نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: راهنمایی انتخاب بین دلفی یا زبان دیگر

کاربر تازه وارد آواتار DarkACE
    محل زندگی
    Shiraz

Question راهنمایی انتخاب بین دلفی یا زبان دیگر

با سلام و تبریک سال نو خدمت دوستان و عزیزان انجمن برنامه نویس.

دوستان مدتی هست که می خوام نوشتن یه برنامه رو شروع کنم اما هنوز بین انتخاب زبان برنامه نویسی مردد هستم.

با توجه به اینکه تسلط من روی زبان دلفی بیشتر از زبان های دیگری مثل C#‎ هستش شما پیشنهاد میدید برنامه ای با نیاز های زیر رو با کدوم یکی بنویسم؟

برنامه مثل سیستم مدیریت کافی نت ها هستش(تحت شبکه) و با دیتابیس کاملاً تعامل داره به این شکل که همه اطلاعات روی سیستم سرور ذخیره میشن. کاربر هم نباید بتونه به اجزای سیستم عامل دسترسی داشته باشه، یعنی مواردی explorer یا Task Manager و run و ... نباید در دسترس کاربر باشن و همچنین یک مرورگر هم باید داخل برنامه تعبیه شده باشه که بتونه به وسیله اون کار رو انجام بده و نتیجه رو توی سیستم سرور ثبت کنه و اینکه دیتابیس برنامه غیر قابل دسترسی از بیرون باشه و اینکه قابلیت پشتیبان گیری از دیتابیس هم مد نظر هست.

ممنون میشم واسه انتخاب زبان برنامه نویسی و دیتابیسی که بتونه با کمترین دردسر برنامه رو ایجاد کنه راهنماییم کنید.

مرسی.

کاربر جدید آواتار miladdmax
    محل زندگی
    ایران-تهران

نقل قول: راهنمایی انتخاب بین دلفی یا زبان دیگر

من به شما زبان برنامه نویسی دلفی رو پیشنهاد میکنم چون هم زبان بسیار قدرتمند و شی گرا و همچنین برنامه های تولید شده با آن به صورت win32 میباشد و حتی میتوانید برای سایر سیستم عامل ها هم کد های نوشته شده با دلفی را کامپایل نمایید. تو ایران هم برنامه های زیادی با آن نوشته شده مثلا تو زمینه حسابداری که تخصص اصلی بنده هست برنامه های : همکاران سیستم و هلو از جمله برنامه های نوشته شده با زبان دلفی میباشد.

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 23
    آخرین پست: شنبه 14 دی 1392, 09:40 صبح
  2. مشکل در انتخاب بین تخفیف یا صفر
    نوشته شده توسط mohsenm66 در بخش T-SQL
    پاسخ: 6
    آخرین پست: دوشنبه 21 آذر 1390, 20:58 عصر
  3. تبدیل کد vb یا هر زبان دیگر به اسمبلی(اساتید به داد برسید)
    نوشته شده توسط Ehsan Zand در بخش برنامه نویسی اسمبلی خانواده x86
    پاسخ: 4
    آخرین پست: یک شنبه 27 تیر 1389, 10:27 صبح
  4. استفاده از كامپوننتهاي دلفي در زبان ديگر
    نوشته شده توسط vbhamed در بخش کامپوننت های سایر شرکت ها، و توسعه کامپوننت
    پاسخ: 5
    آخرین پست: دوشنبه 07 دی 1388, 14:19 عصر
  5. با installshield خود دلفی یا installshield رایگان دیگر SQL Sever 2000 را setup کنم؟
    نوشته شده توسط ali_abbasi22145 در بخش تولید و توسعه برنامه های Setup و Install
    پاسخ: 11
    آخرین پست: جمعه 03 خرداد 1387, 23:19 عصر

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •