نمایش نتایج 1 تا 10 از 10

نام تاپیک: کمک کنید ضروری در حد لالیگا برای طراحی سایت

Question کمک کنید ضروری در حد لالیگا برای طراحی سایت

با عرض سلام خسته نباشید خدمت دوستان
    اقا عرض کنم خدمتتون که من دیوونه کامپیوترم زاز 6 سالگیم پای کامپیوتر بودم تا الان که 19 سالمه و عشق گیم و اینجور چیزا
    روزی 12 ساعت یا بیشتر پای کامپیوترم ولی از برنامه نویسی و وب دیزاین اندازه کلم بروکلی سرم نیست فقط تا حد کمی وردپرس بلدم که این روزا همه بلدن
    حتی رشته تحصیلی ام رو هم کامپیوتر نرم افزار برداشتم ولی امان از دست استاد عوضی.
    چون هرچی میگذره احسلس میکنم داره عمرم هدر میشه
    حالا خواهش من از همه اینا که کتاب به من معرفی کنید که به صورت کامل به من asp.net رو یاد بده؟؟؟؟؟؟
    کتاب زیاده ولی من یه چیزی با اسم و مشخصات دقیق میخوام که کامل باشه به طور کامل و حرفه ای بهم یاد بده چون پک های آموزشی که زیاد خوب نیستن وقت بیرون آموزش دیدن هم ندارم استاد های دانشگاه هم سایت های خودشون مثل وبلاگ میمونه!!!!!
    شرمنده سرتون رو درد اوردم دوستان کمک کنید خیلی ممنون میشم

کاربر دائمی آواتار mortezagt
    محل زندگی
    بوشهر

نقل قول: کمک کنید ضروری در حد لالیگا برای طراحی سایت

شما توی همین سایت هم سرچ کنی میتونی چیزای زیادی پیدا کنی
    توی گوگل سرچ کن هم کتاب و هم فیلم زیاده
    خودمم همینطوری یاد گرفتم
    اگر واقعا علاقه داشته باشی میتونی راحت یاد بگیری
    موفق باشی

خیلی ممنون دوست عزیز که راهنمایی کردین ولی اگه میشه یه راهنمایی بکنین ببینم از کجا شرو کنم مثلا اول باید زبان های دیگه رو یاد بگیرم یا از اول برم سراغ #C و با اون تمرین کنم
    ممنون میشم اگه جواب بدین اگه یدونه سایت دیگه فیلم میذاره یا مطالب خوبی داره رو پ خ کنید خیلی خوب میشه

با یه پروژه شروع کن و هرجا گیر افتادی سرچ کن . اول html و css رو یاد بگیر . بعد کار با extention فایرباگ رو یاد بگیر . بعد تحلیل و طراحی دیتابیس و نرمال سازی داده ها رو یاد بگیر . بعدا بر سراغ C#‎ و ثبت دیتا توی دیتابیس و سلکت اون رو یاد بگیر و با entityframework کار کن . نمونه کد هم توی این سایت زیاده مثلا این یه نمونه ذخیره عکسه
    https://barnamenevis.org/showthread.p...A7%D9%85%D9%84

و این هم یه نمونه ادیتور متنه

https://barnamenevis.org/showthread.p...87%D8%A7%DB%8C

کاربر دائمی آواتار komeil64
    محل زندگی
    تهران

بنظرم توی کلاس های اقای کرامتی آموزشگاه برنامه نویس شرکت کن

دوست عزیز خود asp.net به دو قسمت تقسیم میشه یکی سمت سرور که کدهای #C میشه و بخش دوم سمت کلاینت ک میشه HTML , Java , Jquery , CSS ,Ajax به نظر من شما باید پروژه محور کار کنید ک بتونید بصورت کامل یا بگیرید و مشکلاتی رو که در طی انجام پروژه ایجاد میشه رفع کنید اینجوری یادگیریش بهتره.

البته الان دیگه ASP.NET Web Form توسعه داده نمیشه و همه دارن میرن سمت ASP.NET MVC البته هنوزم میشه با Web Form بهترین سایت ها رو طراحی کرد.

موفق باشید.

خیلی ممنون از همه دوستان

اگه میخوای ای اس پی کار بشی باید دستکم چندتا چیز رو یاد بگیری که البته اصلا هم سخت نیست!
    نخست html5،css3,jquery(یا جاوااسکریپت) که واسه اینها آموزشهای فارسی تصویری و نوشتاری خوب خیلی زیاده و نیازی به معرفی نداره تنها کافی تو گوگل جستجو کنی اما یه نمونه خوب فارسی ش تارنمای webgoo.ir هستش و نمونه انگلیسی هم http://w3schools.com/ هستش! البته این سه تا جزء بایدی های طراحی سمت کلاینته وگرنه برای حرفه ای شدن چیزایی مثه ajax و بوت استرپ و... هم لازمه .
    واسه برنامه نویسی سمت سرور هم بنظرم بهترین گزینه زبان سی شارپ هستش! بعد که این زبان رو یاد گرفتی می تونی با خیال راحت ای اس پی دات نت روبا زبان سی شارپ شروع کنی که البته بهت پیشنهاد میکنم بعد یادگیری سی شارپ مستقیم بری سراغ ام وی سی نه ای اس پی دات نت!
    واسه یادگیری سی شارپ فیلم های مهرداد کیانیان و البته فیلم های مهرداد کیانی(خیلی کامل و خوبه) رو جستجو کن
    واسه ای اس پی هم فیلم های مهرداد کیانیان رو تو گوگل جستجو کن
    منابع زیاده ولی بنظرم برای شروع این فیلمهارو ببین

کاربر دائمی آواتار علیرضا5
    محل زندگی
    همدان

سلام دوست عزیر منم تازه طراحی سایت رو شروع کردم فیلم های آموزشی سایت نیک آموز رو ببین واقعا خوب توضیح میده
    البته الان دیگه ASP.NET Web Form توسعه داده نمیشه و همه دارن میرن سمت ASP.NET MVC البته هنوزم میشه با Web Form بهترین سایت ها رو طراحی کرد.
    دوست عزیر اگه ممکنه فرق این دوتا رو توصیح بدید من با ویژوال استودیو 2013 شروع کردم به نظرم همون
    ASP.NET Web Form هستش درست میگم یا نه اگه درسته چطوری و با چه نرم افزارهایی ASP.NET MVC رو میشه کار کرد
    لطفا ریز توضیح بدید و همچنین با ذکر منبع
    با تشکر
    آخرین ویرایش به وسیله علیرضا5 : پنج شنبه 20 اسفند 1394 در 19:18 عصر

[QOUTE]
    دوست عزیر اگه ممکنه فرق این دوتا رو توصیح بدید من با ویژوال استودیو 2013 شروع کردم به نظرم همون
    ASP.NET Web Form هستش درست میگم یا نه اگه درسته چطوری و با چه نرم افزارهایی ASP.NET MVC رو میشه کار کرد
    لطفا ریز توضیح بدید و همچنین با ذکر منبع
    با تشکر
    [/QUOTE]

درود
    توی همون ویزوال استودیو تون می تونید برید به
    file>new>project
    و در پنجره باز شده گزینه asp.net mvc4 web application رو انتخاب کنید و ...
    البته چون چیزی ازش نمی دونید ممکنه نسبت به ای اس پی دات نت فضای براتون وحشتماک بنظر بیاد! چون دیگه از کامپوننت ها اماده که میتونستید درگ کند توش خبری نیست!ولی نگران نباشید وقتی برید توش میبینید نسبت به شیوه پیشین بسیار هم ساده تر و روانتر میشه برنامه نویسی کرد!
    تو اینترنت آموزشهای خوب زیادی واسه ام وی سی هست نمونش :
    برای شروع اگه کمی انگلسی بلدید تارنمای asp.net خیلی خوبه هم فیلمای خوبی داره و هم مطالب عالی
    http://www.asp.net/mvc

تو این تارنما هم آقای مهرداد نادری آموزش های اولیه ام وی سی رو داده که پیشنهاد میکنم حتما ببینید
    http://www.mehrdadnaderi.com/Amuzesh/MVC.html

تاپیک های مشابه

1. کمک کنید مشکل در ساخت ویجت برای اندروید
    نوشته شده توسط dalmif در بخش Android Studio
    پاسخ: 5
    آخرین پست: سه شنبه 05 آبان 1394, 07:21 صبح
  2. لطفا کمک کنید .ضروری - مشکل با ajax در صفحات route شده .
    نوشته شده توسط rayanravesh در بخش jQuery
    پاسخ: 0
    آخرین پست: پنج شنبه 23 مرداد 1393, 17:46 عصر
  3. لطفا کمک کنید .ضروری - مشکل با ajax در صفحات route شده .
    نوشته شده توسط rayanravesh در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 0
    آخرین پست: پنج شنبه 23 مرداد 1393, 17:05 عصر
  4. پاسخ: 9
    آخرین پست: پنج شنبه 30 آبان 1392, 15:37 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •