نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: درخواست

کاربر جدید آواتار f@teme
    محل زندگی
    اصفهان

Question درخواست

با عرض سلام و احترام خدمت تمامی شما عزیزان
    من تازه عضو این سایت شده ام و از سایت مفیدتون تشکر میکنم.
    من به تازگی یک پروژه برداشتم و اصلا برای شروع نمیدونم چه کار کنم؟ به من گفته اند باید اول نیازمندی های پروژه ام رو مشخص کنم و یه کتابی با مضمون طراحی سیستم رو باید مطالعه کنم .
    چیزی پیدا نکردم .میخواستم از شما عزیزان خواهش کنم یه کتاب خوب و قابل فهم برای افراد مبتدی به من معرفی کنید. نمیخوام مطالبش سنگین باشه. گفتم من مبتدی هستم و خیلی به چنین کتابی نیاز دارم .
    بازم ممنونم.

نقل قول: درخواست

خب قبل از هر چیز یکمی در مورد مهندسی نرم افزار مطالعه کن دانشتو برای تجزیه و تحلیل پروژت بالا میبره ، در واقع همه نیاز مندی ها در خواست ها به مهندسی نرم افزارت بر میگرده اگه نتونی برنامه رو تجزیه و تحلیل کنی برای پیاده سازی به مشلک بر میخوری ، و البته کار زیاد سختی هم نیست.

اگر هنوز زبان برنامه نویسی رو انتخاب نکردی برای یاد گیری به نظرم برو سمت سی شارپ الان تو هنرستان ها هم سی شارپ درس میدن و به نظر شخص بنده راحت تر هست نسبت به زبان هایی دیگر برای شروع

این کتاب رو هم دانلود کن برای مطالعه و شروع کارت

http://www.takbook.com/2760-computer...D8%B1%D9%BE-c/

کاربر جدید آواتار f@teme
    محل زندگی
    اصفهان

یک دنیا ممنونم خیلی کمکم کردید.

من هم یک درخواست دارم ، لطفا در مورد پیدایش زبان برنامه نویسی ماشین مطلب بگذارید . خیلی گشتم هنوز به این سوالم نتونستم جواب بدهم که :

زمانی که نسل های اول کامپیوتر ساخته شدند چگونه به سخت افزار ها قابلیت برنامه نویسی دادند اون هم اون زمان که همچین سیستم هایی نبودند . چطور به رایانه ها قابلیت کدنویسی به زبان صفر و یک داده شد ؟ این برای من یک خلاء خیلی بزرگی هستش.
    چطور به سخت افزارها شناسوندند که مانیتوری هم هستش که بتونه اطلاعات خروجی کیس رو به ورودی مانیتور انتقال بده ؟ و چطور اولین رایانه پردازشگر مرکزیش تونست اطلاعات زو پردازش کنه ؟ در واقع این برنامه نویسی های سخت افزاری اون زمان چطوری انجام می شدند ؟ و سیستم عامل DOS چطوری بوجود آمد ؟ یعنی این همه سوال در مورد پیدایش قابلیت برنامه نویسی برای رایانه یک خلاء بزرگ فکری برام ایجاد کرده که داره دیوانم می کنه !!!! اصلا نمی تونم بفهمم چطوری رایانه قدرت برنامه نویسی پیدا کرد !!!
    لطفا برای این موضوع یک تایپیک ایجاد کنید و در موردش اطلاعات بنویسید . با تشکر

با عرض سلام و احترام خدمت تمامی شما عزیزان
    من تازه عضو این سایت شده ام و از سایت مفیدتون تشکر میکنم.
    من به تازگی یک پروژه برداشتم و اصلا برای شروع نمیدونم چه کار کنم؟ به من گفته اند باید اول نیازمندی های پروژه ام رو مشخص کنم و یه کتابی با مضمون طراحی سیستم رو باید مطالعه کنم .
    چیزی پیدا نکردم .میخواستم از شما عزیزان خواهش کنم یه کتاب خوب و قابل فهم برای افراد مبتدی به من معرفی کنید. نمیخوام مطالبش سنگین باشه. گفتم من مبتدی هستم و خیلی به چنین کتابی نیاز دارم .
    بازم ممنونم.
    باید مشخص کنین قراره کد بزنین یا تجزیه و تحلیل سیستم نرم افزاری
    در نرم افزارهای کوچک همه نقش ها به یک نفر تعلق داره ولی در نرم افزارهای حرفه ای بیشتر مسئولیت متنوجه تحلیلگر و طراح سیستم است بنابراین حقوقی که میگیره خیلی بیشتر از کد نویس است

تاپیک های مشابه

1. یک درخواست !
    نوشته شده توسط mr_esmaily در بخش VB.NET
    پاسخ: 2
    آخرین پست: چهارشنبه 12 شهریور 1382, 08:07 صبح
  2. درخواست
    نوشته شده توسط abdorreza_hoseini در بخش VB.NET
    پاسخ: 6
    آخرین پست: جمعه 20 تیر 1382, 22:08 عصر
  3. درخواست راهنمایی در مورد refresh
    نوشته شده توسط morteza_dehghan در بخش VB.NET
    پاسخ: 2