نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: نوشتن وب سرویس برای ارتباط با بانک mysql روی هاست و برنامه سی شارپ تحت ویندوز

نوشتن وب سرویس برای ارتباط با بانک mysql روی هاست و برنامه سی شارپ تحت ویندوز

سلام دوستان عزیز
    من میخواستم یه وب سرویس بنویسم که روی هاست لینوکس با بانک اطلاعاتی هاست در ارتباط باشه و اطلاعات بانک mysql رو برای برنامه تحت ویندوز سی شارپ ارسال و دریافت کنه.
    اما چند سوال برام مطرح هست؟

یکی اینکه آیا امکان نوشتن وب سرویس مختص لینوکس در سی شارپ (منظور همان VS) هست؟ چون سی شارپ فقط asp تحت وب داره؟
    دو اینکه آیا دوستان نمونه کدی از ارتباط وب سرویس و بانک اطلاعاتی روی لینوکس دارن که کمکم کنه.

با تشکر

نقل قول: نوشتن وب سرویس برای ارتباط با بانک mysql روی هاست و برنامه سی شارپ تحت ویندوز

سلام دوست من
    شما میتونی از داخل دیتابیس اسکیوال یه لینک به دیتابیس مای اسکیوالت بزنی و اطلاعات مدنظر رو دریافت و یا ارسال کنی که اگه یه سرچ بزنی برای نحوه ایجاد لینک آموزشش رو پیدا میکنی

نقل قول: نوشتن وب سرویس برای ارتباط با بانک mysql روی هاست و برنامه سی شارپ تحت ویندوز

سلام رضا جان

منظورت لینک سرور از mysql هاست به sql server موجود روی لوکال هست؟ (در واقع من فقط یک بانک mysql دارم و بانکی روی sql server ندارم)، اما بهرحال شاید منظورلینک از اون بانک به بانک روی mysql server هست که نیازی به وب سرویس نباشه؟
    اما مسئله این هست که وقتی من odbcad32 رو توی run میزنم و یه new datasoure از نوع mysql ایجاد میکنم، در کادر ورد اطلاعات مربوط به mysql روی هاست، با وارد کردن اطلاعات هاست و نام کاربری و رمز بانکی ظاهر نمیشه و خطا میده.
    دلیل هم کاملن مشخص هست، چون اکثر سرور ها دسترسی به بانک رو از خارج از سرور میبند ! اگه امکان دسترسی به سرور و mysql بود که نیازی نبود سراغ وب سرویس برم، یک راست دستورات mysql رو توی سی شارپ اجرا میکردم و همه چیز حل بود.
    آخرین ویرایش به وسیله gnostic : پنج شنبه 20 اسفند 1394 در 12:00 عصر

کاربر دائمی آواتار abdullah20
    محل زندگی
    اصفهان

بله مشکلی نیست با سی شارپ هم میتونید به هاست لینوکس وصل بشید

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 4
    آخرین پست: شنبه 09 دی 1391, 21:55 عصر
  2. اجزاء مورد نیاز فایل های DBF در کلاینت ها برای ارتباط با بانک
    نوشته شده توسط edezful در بخش بانک های اطلاعاتی در Delphi
    پاسخ: 1
    آخرین پست: دوشنبه 26 آذر 1386, 10:35 صبح
  3. نوشتن برنامه ای برای ارتباط با بانک اکسس تحت وب
    نوشته شده توسط h_sadeghynejad در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 3
    آخرین پست: چهارشنبه 12 اردیبهشت 1386, 03:30 صبح
  4. پاسخ: 5
    آخرین پست: سه شنبه 01 مهر 1382, 08:54 صبح
  5. شما برای ارتباط با بانک اطلاعاتی از چه متدی استفاده میکنید؟
    نوشته شده توسط mohamad6 در بخش بانک های اطلاعاتی در Delphi
    پاسخ: 3
    آخرین پست: دوشنبه 23 تیر 1382, 12:11 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •