نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: با کذوم ؟ C++‎ یا C#‎؟ بهتره شبیه ساز ps1 و ps2 ساخت؟

با کذوم ؟ C++‎ یا C#‎؟ بهتره شبیه ساز ps1 و ps2 ساخت؟

سلام. من از سایت برنامه ی pcsx2 ، سورس کد برنامه رو گرفتم که با C++‎‎‎‎ نوشته شده. حالا اگه من بخوام یک روزی برنامه شبیه ساز ps1 یا ps2 برای ویندوز بنویسم به نطر شما با کذوم زبان بهتره ؟ C#‎‎ یا C++‎‎ ؟

خودم با C++‎‎‎‎ کمی کار کردم.

در ضمن شبیه ساز پلی استیشن فارسی نسخه ی اندروید رو برنامه نویس های ایرانی توی کافه بازار نوشتن.

من می خوام برای ویندوز بنویسم
    آخرین ویرایش به وسیله amin_as16 : دوشنبه 05 بهمن 1394 در 00:43 صبح

نقل قول: با کذوم ؟ C++‎‎ یا C#‎‎؟ بهتره شبیه ساز ps1 و ps2 ساخت؟

نقل قول نوشته شده توسط amin_as16 مشاهده تاپیک
    سلام. من از سایت برنامه ی pcsx2 ، سورس کد برنامه رو گرفتم که با C++‎‎‎‎‎‎ نوشته شده. حالا اگه من بخوام یک روزی برنامه شبیه ساز ps1 یا ps2 برای ویندوز بنویسم به نطر شما با کذوم زبان بهتره ؟ C#‎‎‎‎ یا C++‎‎‎‎ ؟

خودم با C++‎‎‎‎‎‎ کمی کار کردم.

در ضمن شبیه ساز پلی استیشن فارسی نسخه ی اندروید رو برنامه نویس های ایرانی توی کافه بازار نوشتن.

دوست عزیز با همون C++‎ بنویس بهتره چون قراره شبیه ساز بنویسی خوب قائدتاً باید بازی ها پلی استیشن رو به وسیله فرمت ISO ران کنی برای سرعت دیباگ بیشتر اگر بتونی با C++‎ بنویسی بهتره

نقل قول: با کذوم ؟ C++‎ یا C#‎؟ بهتره شبیه ساز ps1 و ps2 ساخت؟

نقل قول نوشته شده توسط amin_as16 مشاهده تاپیک
    سلام. من از سایت برنامه ی pcsx2 ، سورس کد برنامه رو گرفتم که با C++‎‎‎‎‎‎‎‎ نوشته شده. حالا اگه من بخوام یک روزی برنامه شبیه ساز ps1 یا ps2 برای ویندوز بنویسم به نطر شما با کذوم زبان بهتره ؟ C#‎‎‎‎‎‎ یا C++‎‎‎‎‎‎ ؟
    خودم با C++‎‎‎‎‎‎‎‎ کمی کار کردم.
    بنده در جریان پروژه PCSX2 هستم و میتونم بگم تقریبا از 10 الی 12 سال پیش این پروژه شروع به توسعه کرده بود.
    و اما در رابطه با کدام زبان، خب ذات ++C در سیستمی بودنش هست و اگر سورس کد های پروژه PCSX2 رو دیده باشید خواهید دید که در اون بخش های مختلفی از کنسول PS2 از جمله VU ، FPU، مهمتر از همه R5900 رو که بخش های اصلی چیپ PS2 هستند شبیه سازی کرده اند و تمامی کد ها در بازه Assemble ، C و ++C هستند با این حساب به نظر شما با #C میشه همچین کارهایی کرد؟ برنامه نویسی در لایه های سطح پایین و سیستمی از عهده #C بر نمیاد حال همه ای ها به کنار بعد از 10 سال توسعه این پروژه هنوز کیفیت مطلوب مثل خود PS2 رو نداره! فرض کنید اگه سی شارپ بود چی میشد ! نه تنها امکان شبیه سازی نداشتن بلکه اگه داشتن هم هیچوقت فریم ریت قابل قبولی نمیداد.

درضمن یک اشاره ای به اینم بکنم که سیستم عامل های PS3 و PS4 هم تحت یونیکس و توسط زبان ++C توسعه داده میشوند و تمامی بازی ها برای این کنسول ها مانند PC توسط ++C نوشته میشوند.
    و در نهایت نظر من این هست هیچ موقع نوشتن شبیه سازی تحت زبان هایی به جز ++C امکان پذیر نیست مگر اینکه پروژه های Fake جهت فریب دادن.

تاپیک های مشابه

1. سوال: کار با فریم ورک یا جاوا کدوم بهتره ؟
    نوشته شده توسط abdoullah.aberi در بخش Java SE : نگارش استاندارد جاوا
    پاسخ: 1
    آخرین پست: یک شنبه 30 آذر 1393, 19:25 عصر
  2. پاسخ: 8
    آخرین پست: سه شنبه 29 بهمن 1392, 13:12 عصر
  3. می شه sort و filter را با هم انجام داد یا نه؟ کمک فوری
    نوشته شده توسط V60 در بخش بانک های اطلاعاتی در Delphi
    پاسخ: 28
    آخرین پست: جمعه 11 اسفند 1385, 14:39 عصر
  4. کار با سوکت در JBuilder++یا Visual j++ 6(برنامه نویسی شبکه)
    نوشته شده توسط arshia_ در بخش برنامه‌نویسی جاوا
    پاسخ: 10
    آخرین پست: شنبه 07 شهریور 1383, 07:42 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •