نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: چگونگی یافتن شغل در حوضه برنامه نویسی

چگونگی یافتن شغل در حوضه برنامه نویسی

سلام خدمت دوستان
    عنوان تاپیک رو جوری نوشتم که اگر کسی بعد از من سوالی مشابه داشت، در همین تاپیک بیان کند، اگر هم تاپیک تکرار است خیلی ببخشید باید بگم پیدا نکردم تاپیک مرتبط رو
    دوستان حقیقتا من به مشکل بزرگی برخوردم و واقعا دیگه نمیدونم چه کار باید بکنم
    بزارید قبلش یکم از خودم بگم، بلکه بزرگوران راحت تر کمکم کنن
    من 25 سالمه ، دیپلم کاردانش دارم ، دو سال تو فیلد ادمین شبکه بودم، ولی بنا به دلایلی دیگه سراغ شبکه نمیرم
    چند ماهی میشه برنامه نویسی جاوا رو شروع کردم ،
    یه دوره تو مجتمع فنی تهران گذروندم با مدرکش ... تکنولوژی های دیگه ای که باهاشون آشنا هستم
    Java , Java Advanced, Hibernate, ORM , Spring,
    از لحاظ پراجکت هم باید بگم ، پراجکت هایی نوشتم که به استادم تو مجتع فنی نشون دادم شاخ درآورد ... گفت تو شریف فقط چند نفر میتونن اینو بنویسن (آخه استادم فارغ التحصیل از شریف بود)
    زبانم هم عالیه ، به این خاطر که چندین سال تو محیط بودم ... ولی
    دو هفته ای هست که دنبال کار میگردم ولی هنوز جرات نکردم جایی رزومه بفرستم یا اپلای کنم
    چون هرجا که میخوام درخواست کار بدم ،نوشته شرایط حداقل لیسانس ولی من دیپلم دارم
    حتی تو رزومه ام هم نوشتم حاضرم رایگان کار کنم ، چون نیازی به پول ندارم
    نمیدونم، میترسم حتی رزومه ارسال کنم
    لطفا دوستان راهنمایی کنن چکار کنم ؟ چگونه کار پیدا کنم؟
    خواهشا تنها عزیزانی که شاغل یا کارفرما یا به هر نحوی تجربه ی کاری دارن بگن
    خیلی ممنونم

نقل قول: چگونگی یافتن شغل در حوضه برنامه نویسی

من فکر می کنم مهمترین چیز اینه که کارهایی در دست داشته باشید، یعنی شروع کنید پروژه هایی رو بسازید و یک جا به صورت فنی و کامل معرفی کنید مثلاً سایتی که اطلاعات کاملشو به نمایش بگذارید تا از آن طریق خود را به جاهایی که قصد داشتید شناسایی نمایید.

یک مورد دیگه در مورد مزد کار باید بگم خدمتتون اگه اول کار باشید ممکن است وقتی به شرکت هایی برای این کار مراجعه کنید می بینید که اونها می گند باید مبلغی هم بدهید مثلاً 500 هزار تومان ماهانه تا بتونید اونجا کار کنید. و بازم من فکر میکنم شما که گفتید این میزان توانایی دارید و قبلاً پروژه های قابلی ساخته اید باید فقط آنها را بیشتر معرفی کنید و نشان بدید تا بتوانید از افراد عادی متمایز شوید.

البته من خودم پروژه ای خاص نساخته ام ولی در حال تهیه کارهایی هستم و بعداً منتشر می کنم و کارم روی برنامه کوچکی هست که اکثرا آدم هایی که کنارم هستند (کسانی که کار می کنند) همیشه نیاز زیادی بهش دارند و من حتی به صورت نرم افزار رایگان قصد دارم ارائه بدم تا بیشتر گسترش پیدا کنه و برای من نمونه کار بشه.

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 10
    آخرین پست: پنج شنبه 13 بهمن 1384, 10:49 صبح
  2. یک سوال در مورد برنامه نویسی تحت وب
    نوشته شده توسط عماد در بخش Foxpro
    پاسخ: 8
    آخرین پست: یک شنبه 12 مهر 1383, 10:47 صبح
  3. CrystalReport در محیطهای برنامه نویسی
    نوشته شده توسط orion188 در بخش گزارش سازی با Crystal Report
    پاسخ: 13
    آخرین پست: یک شنبه 01 شهریور 1383, 12:17 عصر
  4. همه چیز در باره برنامه نویسی phpدر محیط ویندوز