نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: جذب کاربر برای سایت

جذب کاربر برای سایت

سلام دوستان

من به تازگی یک سایتی طراحی کردم ، تو این سایت می شه عکس و محتوای جالب رو اشتراک گذاری کرد حالا مشکل من اینجاست که چطوری برای سایتم کاربر پیدا کنم و بازدید سایتم رو ببرم بالا ؟

با توجه به نوع کاربری سایت که عکس و متن های سرگرم کننده است ، پیدا کردن کاربر از طریق ایندکس شدن مطالب و مقاله نویسی به درد نمی خوره ، به نظر شما چه راهی برای افزایش بازدید سایت و پیدا کردن کاربر خوبه ؟

در ضمن توجه داشته باشید که بودجه تبلیغاتی ندارم ، به عبارت بهتر می خوام خودم برای سایتم تبلیغ کنم و کاربر پیدا کنم.

کاربر دائمی آواتار bomb23
    محل زندگی
    دفتر

نقل قول: جذب کاربر برای سایت

پیدا کردن کاربر از راه ایندکس گوگل مسئله خیلی مهمیه چرا که تقریبا بیس همه چی میشه اون. به نظر من اول خودتو به همه موتورها معرفی کن، بعد لینک سایتتو از طریق سایت های آگهی رایگان به اشتراک بذار، داخل شبکه های اجتماعی و به خصوص فیسبوک صفحه بساز و تبلیغ سایتتو بکن. به هر حال وقتی هزینه تبلیغات ندی کارت سختتره و تلاش بیشتری میخواد.

نقل قول: جذب کاربر برای سایت

نقل قول نوشته شده توسط taiooo مشاهده تاپیک
    سلام دوستان

من به تازگی یک سایتی طراحی کردم ، تو این سایت می شه عکس و محتوای جالب رو اشتراک گذاری کرد حالا مشکل من اینجاست که چطوری برای سایتم کاربر پیدا کنم و بازدید سایتم رو ببرم بالا ؟

با توجه به نوع کاربری سایت که عکس و متن های سرگرم کننده است ، پیدا کردن کاربر از طریق ایندکس شدن مطالب و مقاله نویسی به درد نمی خوره ، به نظر شما چه راهی برای افزایش بازدید سایت و پیدا کردن کاربر خوبه ؟

در ضمن توجه داشته باشید که بودجه تبلیغاتی ندارم ، به عبارت بهتر می خوام خودم برای سایتم تبلیغ کنم و کاربر پیدا کنم.
    مقاله نکات طلایی SEO

تاپیک های مشابه

1. سوال: تایید صحت اطلاعات برای ورود کاربر به سایت از طریق webbrowser
    نوشته شده توسط sinavb در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 24
    آخرین پست: چهارشنبه 12 شهریور 1393, 16:12 عصر
  2. جذب نویسنده برای سایت آیسودا
    نوشته شده توسط isouda در بخش آگهی های استخدام
    پاسخ: 0
    آخرین پست: سه شنبه 08 مرداد 1392, 13:56 عصر
  3. حرفه ای: ایجاد کاربر به صورت مجازی برای سایت
    نوشته شده توسط sepehr.net در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 3
    آخرین پست: جمعه 07 مرداد 1390, 12:34 عصر
  4. پاسخ: 3
    آخرین پست: پنج شنبه 18 آذر 1389, 09:42 صبح
  5. مبتدی: عدم اجازه به کاربر برای کپی از سایت
    نوشته شده توسط hesamy2004 در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 9
    آخرین پست: دوشنبه 15 شهریور 1389, 12:34 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •