نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: نظر از اساتید و دوستان

نظر از اساتید و دوستان

با عرض سلام خدمت اساتید و صاحب نظران بنده می خواهم تکه برنامه ای طراحی کنم مانند آدرس سایت زیر که ظاهرا با فلش ساخته شده لطفا دوستان راهنماییم کنند که چگونه مثل همین نمونه را پیاده کنم با تشکر از شما .

http://quranct.ir/index.aspx?siteid=...1&pageid=23917

نقل قول: نظر از اساتید و دوستان

کسی نیست راهنماییمون کنه

Smile نقل قول: نظر از اساتید و دوستان

نقل قول نوشته شده توسط tylor96 مشاهده تاپیک
    با عرض سلام خدمت اساتید و صاحب نظران بنده می خواهم تکه برنامه ای طراحی کنم مانند آدرس سایت زیر که ظاهرا با فلش ساخته شده لطفا دوستان راهنماییم کنند که چگونه مثل همین نمونه را پیاده کنم با تشکر از شما .

http://quranct.ir/index.aspx?siteid=...1&pageid=23917

کارت زیاد سختی نیست
    شما می بایست کلمات و جملاتی را که قرار است جدا جدا پخش شوند رو با صدای آن مپ کنید
    و با استفاده از یک markup language به عنوان مثال xml ذخیره کنید

حالا فرض میکنیم شما میخواهید جمله ی : "به نام خداوند " را به این شکل نمایش دهید
    ساختار فایل:
    mp3/001.mp3 به
    mp3/002.mp3 نام
    mp3/003.mp3 خداوند

حالا شما هر خط را پارس می کنید و نوشته آن را به صورت یک textfield به stage اضافه میکنید و ایونتی هم برای کلیک روی آن تعریف میکنید تا به محض کلیک کردن صدای مربوط به ان را پخش کند
    طبیعیست که در صورتی که مایل باشید میتونید کلمات مختلف را به صورت اتوماتیک و پشت سر هم هم پخش کنید

برای اینکه هر کلمه یا هر تکه از نوشته هم یک فایل صوتی جدا درست نکنید می تونید از روش نشانه گذاری فایل صوتی استفاده کنید که توضیحش یکم بیشتره و اینجا نمی گنجه
    فقط برای اینکه دید کلی داشته باشید باید بگم مثل فایل های زیر نویس که شما روی فیلم اضافه میکنید
    در فایلها به عنوان مثال گفته میشه در تامی 20:21.120 چه نوشته ای در صفحه ظاهر شود

تاپیک های مشابه

1. گفتگو: درخواست نظر از دوستان برای طراحی یک بخش سرگرمی
    نوشته شده توسط pirmard66 در بخش PHP
    پاسخ: 1
    آخرین پست: پنج شنبه 02 آبان 1392, 00:46 صبح
  2. پاسخ: 3
    آخرین پست: سه شنبه 24 فروردین 1389, 18:16 عصر
  3. یکی از اساتید چگونگی نصب JBuilder را آموزش دهد.
    نوشته شده توسط rezaTavak در بخش برنامه‌نویسی جاوا
    پاسخ: 0
    آخرین پست: جمعه 28 اسفند 1383, 08:45 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •