhani در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 14
    آخرین پست: جمعه 13 شهریور 1383, 15:08 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •