نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: مشکل با gradle

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

مشکل با gradle

سلام دوستان من تو برنامم چنتا لایبرری دارم که تو گریدل نوشتم حالا هر بار که میخوان اجرا بگیرم نیم ساعت طول میکشه تا گریدل کارش تموم بشه
    وقتیم که گریدل رو offline میکنم میگه لایبرری ها اجرا نمیشن
    چیکار باید بکنم؟؟؟

نقل قول: مشکل با gradle

سلام

اگر کد اون کتابخونه درست وارد شده باشه و gradle اطلاعات اون کتابخونه رو تماما دانلود کرده باشه، دفعات بعد زیاد طول نمیکشه. اگر زیاد طول میکشه و یا اینکه وقتی آفلاین میکنی ارور میده یعنی اطلاعات اون کتابخونه ناقصه و کامل دانلود نشده.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط msroid مشاهده تاپیک
    سلام

اگر کد اون کتابخونه درست وارد شده باشه و gradle اطلاعات اون کتابخونه رو تماما دانلود کرده باشه، دفعات بعد زیاد طول نمیکشه. اگر زیاد طول میکشه و یا اینکه وقتی آفلاین میکنی ارور میده یعنی اطلاعات اون کتابخونه ناقصه و کامل دانلود نشده.
    خیلی گلی اما آخه پروژه یکی دو بار لود شده و کار کرده اما ه سری کلی طول کشیده

و یک مشکل دیگه اینکه من اصلا نمیتونم github رو باز کنم ماله شما هم همینطوریه؟؟؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط sonicuser مشاهده تاپیک

تقریبا مشکل خودم !
    اینجور وقت ها . یه و.. پی ا.. خوب کانکت کنید تا بدون مشکل دانلود کنه فایل های مورد نیاز رو ! با توجه به سرعت کمی طول می کشه این کار . تا نیم ساعت هم شده برای من

نقل قول نوشته شده توسط sonicuser مشاهده تاپیک

در مورد سوال دوم:
    github خیلی راحت برای من باز میشه.
    اما در مورد مشکل اول:
    همونجورکه دوستمون گفتن از وی p ان استفاده کن. البته باید سرعت اینترنت هم خوب باشه. اگر gradle تمام اطلاعات لازم رو دانلود کنه دیگه شروع به دانلود چیزی نمیکنه و میتونی به صورت آفلاین ازش استفاده کنی. زمانی نیاز به نت داره که اطلاعات ناقص دانلود شده باشن.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •