نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: برای داشتن یک شرکت طراحی وب سایت چطور شروع کنم؟

برای داشتن یک شرکت طراحی وب سایت چطور شروع کنم؟

سلام
    دوستان من یک راهنمایی میخواستم در مورد اینکه از کجا شروع کنم تا در نهایت به هدفم که تاسیس یک شرکت طراحی وب سایت هست برسم؟

آیا این روش درستی هست که ابتدا یک سایت ایجاد کنم و پروژه بگیریم و در ادامه دفتر برای سایت اجاره کنم و بعد ثبت شرکت کنم؟

اصلا این کار با وجود رقیب های زیاد این کار هنوز دارای سود هست؟

لطفا اگر فرصت دارید حتی در حد یک خط من رو راهنمایی کنید ممنون.

نقل قول: برای داشتن یک شرکت طراحی وب سایت چطور شروع کنم؟

سلام
    همه چیز برای دریافت پروژه در بازار به مهارت شما بستگی دارد ، منظور از مهارت فقط سطح دانش تخصصی شما در زمینه طراحی یا برنامه نویسی وب نیست ، مدیریت بازاریابی ، فنون مذاکره ، روابط پایدار از مواردی دیگری هستند که باید علم آنها را نیز کسب کنید.
    در خصوص ثبت شرکت به صراحت باید بگم در وضعیت اقتصادی و بازار بسته داخل به هیچ عنوان یک عمل یا تخصص برای درآمدزایی کافی نیست ، باید در کنار طراحی وب سایر کارهای مرتبط مثل شبکه ، دوربین های امنیتی ، دریافت نمایندگی یک برند خاص و سایر کارهایی که می توانید خود یا با کمک دوستان دیگر انجام دهید را به رزومه خود اضافه کنید.
    شعارها را رها کنید اینجا ایران است ، دومین آمار بیکاری فراگیر به گفته اخبار داخلی از نظر گستردگی مربوط به برنامه نویسان است (در هر سطحی).
    یک جستجو ساده کنید مشاهده خواهید کرد خیلی از اساتید به تولید آموزش روی آورده اند و یا از پشتیبانی پروژه های قدیم درآمدزایی می کنند.
    موفق باشید.

نقل قول: برای داشتن یک شرکت طراحی وب سایت چطور شروع کنم؟

ممنون از پاسخ شما

راستش من خودم از کارمند شدن اونم با شرایطی که وجود داره بیزارم برای همین به دنبال این هستم که به صورت مستقل کار کنم

دوست دارم برنامه ریزی سه تا پنج ساله داشته باشم و با هدف به جلو برم اما هرچی در این مورد سعی می کنم دانش کسب کنم سردرگم تر میشم و الان نمیدونم از کجا باید شروع کنم

از لحاظ دانش و استعداد در زمینه هایی غیر از طراحی وب که شما اشاره کردین در سطح خوبی قرار دارم اما به دلیل شکستی که قبلا داشتم الان یکم محتاط و گیج شدم نیاز به تجربه شما دوستان دارم تا بتونم کارم رو آغاز کنم

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •