نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: در Xamarin میشه با یه سورس کد دوتا برنامه بومی برای ANDROID , IOS خروجی گرفت؟

Lightbulb در Xamarin میشه با یه سورس کد دوتا برنامه بومی برای ANDROID , IOS خروجی گرفت؟

با سلام
    من تازه میخوام با Xamarin شروع کنم
    اندروید استودیو هم دارم با تمام مخلفاتش
    اما
    خوب هدف اصلیم اینه که برنامه ای که میخوام بنویسم برای IOS هم باشه
    خوب نسخه XAMARIN اندروید فرق میکنه با IOS ش
    الان اگه ما اپلیکشنی بسازیم برای اندروید در XAMARIN میتونیم همون رو خروجی بگیریم برای IOS یا باید از نو بنویسیم یا تغییرات در برنامه بدیم؟
    این سوال برام مهمه چون اگر نتونم با یه کد در XAMARIN دو نوع خروجی بگیرم ازش استفاده نمیکنم
    اما اگه بتونم کلاً همه بخش موبایل رو میارم رو زامارین!!
    امیدوارم به این سوال جواب بدین چون شدید لازم دارم
    زامارین چه حسنی داشته در کل که ساختنش
    | من یه برنامه نویس php هستم دارم به سمت موبایل هم میرم و لازمش دارم

نقل قول: در Xamarin میشه با یه سورس کد دوتا برنامه بومی برای ANDROID , IOS خروجی گرفت؟

بالا...بالا...بالا...بالا...

نقل قول: در Xamarin میشه با یه سورس کد دوتا برنامه بومی برای ANDROID , IOS خروجی گرفت؟

سلام دوست عزیز منم مثل توبودم ونمی دونستم وتقعیت داردیانه..اما باپیگیری هایی که کردم ازکسی که زامارین آموزش می دادبهگفته ی خودش 70تا90% کدها یکی می باشد ....اما اگرراحتی به خوای چون زامارین هنوز روچرخه نیفتاده ..اشتباهایی ممکن وجودداشته باشد وکدهای کتابخانه ایش هم کم باشد...این گفتم تا پی گیری کنی ببینی زامارین بهتره یا جاوا برای شما که اول راهید .وبدون که جاواکدکتابخانه ای زیادی براش هست ازش برنامه های زیادی ساخته شده که اگر خواستید مثل اوون برنامه هاروبه راحتی باکپی پیست بسازی....ویکی دیگه هم بهم گفت باجاواراحت تر ولی من بهش گفتم چون برای هم اندروید وهم ios راحت می شد برنامه ساخت پس فکرکنم بهترین گزینست ولی درجواب گفت اگر باجاوا برای اندروید برنامه نوشتی یعنی یادگرفتی اون الگریتم برنامه نویسی برای اندروید را..با 2 الی 3ساعت کارکردن به راحتی می تونی به iosتبدیل کنی فقط با2الی3 ساعت...اما من خودم رامارین انتخاب کردم چون هم ازش جدیدا ازشرکت ماکروسافت خیلی حمایت می شد وهم این که شنیدم جدیدا ازسال 2015 google ازکتابخانه برنامه نویسی جاواحمایت نمی کند واز زامارین#c حمایت می کند...پس تصمیم بگیر دویت عزیز کدوم بهتره؟

تاپیک های مشابه

1. سوال: تغییر Connection String در App.Config با استفاده از کد داخل برنامه
    نوشته شده توسط h.moshfeghi در بخش C#‎‎
    پاسخ: 4
    آخرین پست: دوشنبه 13 آبان 1392, 21:10 عصر
  2. پیدا کردن یه سورس کد خاص در میان سورس های یک فایل EXE :
    نوشته شده توسط masoodregister در بخش برنامه نویسی با زبان C و ++C
    پاسخ: 6
    آخرین پست: یک شنبه 11 فروردین 1392, 02:21 صبح
  3. من یه سورس کد (ارتباط با من ) لازم دارم
    نوشته شده توسط Asad.Safari در بخش Classic ASP
    پاسخ: 6