نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: نمایش تصویر اشخاص با ثبت مسیر تصویر در دیتابیس

نمایش تصویر اشخاص با ثبت مسیر تصویر در دیتابیس

من یه برنامه دارم که مشخصات اشخاص میگیره و توی دیتابیس ذخیره می کنه و تصاویر اشخاص هم همینطور در واقع ادرس تصاویرو توی دیتابیس ذخیره می کنه . من میخوام یه فرم درس کنم که توی این فرم به ازای هر نفر یک image box ساخته بشه و تصویر هر فرد توی اون قرار بگیره . حالا سوال اینجاست که چطوری میشه خود برنامه به ازای هر نفر imagebox بسازه . کدش چطوری نوشته میشه بی زحمت راهنمایی کنید

نقل قول: image

با سلام
    اول ایمیجتون رو با ایندکس 0 بسازید
    تع داد کاربر رو توی n بریزید به سادگی میشه :
    n = Text1.Text
    For i = 1 To n - 1
    Load Image1(i)
    Image1(i).Visible = True
    Image1(i).Top = Image1(i - 1).Top + 1000
    Next i

1000 مقدار ارتفاع هر عکس شما بعلاوه فاصله ای که باید با بعدی داشته باشه هست
    با تشکر

مرسی
    اقای roo.row ممنون من بخوام ویژال بیسیک بصورت حرفه ای یاد بگیرم بای چه مطالبی رو بخونم اخه من خیلی سوال برای پیش میاد نمیشه هر دفعه هم مزاحم دوستان و شما شد
    شما میشه راهنمایی کنید که چطوری باید حرفه ای یاد بگیرم یا اینکه یا جزوه ای یا لینکی ممنون میشم این مطالب آموزش سایت شمارو هم دارم

با سلام
    با توجه به اینکه ویژوال بیسیک دیگه پشتیبانی نمیشه و نسل های فراوان زبان های مختلف بعد از اون اومده شما نباید انتظار منابع فارسی رو داشته باشید
    بیشتر آموزش ها به زبان انگلیسی هست و معدودی هم که به فارسی هستند آنچنان بدرد نمی خورند(نه کاملا) بیشتر دوستان حرفه ای هم این زبان رو فقط به خاطر ساده بودن - منعطف بودن - حرفه ای بودن و ... کار می کنند که از معدود زبان های کاملا کامل هست که با اون هر کاری ممکنه با کمترین میزان کد نویسی
    بیشتر اعضای حرفه ای این سایت از روی تجربه که خیلی با ارزش هست به اینجا رسیدن

شما می تونید با دانلود سورس های مختلف و نظاره کردن عملکرد اونها به تناسب کد ها با توجه به قابل فهم بودن ویژوال بیسیک اون رو فرا بگیرید اگر به زبان انگلیسی مسلط هستید می تونید از منابع خارجی هم استفاده کنید

البته منابع داخلی و فارسی زبان هم زیاد برای شروع بد نیستند که میتونید اونها رو با یه سرچ ساده پیدا کنید

از طرف دیگه اگر نتونستید منابع مناسبی پیدا کنید یا سورس ها خیلی گیجتون کرد می تونید از کتاب های موجود استفاده کنید که معولا نصفشون متن بی سود در باره معماری کامپیوتر هست

و در نهایت هم اگر چیز مناسبی پیدا نکردید و منابع فوق برایتان موثر واقع نشد می تونید در کلاس ها آموزشی اون شرکت کنید

در ضمن خودمم یه سری فایل مفید دارم که اگر پیدا کردم براتون آپلود می کنم

با تشکر فراوان
    آخرین ویرایش به وسیله vbhamed : جمعه 16 بهمن 1394 در 08:52 صبح

ممنون میشم اگه اینکارو بکنید لطف بزرگی کردید .
    اگه خواستین به ایمیلمم میتونید بفرستید یعنی در واقع جمیل fshadh1@gmail.com
    حقیقت من چندتا برنامه واسه کلانتریا نوشتم . یعنی اینقدو بلدم ولی نه به اندازه شما اساتید .
    بعضی وقتا واسم سوال پیش میاد که تو سایت مطرح می کنم . بعد اینکه من به برنامه نویسی علاقه دارم میخوام یکم vb.net کار کنم یه کتاب خریدم ولی اصلا مطالبش بدرد نمیخورد اصلا . شما چه پیشنهادی میدین ؟ اصلا vb.net خوبه ؟ یا برنامه نویسی دیگه کار کنم یا چه برنامه ای پیشنهاد میدین ؟

کاربر دائمی آواتار kitcat_m18
    محل زندگی
    اداره - پشت میز کامپیوتر

نقل قول نوشته شده توسط fshadh1 مشاهده تاپیک
    من یه برنامه دارم که مشخصات اشخاص میگیره و توی دیتابیس ذخیره می کنه و تصاویر اشخاص هم همینطور در واقع ادرس تصاویرو توی دیتابیس ذخیره می کنه . من میخوام یه فرم درس کنم که توی این فرم به ازای هر نفر یک image box ساخته بشه و تصویر هر فرد توی اون قرار بگیره . حالا سوال اینجاست که چطوری میشه خود برنامه به ازای هر نفر imagebox بسازه . کدش چطوری نوشته میشه بی زحمت راهنمایی کنید

سلام
    شما به استفاده از VsFlexGrid هم می تونی اطلاعات اشخاص ار قبیل نام و نام خانوادگی و ... رو نشون بدی، هم تصویرش رو تو یه فیلد نشون بدی
    یه نگاه به سمپل هاش کنی پیداش می کنی
    من الان دسترسی ندارم تا برات بذارم

اگه پیدا نکردی پیغام خصوصی بده برات بفرستم
    موفق باشی

تاپیک های مشابه

1. سوال: مشکل در ثبت مسیر عکس در دیتابیس
    نوشته شده توسط Ship Storm در بخش VB.NET
    پاسخ: 3
    آخرین پست: یک شنبه 15 بهمن 1391, 13:57 عصر
  2. سوال: نمایش تصویر در پیکچر باکس با لیست باکس
    نوشته شده توسط aminaltavista در بخش C#‎‎
    پاسخ: 2