نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: مشکل حروف گچ پژ و ک و ی در خروجی pdf سیستم Oracle Report Builder 11g

مشکل حروف گچ پژ و ک و ی در خروجی pdf سیستم Oracle Report Builder 11g

با سلام

من مشکل بزرگی با حروف گچ پژ و ک و ی هنگام تولید خروجی pdf توسط سیستم oracel report builder 11g دارم . توضیحاتی که می تونم بدم :

NLS_CHARACTERSET=AR8MSWIN1256

نکته : تمام خروجی های xml و html با تنظیم فوق به صورت فارسی و به هم چسبیده نمایش داده می شود .

مورد دیگه ای که من تنظیم کردم از طریق
    uifont.ali
    توانسته ام فونت فارسی رو به pdf الصاق کنم به صورت Embeded و خروجی pdf نیز برای کلیه کاراکتر های فارسی درست است به جز موارد فوق که به صورت جدا نمایش داده می شود .

خوب من جستجو های زیادی انجام دادم . برخی از دوستان در فروم ها خارجی اشاره به تولید caracterset اختصاصی کردند از طریق Oracle Locale Builder که از اون هم نتونستم جوابی بگیرم که در واقع موارد تولید شده توسط
    Oracle Locale Builder به صورت مرتب عمل نمی کند که خود دنیایی بوده و نیاز به تست و خطا بسیاری دارد.

جستجو های زیادی کردم تقریبا اکثر راه ها رو بررسی کردم به جز مواردی شما تغییرات فایل های سیستم
    oracel report builder 11g .
    حتی دنبال بروز رسانی سامانه oracle PDF printer رفتم که اون هم نتونستم آپدیت کنم . درواقع در این روش هنوز فایل اپدیت اون رو پیدا نکرده ام و البته احتمال می دم از طریق بروز رسانی Oracle Docmacke انجام بشه ..

دوستان متخصص ممنون می شم در این مورد من رو راهنمایی کنید.

با تشکر

نقل قول: مشکل حروف گچ پژ و ک و ی در خروجی pdf سیستم Oracle Report Builder 11g

یعنی هیچ کس یاد نداره جواب بده ؟!

با سلام

من با تحقیق بیشتر متوجه شدم . که فایل rwar.res در شاخه oraclehome/reports/res/ وجود داره که در اون عملیات تبدیل کارتر ها صورت می گیره با ادیتور باز کنید متوجه خواهید شد .
    اما مشکل اینجاست که این فایل باینری هست و باید دی کامپایل بشه . حال کسی دیکامپایلر خوب سراغ نداره من تغریبا 9 دیکامپایلر رو تست کردم و جواب نگرفتم .

اینکه با چی دی کامپایل بشه یا دات نت هست یا جاوایی

که احتمال می دم با تغییر این فایل هست که دوستان مبالغ میلیونی برای حل اون خواستند یا یک فایل دیکه مثال formall

کسی در این سطح کار نکرده یا نمی خواد جواب بده و یا جوابی نداره و همه توی این زمینه بی سواد هستند قضیه چی یه

با سلام کسی اطلاعات بیشتری توی این زمینه نداره

کسی به این مشکل تا به حال بر نخوره .

اقا من مشکلم حاده

سلام خدمت دوستان
    کسی در این رابطه اطلاعی نداره

با تشکر از پاسخ های فراوان این فرم . حس می کردم سواد دوستان بیش از اینها باشد

با این حال مشکل مورد نظر تا حدودی حل شده است و اینک نیاز به یک جاوا کار جهت تغییر محتوای یک کلاس در فایل jar هستم . من در واقع می خوام محتوای کلاس مربوطه ام رو در یک فایل jar تغییر بدم بدون اینکه کل فایل جر رو دیکامپایل کنم . چون هنگامی که این کار رو می کنم و یک جر جدید با کلاس تغییر یافته میسازم یک جایی به مشکل می خوره

با تشکر

من کار decompile و compile مجدد jar فایل رو براتون انجام میدم
    myrdsuser@gmail.com

تاپیک های مشابه

1. سوال: مشكل آمادن صفر به جاي متون داخل Mysql در خروجي
    نوشته شده توسط ravand در بخش PHP
    پاسخ: 2
    آخرین پست: دوشنبه 10 آبان 1389, 22:22 عصر
  2. سوال: مشكل گچ پژ در دولوپر 10g
    نوشته شده توسط hmm در بخش Oracle
    پاسخ: 0
    آخرین پست: سه شنبه 25 اسفند 1388, 14:59 عصر
  3. سوال: شناختن حروف گچ پژ در SQL هنگام اتصال به VB