نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: جدا شدن خودکار کاربر از بانک اطلاعاتی اسکیو ال

Exclamation جدا شدن خودکار کاربر از بانک اطلاعاتی اسکیو ال

سلام به همه دوستان ، به تازگی با مشکلی در يکی از نرم افزارهای بانک اظلاعاتی مواجه شدم که واقعا" برایم مایه تعجب است ، به روش های مختلف متوصل شدم که مسئله را حل کنم ولی پس از گذشت حدود ده روز هنوز نتيجه ای نگرفتم و همه تلاشهام با شکست مواجه شده ، لذا لطفا اگر تجربه مشابهی دارید و یا اينکه ميتونید راهنمایی خاصی بکنید خیلی ممنون میشم .
    مشکل از اين قراره که : پس از وارد شدن کاربر به سيستم از طريق يک کلاينت در شبکه محلی واتصال به پايگاه داده اصلی مستقر بر روی سرور بانک اطلاعاتی همه چيز بطور نرمال کار ميکنه تا اينکه اگر کاربر مربوطه مدتی (حدود بیست ثانيه يا بیشتر) از نرم افزار استفاده نکنه برنامه از بانک اطلاعاتی جدا شده و به محض مراجعه مجدد کاربر با پيغام : Login failed for user ….. روبرو ميشويم و باید دوباره نرم افزار را از نو راه اجرا کند تا بتواند با آن کار کند . ضمنا کد برنامه با Borland Delphi 7 نوشته شده و برای اتصال به اسکيو ال از ADO Connection استفاده شده است .
    نکته آنکه اين اتفاق طبق جدول زیر در سيستمهایی که با ويندوز 7 کار ميکنند بیشتر رخ ميدهد وضمنا کاربران از طريق SQL Authentication به سرور وصل ميشوند و هيچگونه Orphan User هم نداريم .
    تست نرم افزار در شرایط گوناگون :

https://barnamenevis.org/images/attach/jpg.gif
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه

کاربر دائمی آواتار hamid-nic
    محل زندگی
    اصفهان

نقل قول: جدا شدن خودکار کاربر از بانک اطلاعاتی اسکیو ال

نقل قول نوشته شده توسط BATIS مشاهده تاپیک
    سلام به همه دوستان ، به تازگی با مشکلی در يکی از نرم افزارهای بانک اظلاعاتی مواجه شدم که واقعا" برایم مایه تعجب است ، به روش های مختلف متوصل شدم که مسئله را حل کنم ولی پس از گذشت حدود ده روز هنوز نتيجه ای نگرفتم و همه تلاشهام با شکست مواجه شده ، لذا لطفا اگر تجربه مشابهی دارید و یا اينکه ميتونید راهنمایی خاصی بکنید خیلی ممنون میشم .
    مشکل از اين قراره که : پس از وارد شدن کاربر به سيستم از طريق يک کلاينت در شبکه محلی واتصال به پايگاه داده اصلی مستقر بر روی سرور بانک اطلاعاتی همه چيز بطور نرمال کار ميکنه تا اينکه اگر کاربر مربوطه مدتی (حدود بیست ثانيه يا بیشتر) از نرم افزار استفاده نکنه برنامه از بانک اطلاعاتی جدا شده و به محض مراجعه مجدد کاربر با پيغام : Login failed for user ….. روبرو ميشويم و باید دوباره نرم افزار را از نو راه اجرا کند تا بتواند با آن کار کند . ضمنا کد برنامه با Borland Delphi 7 نوشته شده و برای اتصال به اسکيو ال از ADO Connection استفاده شده است .
    نکته آنکه اين اتفاق طبق جدول زیر در سيستمهایی که با ويندوز 7 کار ميکنند بیشتر رخ ميدهد وضمنا کاربران از طريق SQL Authentication به سرور وصل ميشوند و هيچگونه Orphan User هم نداريم .
    تست نرم افزار در شرایط گوناگون :

https://barnamenevis.org/images/attach/jpg.gif
    سلام
    connection timeout را تغییر دادید ؟ (پیش فرض 15)
    مشکل ارتباطی ندارید که موقت قطع بشه شبکه ؟
    با دستور ping سرور را رصد کنید ببینید قطعی لحظه ای دارید ؟

connection timeout
    این که ارتباطی نداره دوست من!

خصوصیت KeppConnected از ADOConnection رو true کنید.
    همون طور که دوستمون گفت ارتباط رو هم مونیتور کنید.
    توابع تبدیل تاریخ با دقت 5000 سال
    پذیرش پروژه، کامپوننت، آموزش برنامه نویسی (دلفی، اس کیو ال، ..) -> 09123780840

دوستای گلم حمایت کنید : https://cafebazaar.ir/app/com.nikanmehr.marmarxword/

نرم افزار پخش مویرگی

ممنون از لطف شما بله چک کردم مشکل شبکه ای نداشتیم حتی کانکشن تایم آوت رو هم بیشتر کردم بازم نشد .

Keep connection = true است مشکلی نداره . لطفا پیشنهاد دیگه ای اگه دارید بدهید ممنون .

مشکلتون عادی نیست و باید بررسی میدانی بشه.
    هیچ تریگری روی کانکشن در سطح instance نگذاشتید؟
    لاگین ها شمارش نمی شن؟
    سیستم عاملتون پالیسی خاصی نداره؟ مثلا پولینگ کانکشن ها رو دستکاری کرده باشه؟
    کلاینت های خاصی هم هستند که قطع نشن یا سر همشون میاد؟
    خود برنامه تایمر یا onIdle یا چنین چیزهایی نداره؟
    توابع تبدیل تاریخ با دقت 5000 سال
    پذیرش پروژه، کامپوننت، آموزش برنامه نویسی (دلفی، اس کیو ال، ..) -> 09123780840

دوستای گلم حمایت کنید : https://cafebazaar.ir/app/com.nikanmehr.marmarxword/

نرم افزار پخش مویرگی

تاپیک های مشابه

1. استفاده از بانک اطلاعاتی به انتخاب کاربر
    نوشته شده توسط idehrayan در بخش بانک های اطلاعاتی در Delphi
    پاسخ: 1
    آخرین پست: شنبه 31 مرداد 1394, 13:15 عصر
  2. پاسخ: 1
    آخرین پست: پنج شنبه 07 شهریور 1392, 13:12 عصر
  3. سوال: ایجاد چند Ado در ActiveReport یا وصل شدن به چند جدول از بانک اطلاعاتی در اکتیو ریپورت
    نوشته شده توسط ashkan1234 در بخش ابزارهای گزارشگیری در VB6
    پاسخ: 12
    آخرین پست: پنج شنبه 16 آذر 1391, 15:28 عصر
  4. پاسخ: 5
    آخرین پست: شنبه 12 بهمن 1387, 13:12 عصر
  5. چگونه میتوان از بانک اطلاعاتی یک فایل آهنگ را خواند؟
    نوشته شده توسط saeed bigdeli در بخش بانک های اطلاعاتی در Delphi
    پاسخ: 3
    آخرین پست: چهارشنبه 12 شهریور 1382, 12:11 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •