نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: خرید پکیج آموزشی arduino و Raspberry Pi

Post خرید پکیج آموزشی arduino و Raspberry Pi

با سلام
    خدمت اعضا گرامی
    لطف کنید راهنمایی کنید arduino و Raspberry Pi چه تفاوتی دارند و برای کسی مثل من که مبتدی هست کدوم بهتره و شما چه پکیج آموزشی برای شروع معرفی میکنید (هزینه پکیج مهم نیست)
    بنده به زبان PHP مسلط هستم و دوست دارم تولید سخت افزار رو هم تجربه کنم

پیشاپیش ممنون

نقل قول: خرید پکیج آموزشی arduino و Raspberry Pi

سلام
    آردوئینو یک زبان برنامه نویسی برای سخت افزار های مختلف است که برای راحتی کار طراحی برد های مختلفی هم براش طراحی شده ولی رسپبری پای و سایبر بوردهای مشابه اون برد های قابل برنامه نویسی و در واقع میکرو کامپیوتر هایی هستند که نسخه خاصی از سیستم عامل لینوکس رو اجرا میکنند.
    برای شروع باید کمی الکترونیک ، کمی طراحی دیجیتال و برنامه نویسی سخت افزار یاد بگیری و از آردوئینو شروع کنی و در ادامه به بورد های دیگه برسی
    برای آموزش بهترین راه کلاسه آردوئینو است که میتونی در آموزشگاه برنامه نویس این کلاس ها رو شرکت کنی هم تجربه اساتید و هم امکانات و تجهیزات کامل و متنوعی که در اختیارته هزینه اولیه رو کاهش میده و چشم اندازتو برای ادامه آموزش روشن میکنه

دوره فشرده عید

دوره عادی

موفق باشی

ممنون از پاسختون
    متاستفانه امکان حضور در کلاس هارو ندارم.
    آیا میشه پکیج های این دوره رو تهیه کرد؟

کاربر دائمی آواتار aqm176
    محل زندگی
    مشهد

نقل قول نوشته شده توسط yosefmoradi مشاهده تاپیک
    ممنون از پاسختون
    متاستفانه امکان حضور در کلاس هارو ندارم.
    آیا میشه پکیج های این دوره رو تهیه کرد؟
    سلام دوست عزیز.
    شما میتونی کتاب ها، مقالات انگلیسی که کامل تر هستن، و فارسی که نسبتا یه طورایی راه انداز معرفی میشن رو تهیه کنی و بخونی.
    لذا باید گفت که از آدوئینو شروع نکن.

آردوئینو صرفا برای کسانی هستش که دانش الکترونیکی ندارن و میخوان یه چیزی بسازن، اگه دقت کنی میبی آردوئینو هیچ طراحی سخت افزاری نداره و صرفا آمادس.
    رزبری پای یک کامیپوتره نه برد، یکی کامپیوتر مثل همین کامپیوتری که دستته، یک مادر برده که بجای سی پی یو یا بهتره بگیم بجای پردازنده، کنترلر داره که از نوع خوبش هم هست، ARM.
    برای شروع چندتا کتاب معرفی میکنم حتما تهیه کن بخون، اگه با پی دی اف راحت تری، هست تو نت، اگه نه میتونی بری بخری کتابشو فارسی هم هست:
    1. آموزش زبان سی حعفر نژاد قمی که به نظرم این رفرنسش از همه رفرنسای دیگش ارزشمند تره
    2. معماری کامپیوتر موریس مانو، ترجمه دکتر سپید نام
    3. کتاب آموزش ARM یا AVR، ترجیحا اگه پروژت خیلی بزرگ میشه از ARM استفاده کن که لازمه این ARM درک درست از برنامه نویسی سیستمی و همچنین سخت افزاریه. اگه نه پروژت چندان بزرگ نیست از AVR میتونی استفاده کنی.

بعدش تصمیم بگیر اگه بری ARM میتونی بری سمت رزبری پای، اگه بری AVR نمیگم نمیتونی بری، اما مباحثی که مطرح میشه سخته درکش.
    ولی باید درک کنی که سخت افزار با دنیای وب کلا جداس...
    روزت خوش

تاپیک های مشابه

1. سوال: راهنمایی برای خرید کتاب اموزشی #C
    نوشته شده توسط smahdi1991 در بخش C#‎‎
    پاسخ: 36
    آخرین پست: جمعه 25 تیر 1395, 00:31 صبح
  2. سوال: سلام : بهترین پکیج آموزشی شبکه موجود در بازار از نظر شما کدام است ؟
    نوشته شده توسط babak1 در بخش شبکه و Networking‌
    پاسخ: 2
    آخرین پست: سه شنبه 06 اردیبهشت 1390, 23:52 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •