نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: مورد استفاده ی AngularJS در یک پروژه MVC

Lightbulb مورد استفاده ی AngularJS در یک پروژه MVC

خواستم بپرسم AngularJS دقیقا چه کمکی میتونه به یه پروژه ی MVC که تا الان از jQuery Ajax برای ارتباط با سرور استفاده میکرده، میتونه بکنه؟
    در ضمن تیم توسعه هیچ تمایلی هم به جایگزین کردن controller های C#‎ و view های cshtml با کد های client-side نداره!
    چون تا جایی که من تحقیق کردم، همه ی مقاله ها رو این قابلیت AngularJS تاکید داشتن!!

نقل قول: مورد استفاده ی AngularJS در یک پروژه MVC

دوست عزیز AngularJS خودش به تنهایی یه فریم ورک MVVM می باشد و اصولا توی پروژه های WEB API کاربرد داره نه MVC

پروژه هایی که با AngualrJS ساخته میشوند مشهور به Single Page Application یا SPA هستند.

سایت خیلی نرم تر کار میکنه ، از صفحه ای به صفحه ی دیگه نمیره. خیلی شبیه برنامه محلی میشه. حتما کاربری که یک سایت رو در حالت SPA و بدون SPA میبینه از کار کردن در SPA بیشتر لذت میبره.

مشکل کار با Angular این هست که خیلی پیچیده است و یا باید همشو استفاده کنید یا نباید از اون استفاده کنید. وقتی شروع به استفاده از انگولار می کنید ویوهای قبلی شما عملا باید باز نویسی بشه.

در بسیاری از پروژه ها می توانید با ابزاری مثل Knockout رابط کاربر رو به صورت MVVM تبدیل کنید. در این روش نیازی به جایگزین کردن cshtml با کنترلرهای angular نیست.

در واقع Knockout بخشی مهمی از انگولار که مدل MVVM است دارا می باشد.

چیزی که من برداشت کردم اینه که اگه بخوایم از AngularJS استفاده کنیم، باید بیخیال View های .cshtml بشیم و بزاربم که انگولار data رو از سرور بگیره و صفحه html خام رو پر کنه باهاش.
    درسته؟
    اصن آیا ارزشش رو داره وقتی که توی MVC انقدر خوب controller ها و view ها و model ها با همدیگه هماهنگی دارن؟

درسته
    به نظر من در صورتی که برنامه شما
    Single Page Application هست مثل جیمیل بله ارزشش رو داره

تاپیک های مشابه

1. نظر خواهی در مورد نحوه ذخیره اطلاعات در یک پروژه C#‎
    نوشته شده توسط banitaba.ommolketab در بخش C#‎‎
    پاسخ: 6
    آخرین پست: دوشنبه 07 بهمن 1392, 22:39 عصر
  2. استفاده از FastReport و DBISAM در یک پروژه
    نوشته شده توسط Developer Programmer در بخش کامپوننت های سایر شرکت ها، و توسعه کامپوننت
    پاسخ: 1
    آخرین پست: شنبه 27 آبان 1391, 02:45 صبح
  3. استفاده از چند فایله کلاس در یک پروژه.
    نوشته شده توسط aidinwashere در بخش برنامه نویسی با زبان C و ++C
    پاسخ: 1
    آخرین پست: پنج شنبه 07 دی 1385, 09:23 صبح
  4. کمک کنید.در یک پروژه از یک table bde استفاده کرده ام ولی هر وقت روی یک کامپیوتر دیگر
    نوشته شده توسط ali reza omid ali در بخش بانک های اطلاعاتی در Delphi
    پاسخ: 6
    آخرین پست: پنج شنبه 31 شهریور 1384, 19:37 عصر

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •