نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: نیازمند برنامه‌نویس PHP مسلط به یکی از فریم‌ورک‌های معروف (ترجیحاً لاراول، زند یا کدایگنایتر)

نیازمند برنامه‌نویس PHP مسلط به یکی از فریم‌ورک‌های معروف (ترجیحاً لاراول، زند یا کدایگنایتر)

سلام دوستان و سروران گرامی،

بنده یکی از دست‌اندرکاران وب‌سایت
    ترجمانو
    هستم که در حوزه‌ی خدمات ترجمه‌ی تخصصی فعالیت می‌کند.
    قصد داریم برای توسعه‌ی سیستم کاربری جدید این سایت، به‌صورت پروژه‌ای همکاری کنیم. تکنولوژی مدنظر ما استفاده از زبان PHP و دیتابیس MySql است و تاکید ما استفاده از یکی از فریم‌ورک‌های معروف این حیطه مانند Yii، Zend یا Codeigniter است. لازم به ذکر است که تمامی فرایندها و همین‌طور پروتوتایپ صفحات و نیز مستندات صفحات طراحی شده است.
    لطفاً برای مشاهده‌ی کارکردهای کنونی این پنل و آشنا شدن با نحوه‌ی کار سایت لطفاً به لینک زیر مراجعه نمایید:
    http://panel.tarjomano.com/new_order.php

از تمامی دوستانی که تجربه‌ی کافی در طراحی سیستم‌های مختلف را با استفاده از فریم‌ورک‌های یاد شده دارند، دعوت می‌شود از طریق ایمیل زیر اعلام همکاری نمایند:

tarjomano@gmail.com

نقل قول: نیازمند برنامه‌نویس PHP مسلط به یکی از فریم‌ورک‌های معروف (ترجیحاً لاراول، زند یا کدایگنایت

در زمینه برنامه نویسی میتوانید به لینک زیر مراجعه بفرمایید
    پارس

نقل قول: نیازمند برنامه‌نویس PHP مسلط به یکی از فریم‌ورک‌های معروف (ترجیحاً لاراول، زند یا کدایگنایت

نقل قول نوشته شده توسط bungee مشاهده تاپیک
    سلام دوستان و سروران گرامی،

بنده یکی از دست‌اندرکاران وب‌سایت
    ترجمانو
    هستم که در حوزه‌ی خدمات ترجمه‌ی تخصصی فعالیت می‌کند.
    قصد داریم برای توسعه‌ی سیستم کاربری جدید این سایت، به‌صورت پروژه‌ای همکاری کنیم. تکنولوژی مدنظر ما استفاده از زبان PHP و دیتابیس MySql است و تاکید ما استفاده از یکی از فریم‌ورک‌های معروف این حیطه مانند Yii، Zend یا Codeigniter است. لازم به ذکر است که تمامی فرایندها و همین‌طور پروتوتایپ صفحات و نیز مستندات صفحات طراحی شده است.
    لطفاً برای مشاهده‌ی کارکردهای کنونی این پنل و آشنا شدن با نحوه‌ی کار سایت لطفاً به لینک زیر مراجعه نمایید:
    http://panel.tarjomano.com/new_order.php

از تمامی دوستانی که تجربه‌ی کافی در طراحی سیستم‌های مختلف را با استفاده از فریم‌ورک‌های یاد شده دارند، دعوت می‌شود از طریق ایمیل زیر اعلام همکاری نمایند:

tarjomano@gmail.com
    باسلام
    من در زمینه برنامه نویسی فعالیت میکنم و میتوانم با شما همکاری داشته باشم
    برنامه نویسی سایت های ترجمه و ترجمه دانشگاهی

نقل قول نوشته شده توسط tarjome3000 مشاهده تاپیک
    باسلام
    من در زمینه برنامه نویسی فعالیت میکنم و میتوانم با شما همکاری داشته باشم
    برنامه نویسی سایت های ترجمه و ترجمه دانشگاهی
    یک
    سایت دیگر هم در زمینه ترجمه ارزان هست که با php برنامه نویسی شده است و این سایت را به شما معرفی میکنم
    همچنین یک سایت در زمینه ترجمه متن

سلام شما می توانید در زمینه برنامه نویسی سایت با سایت ایران مترجم و ترجمه همکاری داشته باشید.

نقل قول نوشته شده توسط tarjome3000 مشاهده تاپیک
    یک
    سایت دیگر هم در زمینه ترجمه ارزان هست که با php برنامه نویسی شده است و این سایت را به شما معرفی میکنم
    همچنین یک سایت در زمینه ترجمه متن
    در زمینه ترجمه مقاله کار کردم میتوانید در این سایت نمونه کارها ببینید

تاپیک های مشابه

1. نیازمند به برنامه نویس php مسلط به Codeigniter
    نوشته شده توسط pana1386 در بخش آگهی های استخدام
    پاسخ: 0
    آخرین پست: یک شنبه 03 خرداد 1394, 17:58 عصر
  2. نیازمند برنامه نویس مسلط به php
    نوشته شده توسط sfa0731 در بخش طراحی وب (Web Design)
    آخرین پست: شنبه 05 مهر 1393, 10:20 صبح
  3. پاسخ: 2
    آخرین پست: دوشنبه 06 خرداد 1392, 13:21 عصر
  4. حرفه ای: فوری : نیازمند برنامه‌نویس php فقط از تهران / حضوری
    نوشته شده توسط ebadgh در بخش PHP
    آخرین پست: چهارشنبه 08 تیر 1390, 23:58 عصر
  5. فرستادن پیغام به یکی از کامپیوترهای شبکه
    نوشته شده توسط ali_abbasi22145 در بخش برنامه نویسی در Delphi
    پاسخ: 8
    آخرین پست: یک شنبه 05 شهریور 1385, 08:17 صبح