نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: صدور فاکتور تحت شبکه

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    گنبد کاووس

صدور فاکتور تحت شبکه

سلام دوستان من یه نرم افزار صدور فاکتور تحت شبکه می خوام بنویسم سه تا جدول دارم که یکی بنام master که اطلاعات اصلی داخلش ذخیره میشه بعدیش detail که اقلام فاکتور توش ذخیره میشه که با فیلد شماره فاکتور با جدول اصلی در ارتباط هستند و یک جدول موقت مثل detail ولی یک مشکلی هست اینه که ، چون هنوز فاکتور نهایی نشده و شماره فاکتور صادر نشده ، اگه چند کاربر در حال ثبت اقلام فاکتور باشند که در جدول موقت دارن ذخیره میشن ، همه اونها به جدول اصلی منتقل میشن. چه راه حلی پیشنهاد میدین؟ یک نکته فراموش نشه که در جدول موقت شماره فاکتور نمی تونیم وارد کنیم چون نهایی نشده ممنونم

کاربر دائمی آواتار hamid-nic
    محل زندگی
    اصفهان

نقل قول: صدور فاکتور تحت شبکه

نقل قول نوشته شده توسط javad_rajabloo مشاهده تاپیک
    سلام دوستان من یه نرم افزار صدور فاکتور تحت شبکه می خوام بنویسم سه تا جدول دارم که یکی بنام master که اطلاعات اصلی داخلش ذخیره میشه بعدیش detail که اقلام فاکتور توش ذخیره میشه که با فیلد شماره فاکتور با جدول اصلی در ارتباط هستند و یک جدول موقت مثل detail ولی یک مشکلی هست اینه که ، چون هنوز فاکتور نهایی نشده و شماره فاکتور صادر نشده ، اگه چند کاربر در حال ثبت اقلام فاکتور باشند که در جدول موقت دارن ذخیره میشن ، همه اونها به جدول اصلی منتقل میشن. چه راه حلی پیشنهاد میدین؟ یک نکته فراموش نشه که در جدول موقت شماره فاکتور نمی تونیم وارد کنیم چون نهایی نشده ممنونم
    خوب دقیقا الان مشکل شما کجاست ؟
    اون مشکل تون را بنویسید.

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    گنبد کاووس

مشکل اینجاست که من با یه دستور sql کل جدول موقت رو به جدول دائم منتقل می کنم. حالا وقتی چند کاربر میان اطلاعات ثبت می کنن ، تفکیک اونها مشکله

کاربر دائمی آواتار hamid-nic
    محل زندگی
    اصفهان

مشکل اینجاست که من با یه دستور sql کل جدول موقت رو به جدول دائم منتقل می کنم. حالا وقتی چند کاربر میان اطلاعات ثبت می کنن ، تفکیک اونها مشکله
    من اساس کار شما را نمی دونم دقیقا چیه بخاطر همین نمیدونم این کاری که دارید انجام می دهید واقعا نیاز هست یا نه ولی شما می توانید فاکتور ها را دونه دونه از جدول موقت ببرید توی جدول اصلی و براش شماره فاکتور اختصاص بدهید به همین ترتیب تا آخر .

کاربر دائمی آواتار ابوالفضل عباسی
    محل زندگی
    Inside Esfahan

کمی واضح تر توضیح دهید سوالتون برام گنگه!!!
    همین طور که دوستم عرض کردند اساس کارتون دقیقا چیست؟این کار شما فکر نکنم نیاز باشه اینطوری طی بشه.

سلام نمیدونم تا الان به جواب دلخواهت رسیدی یا نه؟
    منم تو برنامه خودم همین مشکلو داشتم و وقتی خواستم چند کاربره کنم همین اتفاق برام افتاد و من این کارو کردم یه فیلد با آی دی کاربر به جدول موقت اضافه کردم و فقط اقلام اون کاربر رو در جدول اصلی ذخیره میکنم.

بای تیل های

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 5
    آخرین پست: یک شنبه 28 خرداد 1396, 14:06 عصر
  2. آموزش: دانلود سورس مدیریت فروش و صدور فاکتور تحت شبکه
    نوشته شده توسط ghasem110deh در بخش C#‎‎
    پاسخ: 43
    آخرین پست: یک شنبه 11 مهر 1395, 20:51 عصر
  3. سوال: تنظیم اطلاعات کمبو باکس با استفاده از تاریخ سیستم!+شماره فاکتور فروش تحت شبکه
    نوشته شده توسط ashkan1234 در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 40
    آخرین پست: چهارشنبه 15 شهریور 1391, 19:56 عصر
  4. به دست آوردن آخرين فاكتور درج شده در برنامه تحت شبكه
    نوشته شده توسط Developer Programmer در بخش دسترسی به داده ها (ADO.Net و LINQ و ...)
    پاسخ: 3
    آخرین پست: چهارشنبه 27 آبان 1388, 14:47 عصر
  5. فاکتور روی برنامه تحت شبکه .
    نوشته شده توسط ali_kolahdoozan در بخش C#‎‎
    پاسخ: 20
    آخرین پست: یک شنبه 07 بهمن 1386, 11:04 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •